VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE

Goto down 
+5
baciluss
Dreik
mato88
ivco85
Auro
9 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
nikibad
Agent
Agent
nikibad


Male
Vek : 40
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1520
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003
Bydlisko : Namestovo

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Icon_minitime8/2/2009, 12:30

Marshall_G_IV napísal:
tak ako pisal Baciluss je spravne...zlto-cervena (spinacie plus) a cerveno-biely(taky hrubsi, je stale plus)
to co pisal nikibad je presne opacne...Wink
podla tohto ked to zapojis tak to musi chodit...staci ked odfotis schemu co ma radio(zvycajne) hore na obrazku je tam schema konektora a polovania konektorou...hod to sem.

no nejdem sa hadat ale co ja si pamatam tak zlty bol vzdy pamat(koli tomu je aj tensi nie) a cerveny(cervenobiely)hrubsi isiel od klucika....Ale az budem doma tak si schvalne vytiahnem radio a pozriem sa a potom napisem ci som sa milil scratch
Návrat hore Goto down
Marshall_G_IV
Profík
Profík
Marshall_G_IV


Male
Vek : 36
Registrácia : 23.04.2008
Počet príspevkov : 1102
Auto : Passat B5.5 1.8T 110kW
Bydlisko : LEVICE

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Icon_minitime8/2/2009, 12:37

presne ako pises,...nechcem sa ani ja hadat,..ale ked to bereme logicky...
(1).:Preco je cerveno-biely hrubsi? Lebo je na nom stale (+), preco je na nom stale (+)? Lebo stale (+) nam drzi na radiu pamat,...
(2).:Preco je zlto-cerveny tensi? Lebo nema taku zataz pretoze nemusi drzat nonstop(+), iba ked je spinacka v pohole I. Preco je na spinacke a preco nema stale (+) ale iba spinane (+)...? Je to spravene koli tomu aby sa radio zapinalo iba v urcitej polohe spinacej skrinky a po vytiahnuti kluca aby sa nam vyplo...

Wink
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Icon_minitime8/2/2009, 12:41

cerveny aj zltyy treba dat vzdy napriamo,je to naj riesenie,zapnes si radio aj bez klucika,ked je to cez spinacku,je to naprd Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
Marshall_G_IV
Profík
Profík
Marshall_G_IV


Male
Vek : 36
Registrácia : 23.04.2008
Počet príspevkov : 1102
Auto : Passat B5.5 1.8T 110kW
Bydlisko : LEVICE

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Icon_minitime8/2/2009, 12:48

ano Mato aj to je riesenie ale ked je dakto lenivy a nechce sa mu stale vypinat a zapinat radio..? Smile ja som to tak mal ale vela krat sa mi potom stalo ze som si povedal sak si odbehnem iba na sekundu a radio som nechal hrat, a potom mi nonstop pi*choval pager od alarmu ze sa mi spinal otrasovy senzor Very Happy takze odvtedy iba komfort a zapojenie na klucik Wink
Návrat hore Goto down
nikibad
Agent
Agent
nikibad


Male
Vek : 40
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1520
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003
Bydlisko : Namestovo

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Icon_minitime8/2/2009, 12:58

Marshall_G_IV napísal:
presne ako pises,...nechcem sa ani ja hadat,..ale ked to bereme logicky...
(1).:Preco je cerveno-biely hrubsi? Lebo je na nom stale (+), preco je na nom stale (+)? Lebo stale (+) nam drzi na radiu pamat,...
(2).:Preco je zlto-cerveny tensi? Lebo nema taku zataz pretoze nemusi drzat nonstop(+), iba ked je spinacka v pohole I. Preco je na spinacke a preco nema stale (+) ale iba spinane (+)...? Je to spravene koli tomu aby sa radio zapinalo iba v urcitej polohe spinacej skrinky a po vytiahnuti kluca aby sa nam vyplo...

Wink

ja zas logicky takto no: Very Happy zlty je preto tensi lebo drzi pamat ked je vypnute radio a nepotrebuje tolko prudu(odber).A cerveny je preto hrubsi lebo ked zapnem od klucika tak naskoci radio a to je velky odber..... Skoda ze si napamatam ako som to zapojil.....

Inac k tomu ze obydvs dohromady tak to neni dobry napad koli tomu alarmu.Ja som mal este urobeny osobitne vypinac na zapinani radia ked som nemal klucik....lebo to bolo vo favorite a tam musis mat nastartovane auto aby slo radio,nema tu polohu pre radio
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Icon_minitime8/2/2009, 13:25

taky alarm by som vyhodil,ako ze kvoli alarmu to nie je dobre? alarm s tym nema nic spolocne,len to treba vediet poprepajat
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
nikibad
Agent
Agent
nikibad


Male
Vek : 40
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1520
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003
Bydlisko : Namestovo

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Icon_minitime8/2/2009, 13:32

mato88 napísal:
taky alarm by som vyhodil,ako ze kvoli alarmu to nie je dobre? alarm s tym nema nic spolocne,len to treba vediet poprepajat

no ked mas zapnute radio a zapnes(zamknes auto) alarm tak ti bude hlasit otrasovi snimac na peager alebo ti zacne pipat auto Very Happy
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Icon_minitime8/2/2009, 13:50

Marshall_G_IV napísal:
presne ako pises,...nechcem sa ani ja hadat,..ale ked to bereme logicky...
(1).:Preco je cerveno-biely hrubsi? Lebo je na nom stale (+), preco je na nom stale (+)? Lebo stale (+) nam drzi na radiu pamat,...
(2).:Preco je zlto-cerveny tensi? Lebo nema taku zataz pretoze nemusi drzat nonstop(+), iba ked je spinacka v pohole I. Preco je na spinacke a preco nema stale (+) ale iba spinane (+)...? Je to spravene koli tomu aby sa radio zapinalo iba v urcitej polohe spinacej skrinky a po vytiahnuti kluca aby sa nam vyplo...

Wink


toto veru moc logicke inak nie je,lebo kvoli pameti ti staci mat aj slabsie napetie ako je 12 voltov,cize na pamet je tensi a prud do radia,aby stihalo zivit zosilovac zabudovany,je urcite hrubsi kabel
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Icon_minitime8/2/2009, 13:52

nikibad napísal:
mato88 napísal:
taky alarm by som vyhodil,ako ze kvoli alarmu to nie je dobre? alarm s tym nema nic spolocne,len to treba vediet poprepajat

no ked mas zapnute radio a zapnes(zamknes auto) alarm tak ti bude hlasit otrasovi snimac na peager alebo ti zacne pipat auto Very Happy

to som este nepocul ze by si niekto zamykal auto so zapnutym radiom,ale sto ludi sto chuti Shocked
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
nikibad
Agent
Agent
nikibad


Male
Vek : 40
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1520
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003
Bydlisko : Namestovo

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Icon_minitime8/2/2009, 14:03

mato88 napísal:
nikibad napísal:
mato88 napísal:
taky alarm by som vyhodil,ako ze kvoli alarmu to nie je dobre? alarm s tym nema nic spolocne,len to treba vediet poprepajat

no ked mas zapnute radio a zapnes(zamknes auto) alarm tak ti bude hlasit otrasovi snimac na peager alebo ti zacne pipat auto Very Happy

to som este nepocul ze by si niekto zamykal auto so zapnutym radiom,ale sto ludi sto chuti Shocked

v starsich autach ktore nemali na kluciku od zapalivani polohu pre radio(myslim ze ACC) tak to mali na stalo.A odbehnes niekde na par minut zamknes auto alarmom a radio zapnute(trebars zabudnes) tak ti alerm zacne pipat... Very Happy
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Icon_minitime8/2/2009, 14:09

a preco by som si zamykal na dvore auto? a ked pred domom,automaticky predny panel dole a do vacku,to by som veru moc neriskoval nechavat zapate radio v aute,a nehovoriac o tom,ze sa rychlo poucis ho vypinat pri prvom vytrepani baterky Laughing
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Icon_minitime8/2/2009, 18:57

nikibad napísal:
Marshall_G_IV napísal:
presne ako pises,...nechcem sa ani ja hadat,..ale ked to bereme logicky...
(1).:Preco je cerveno-biely hrubsi? Lebo je na nom stale (+), preco je na nom stale (+)? Lebo stale (+) nam drzi na radiu pamat,...
(2).:Preco je zlto-cerveny tensi? Lebo nema taku zataz pretoze nemusi drzat nonstop(+), iba ked je spinacka v pohole I. Preco je na spinacke a preco nema stale (+) ale iba spinane (+)...? Je to spravene koli tomu aby sa radio zapinalo iba v urcitej polohe spinacej skrinky a po vytiahnuti kluca aby sa nam vyplo...

Wink

ja zas logicky takto no: Very Happy zlty je preto tensi lebo drzi pamat ked je vypnute radio a nepotrebuje tolko prudu(odber).A cerveny je preto hrubsi lebo ked zapnem od klucika tak naskoci radio a to je velky odber..... Skoda ze si napamatam ako som to zapojil.....

Inac k tomu ze obydvs dohromady tak to neni dobry napad koli tomu alarmu.Ja som mal este urobeny osobitne vypinac na zapinani radia ked som nemal klucik....lebo to bolo vo favorite a tam musis mat nastartovane auto aby slo radio,nema tu polohu pre radio

Tak tu s tym cervenym a zltym si uplne mimo No

Cerveny - cez neho ide veskere napätie pr zapnutom radiu a pri vypnutom drzi pamat....
Zlty - ked otocis kluc tak sa na nom objavi napatie...tento je tensi lebo staci mensie napätie na aktivovanie elektroniky ktora v radiu pusti dalej napatie z cerveneho kabla ktory do tohto momentu drzal len pamät, do zvysku komponentov aby sa radio zaplo. Nieco na sposob spinania tranzistorom. Alebo este aj relatku by sa to dalo prirovnat kde ocvodom s mensim odberom(cievka rele) spinas obvod s vacsim odberom. Ale to je len take nahrubo prirovnanie. Opravte ma ak sa mylim.
Návrat hore Goto down
Marshall_G_IV
Profík
Profík
Marshall_G_IV


Male
Vek : 36
Registrácia : 23.04.2008
Počet príspevkov : 1102
Auto : Passat B5.5 1.8T 110kW
Bydlisko : LEVICE

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Icon_minitime8/2/2009, 20:37

baciluss napísal:
nikibad napísal:
Marshall_G_IV napísal:
presne ako pises,...nechcem sa ani ja hadat,..ale ked to bereme logicky...
(1).:Preco je cerveno-biely hrubsi? Lebo je na nom stale (+), preco je na nom stale (+)? Lebo stale (+) nam drzi na radiu pamat,...
(2).:Preco je zlto-cerveny tensi? Lebo nema taku zataz pretoze nemusi drzat nonstop(+), iba ked je spinacka v pohole I. Preco je na spinacke a preco nema stale (+) ale iba spinane (+)...? Je to spravene koli tomu aby sa radio zapinalo iba v urcitej polohe spinacej skrinky a po vytiahnuti kluca aby sa nam vyplo...

Wink

ja zas logicky takto no: Very Happy zlty je preto tensi lebo drzi pamat ked je vypnute radio a nepotrebuje tolko prudu(odber).A cerveny je preto hrubsi lebo ked zapnem od klucika tak naskoci radio a to je velky odber..... Skoda ze si napamatam ako som to zapojil.....

Inac k tomu ze obydvs dohromady tak to neni dobry napad koli tomu alarmu.Ja som mal este urobeny osobitne vypinac na zapinani radia ked som nemal klucik....lebo to bolo vo favorite a tam musis mat nastartovane auto aby slo radio,nema tu polohu pre radio

Tak tu s tym cervenym a zltym si uplne mimo No

Cerveny - cez neho ide veskere napätie pr zapnutom radiu a pri vypnutom drzi pamat....
Zlty - ked otocis kluc tak sa na nom objavi napatie...tento je tensi lebo staci mensie napätie na aktivovanie elektroniky ktora v radiu pusti dalej napatie z cerveneho kabla ktory do tohto momentu drzal len pamät, do zvysku komponentov aby sa radio zaplo. Nieco na sposob spinania tranzistorom. Alebo este aj relatku by sa to dalo prirovnat kde ocvodom s mensim odberom(cievka rele) spinas obvod s vacsim odberom. Ale to je len take nahrubo prirovnanie. Opravte ma ak sa mylim.

tak,tak baciluss napisal si to spravne,...viem to ze je to tak ako sme pisali, lebo v obdobi jedneho mesiaca som vymenil asi 3 radia a na kazdom to bolo treba inak prepinovat aby to drzalo pamat Wink
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Icon_minitime8/2/2009, 20:39

treba si kupit jedno poriadne :-) ja som pred troma kupil kenwooda 8radu,a je to masinka dodnes
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
Marshall_G_IV
Profík
Profík
Marshall_G_IV


Male
Vek : 36
Registrácia : 23.04.2008
Počet príspevkov : 1102
Auto : Passat B5.5 1.8T 110kW
Bydlisko : LEVICE

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Icon_minitime8/2/2009, 20:42

mato88 napísal:
treba si kupit jedno poriadne :-) ja som pred troma kupil kenwooda 8radu,a je to masinka dodnes

tak aj ja som zakotvil u kenwoodu ale chapes musel som si to preskusat Wink
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Icon_minitime8/2/2009, 20:46

ja potrebujem take co sa da vypnut vstavany zosik,kvoli prehrievaniu,lebo kenwoody sa lubia zapotit
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Icon_minitime8/2/2009, 21:39

mato88 napísal:
ja potrebujem take co sa da vypnut vstavany zosik,kvoli prehrievaniu,lebo kenwoody sa lubia zapotit
Ale kenwoody maju tepelnu ochranu keby nieco Wink
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Icon_minitime8/2/2009, 21:45

ale velmi sa prehrievaju,potom aj kvalita zvuku trpi :-(
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
STANLEYBN
Autoškolák
Autoškolák



Registrácia : 22.11.2007
Počet príspevkov : 66
Auto : VW Golf IV

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Icon_minitime17/2/2009, 20:28

tak chyba bola v radiu.po par dnoch to uz nebralo ani CD.tak som dal spokojne naspät povodne a to pamät udrzi.
Návrat hore Goto down
Scarp
Vodič
Vodič
Scarp


Male
Registrácia : 29.12.2008
Počet príspevkov : 243
Auto : VW golf IV
Bydlisko : Žarnovica , prechodne BA

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Icon_minitime17/2/2009, 20:59

mato88 napísal:
ja potrebujem take co sa da vypnut vstavany zosik,kvoli prehrievaniu,lebo kenwoody sa lubia zapotit
alpine to isti Wink vsetky lepsie modely maju vypinanie   ja idem teraz kupovat nove a zosik z radiu vyuzijem na napajanie 4 vyskovich repro
Návrat hore Goto down
http://www.scarp.tym.sk
Sponsored content





Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Resetovanie riadiacej jednotky
» KLUCE....vyriesene
» Funkcie kluca
» vytlacne lozisko-vyriesene

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: INÉ :: AutoHifi-
Prejdi na: