VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Problem s ukazovatelom premiernej spotreby

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
sssarkannn
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 22.02.2010
Počet príspevkov : 3

Problem s ukazovatelom premiernej spotreby Empty
OdoslaťPredmet: Problem s ukazovatelom premiernej spotreby   Problem s ukazovatelom premiernej spotreby Icon_minitime22/2/2010, 15:43

...neviem ci je to chyba palubneho pc alebo co, kedze mam Golf kratko .. ale stalo sa mi ze mi stale ukazuje premiernu spotrebu 5.1 l/100km a napravo od toho mi svieti taka mal ,,2,, .. pricom predtym mi to islo v pohode.. nevie niekto poradit??
Návrat hore Goto down
ivco85
VW Junior
VW Junior
ivco85


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB
Bydlisko : okr. Galanta

Problem s ukazovatelom premiernej spotreby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem s ukazovatelom premiernej spotreby   Problem s ukazovatelom premiernej spotreby Icon_minitime22/2/2010, 19:09

to mas dlhodobu spotrebu..aktualnu spotrebu,resp. aktualny priemer si prepnes tym spodnym tlacitkom
namiesto tej 2 ti bude svietit 1
Návrat hore Goto down
sssarkannn
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 22.02.2010
Počet príspevkov : 3

Problem s ukazovatelom premiernej spotreby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem s ukazovatelom premiernej spotreby   Problem s ukazovatelom premiernej spotreby Icon_minitime22/2/2010, 19:28

..skusal som kadeako .. neslo to :/ .. len neviem ci teraz myslime na to iste .. lebo sa da prepnut medzi aktualnou a dlhodobou spotrebou .. to viem .. len ide o to ze mne ta dlhodoba akoby zamrzla.. Sad
Návrat hore Goto down
ivco85
VW Junior
VW Junior
ivco85


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB
Bydlisko : okr. Galanta

Problem s ukazovatelom premiernej spotreby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem s ukazovatelom premiernej spotreby   Problem s ukazovatelom premiernej spotreby Icon_minitime23/2/2010, 00:14

no cim najazdis viac km, tym viac sa ta dlhodoba ustali..a ked jazdis nejakym standardnym profilom je mozne ze sa ani nepohne....podrz to spodne tlacitko ktorym prepinas medzi 1 a 2 dlhsie a dlhodoby priemer by sa mal zmazat a potom sleduj co to zacne robit...
Návrat hore Goto down
sssarkannn
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 22.02.2010
Počet príspevkov : 3

Problem s ukazovatelom premiernej spotreby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem s ukazovatelom premiernej spotreby   Problem s ukazovatelom premiernej spotreby Icon_minitime23/2/2010, 17:00

dik ivco... podarilo sa.. Wink mas u mna pivo Wink
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Problem s ukazovatelom premiernej spotreby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem s ukazovatelom premiernej spotreby   Problem s ukazovatelom premiernej spotreby Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Problem s ukazovatelom premiernej spotreby
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Problem z ukazovatelom paliva
»  merac spotreby dodatocne da sa ?
» auto na vodik/znizenie spotreby vodikom
» problem s ABS

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Interiér-
Prejdi na: