VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Zníženie spotreby pomocou acetónu

Goto down 
+9
djpetersnv
gabesz0102
SABREX
Baty
zuzko
Lucko
MIRECC
baciluss
golfmannCL
13 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
stevocz
Pretekár
Pretekár
stevocz


Male
Vek : 39
Registrácia : 06.07.2009
Počet príspevkov : 318
Auto : GII 1,6 TD s IC (SB)
Bydlisko : KE

Zníženie spotreby pomocou acetónu - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zníženie spotreby pomocou acetónu   Zníženie spotreby pomocou acetónu - Stránka 3 Icon_minitime8/7/2009, 16:00

tak predstavte si vraj ten aceton vazne funguje :-)

toto je jedneho skusenost

citácia :
skúšal som na 50l nafty 50ml čistého acetonu PA, motor 2,2 D4D TOYTA 100kW. Bežne som mal bez acetonu priemernú spotrebu 6,8l/100km, s acetonom je priemerná spotreba cca 6,2 l/100km, motor sa zdá živší a môže ísť plynule aj na nižších otáčkach. Používam bežnú naftu Slovnaft .
Meranie je len palubným počítačom. štýl jazdy som nezmenil, ale nie je treba toľko šlapať na plyn. urobil som cca 5 nádrží. netuším však, aký to má vplyv na motor a komponenty palivového systému. Minul sa mi aceton PA
a spotreba je postupne zase na 6,8l/100km. Motor má 70 000km, zatiaľ bez náznaku poruchy. Kontrola po 60 000 km bez vád, všetko hlboko v tolerančnom poli, aj dymivosť. Toľko moja skromná skúsenosť.

dalsi na tom boli podobne

hlavne pri nizkych otackach sa im to zlepsilo, lepsia akceleracia, skoro jak cip

a davaju to jak do nafty tak aj do benzinu
Návrat hore Goto down
http://www.grafikapro.sk
 
Zníženie spotreby pomocou acetónu
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
»  merac spotreby dodatocne da sa ?
» Problem s ukazovatelom premiernej spotreby
» auto na vodik/znizenie spotreby vodikom
» kradez GIV pomocou magnetu a pod.

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF II 1984-1991 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Ostatné-
Prejdi na: