VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Nestartuje ked je zohriaty motor

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
eqqe
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 04.03.2011
Počet príspevkov : 12
Auto : VW Golf mk3 Variant

Nestartuje ked je zohriaty motor Empty
OdoslaťPredmet: Nestartuje ked je zohriaty motor   Nestartuje ked je zohriaty motor Icon_minitime24/9/2012, 20:26

Nazdar na mojom golfe (1.4b 1995) je zase dalsi problem. Ked s autom dlhsie beham, ze sa dobre zohreje, zastavim a vypnem motor a chcem ho za chvilu nastartovat, tak len toci a nestartuje. Ked ale len trosku klesne teplota na ukazovateli, motor naskoci ako nič a uplne v pohode beži...problem je ze sa mi to stava uz moc casto a nemam cas vyckavat 15min stale niekde, kym mi auto vychladne...je to určite niečo ohladom tej teploty lebo uz to pozorujem dlhsie Very Happy

poradte mi prosim co mam vymenit alebo dať pozrieť, resp kde to zoženiem Very Happy dakujem vam krasne
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

Nestartuje ked je zohriaty motor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nestartuje ked je zohriaty motor   Nestartuje ked je zohriaty motor Icon_minitime24/9/2012, 20:31

vyber rele palivoveho cerpadla a pozri kontakty ci nie je na nich studeny spoj...tj,popraskany spoj..treba prepajkovat... Wink
Návrat hore Goto down
eqqe
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 04.03.2011
Počet príspevkov : 12
Auto : VW Golf mk3 Variant

Nestartuje ked je zohriaty motor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nestartuje ked je zohriaty motor   Nestartuje ked je zohriaty motor Icon_minitime24/9/2012, 20:35

a to ma nejaky suvis s teplotou?
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

Nestartuje ked je zohriaty motor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nestartuje ked je zohriaty motor   Nestartuje ked je zohriaty motor Icon_minitime24/9/2012, 23:19

chces kecat alebo poradit???
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Nestartuje ked je zohriaty motor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nestartuje ked je zohriaty motor   Nestartuje ked je zohriaty motor Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Nestartuje ked je zohriaty motor
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» motor nestartuje
» nestartuje - suche sviecky
» Nestartuje!!
» Nestartuje
» nestartuje :-(

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF III 1992-1996 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: