VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Za jazdy vynecháva motor

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Za jazdy vynecháva motor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Za jazdy vynecháva motor   Za jazdy vynecháva motor Icon_minitime19/1/2008, 11:35

Ahojte.neviete mi poradit? Mam golf 3 1.6 benzin a obcas mi za jazdy vynecha motor. Nehadze vtedy iskry rozdelovac a ja neviem preco.
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Za jazdy vynecháva motor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Za jazdy vynecháva motor   Za jazdy vynecháva motor Icon_minitime20/1/2008, 19:55

igi8-1 napísal:
Ahojte.neviete mi poradit? Mam golf 3 1.6 benzin a obcas mi za jazdy vynecha motor. Nehadze vtedy iskry rozdelovac a ja neviem preco.
Vitaj v klube....prosim dopln si informacie do profilu. Bol si s tym na VAG-u???
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Za jazdy vynecháva motor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Za jazdy vynecháva motor   Za jazdy vynecháva motor Icon_minitime20/1/2008, 20:42

nebol som nikde len som dal vybrusit hlavu a vymenit tesnenie asi pred mesiacom a dnes som naviac zistil ze mam vodu v oleji.tak idem na reklamaciu znovu do servisu.za studena to ide na try valce.mozno to tiez sposobuje to vynechavanie motora,ale tym som si neni isty
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Za jazdy vynecháva motor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Za jazdy vynecháva motor   Za jazdy vynecháva motor Icon_minitime20/1/2008, 23:37

igi8-1 napísal:
nebol som nikde len som dal vybrusit hlavu a vymenit tesnenie asi pred mesiacom a dnes som naviac zistil ze mam vodu v oleji.tak idem na reklamaciu znovu do servisu.za studena to ide na try valce.mozno to tiez sposobuje to vynechavanie motora,ale tym som si neni isty
Moze to byt aj koli tomu... Dopln si info o aute do profilu Exclamation Potom ked budes po reklamacke daj vediet ako sa to javi.
Návrat hore Goto down
Sharkygolf
Pilot
Pilot
Sharkygolf


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.06.2007
Počet príspevkov : 887
Auto : VW GOLF 3 1.8i 66 kW ADZ r.97
Bydlisko : Lúky PU

Za jazdy vynecháva motor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Za jazdy vynecháva motor   Za jazdy vynecháva motor Icon_minitime12/2/2008, 08:48

ak vynechava,tak sa pozri v akom stave maš hlavu rozdelovača,či ju nemaš oplieskanu
Návrat hore Goto down
vr6syncro
Autoškolák
Autoškolák



Male
Vek : 39
Registrácia : 20.08.2007
Počet príspevkov : 133

Za jazdy vynecháva motor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Za jazdy vynecháva motor   Za jazdy vynecháva motor Icon_minitime2/3/2008, 22:22

len pre info, keby sa niekto po tom pytal. Kamarat mal podobny problem na G40, vymenil sviecky a bolo po probleme.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Za jazdy vynecháva motor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Za jazdy vynecháva motor   Za jazdy vynecháva motor Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Za jazdy vynecháva motor
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» za jazdy vypne motor
» Motor pocas jazdy zhasne
» Vysadenie motora za jazdy
» Vynechava valec - GTI
» Auto v prudkych zakrutach vynechava

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF III 1992-1996 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: