VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE

Goto down 
+5
baciluss
Dreik
mato88
ivco85
Auro
9 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 3 Icon_minitime17/2/2009, 22:39

tak alpine nie je zla znacka,ale ani kenwood a pioneer a pod nie je na zahodenie,kazde radio vyssej triedy ma vypynatelny koncovy zosilovac a napajat autoradiom vyskace je asi pekna kravina
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
Scarp
Vodič
Vodič
Scarp


Male
Registrácia : 29.12.2008
Počet príspevkov : 243
Auto : VW golf IV
Bydlisko : Žarnovica , prechodne BA

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 3 Icon_minitime18/2/2009, 08:54

mato88 napísal:
tak alpine nie je zla znacka,ale ani kenwood a pioneer a pod nie je na zahodenie,kazde radio vyssej triedy ma vypynatelny koncovy zosilovac a napajat autoradiom vyskace je asi pekna kravina
A preco je to kravina napajat vyskace radiom mi povedz ? neni to bohvie aky vykon donich to je pravda ale pri mojej zostave co mam 2 zosilovace mi pride uplne zbytoc nekupovat 4 vyhybky coz nieje lacna zalezitost ked chces kvalitu  a radio ajtak dava nejakich 4X20 RMS coz je na vysky uplne v pohode  Wink 
Návrat hore Goto down
http://www.scarp.tym.sk
 
Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Resetovanie riadiacej jednotky
» KLUCE....vyriesene
» Funkcie kluca
» vytlacne lozisko-vyriesene

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: INÉ :: AutoHifi-
Prejdi na: