VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE

Goto down 
+5
baciluss
Dreik
mato88
ivco85
Auro
9 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Auro
Autoškolák
Autoškolák



Male
Registrácia : 02.10.2008
Počet príspevkov : 82

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Empty
OdoslaťPredmet: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Icon_minitime14/10/2008, 11:29

Zdravím chlapi mam taky problém mam autorádio SONY a ked vytiahniem klucik zo zapalovania tak sa mi radio zresetuje taktiez radio nechyta ziadne stanice je problem v zapojeni ISO konektora? existuje daka redukcia ci to musim prepajkovavat??? Question Neutral


Naposledy upravil Auro dňa 22/10/2008, 09:01, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
ivco85
VW Junior
VW Junior
ivco85


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB
Bydlisko : okr. Galanta

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Icon_minitime14/10/2008, 11:57

nemas doneho privedeny stale zdroj napatia..aky mas presne typ radia? bud mas zle piny v ISO koncovke( co velmi nepredpokladam..len neviem ake mas auto)..alebo bude problem v napojeni radia z nej..tiez mam Sony ..a su tam dve varianty napajania pokial sa dobre pamatam...
co sa tyka signalu to nema s ISO nic spolocne...mas dobre zasunuty signalovy kabel od anteny...ja som mal tiez podobny problem ze som mal zaoxidovany ten konektor..tak som to prebrusil..prestriekal sprejom na kontakty a odvtedy fo facha...
Návrat hore Goto down
Auro
Autoškolák
Autoškolák



Male
Registrácia : 02.10.2008
Počet príspevkov : 82

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Icon_minitime14/10/2008, 12:13

mam golfik gti 1,8t 1998cku radio som mal uz w 2 autach zapojene a ficalo oukey a tu antenu mam cez redukciu kedze tam bola stara koncowka ale aj na tom radiu beta co tam bolo som slabo chytal stanice, tak newem co s tym skusim to prebrusit ako wrawis, a s tym iso neni daka redukcia?ci to budem musiet poprepajat asi co? Radio teraz newem aky je typ
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Icon_minitime14/10/2008, 17:12

ked das radio na priamo na baterku tak ti to nebude vypadavat a bude si vsetko pametat a co sa tyka prijmu radia,asi mas problem so zosilovacom radia,alebo ti vypadava konkter z anteny zo zadnej strany radia,ten zosilovac moze mat tiez problem sa napajanim,donho ide tiez stava a ten zosilovac je umiestneny v antene.
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
Dreik
Pilot
Pilot
Dreik


Male
Vek : 37
Registrácia : 30.08.2007
Počet príspevkov : 847
Auto : GIV 1.9 TDi PD 85Kw AJM , Audi A4 1.6
Bydlisko : Košice

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Icon_minitime14/10/2008, 18:59

na pamat je iny kabel,staly prud napojis tak ze prepojis zlty s cervenym...mozno ze to tak mas...a ked hej tak musis prehodid veci v koncovke alebo natiahnes dalsi kabel,v starom golfe som mal natahany kabel od jedneho relatka sunny
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Icon_minitime14/10/2008, 19:28

ze by bola pamat dalsi kabel??? no neviem,to som este nevidel
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
Auro
Autoškolák
Autoškolák



Male
Registrácia : 02.10.2008
Počet príspevkov : 82

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Icon_minitime14/10/2008, 22:56

pamat je vyriesenaa Very Happy stacilo prehodit 2 kable dokonca funguje aj alumination len to radio stale nic nechytaaa sakra podla mna tam este treba zapojit na ISO konektore kabel pre zosilovac na antenu ci vy na to???? Question Question Question
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Icon_minitime15/10/2008, 01:06

Auro napísal:
pamat je vyriesenaa Very Happy stacilo prehodit 2 kable dokonca funguje aj alumination len to radio stale nic nechytaaa sakra podla mna tam este treba zapojit na ISO konektore kabel pre zosilovac na antenu ci vy na to???? Question Question Question
presne bez toho ti chytat nebude.
Návrat hore Goto down
Dreik
Pilot
Pilot
Dreik


Male
Vek : 37
Registrácia : 30.08.2007
Počet príspevkov : 847
Auto : GIV 1.9 TDi PD 85Kw AJM , Audi A4 1.6
Bydlisko : Košice

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Icon_minitime15/10/2008, 17:57

no jo pamat ma zvlast kabel,aspon moje radia a auta to tak mali Razz heh
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Icon_minitime17/10/2008, 19:23

ty si tu pamet tak trochu asi mylis,mam taky pocit,lebo ziadne autoradio nema kablik na pamet,jedine 2 kabliky ktore sa napajaju na 12 V je cerveny a zlty a z toho jeden je stalych 12 V a druhy je bud stalych 12 V,alebo cez kluc spinatelnych 12 V
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
Dreik
Pilot
Pilot
Dreik


Male
Vek : 37
Registrácia : 30.08.2007
Počet príspevkov : 847
Auto : GIV 1.9 TDi PD 85Kw AJM , Audi A4 1.6
Bydlisko : Košice

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Icon_minitime28/10/2008, 17:47

no ano to viem ze cerveny a zlty su napajanie,permanetne napajanie a trvale...to je ok...ale je jeden kabel na pamat stanic a nastaveni radia
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Icon_minitime1/11/2008, 17:07

tak mi napis aku ma farbu rad sa priucim Wink
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
Dreik
Pilot
Pilot
Dreik


Male
Vek : 37
Registrácia : 30.08.2007
Počet príspevkov : 847
Auto : GIV 1.9 TDi PD 85Kw AJM , Audi A4 1.6
Bydlisko : Košice

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Icon_minitime1/11/2008, 18:42

farbu?no ja to neviem,ale to mi vravel jeden elektrikar co mi daval eurokoncovky este davnejsie,teda este v starom golfe... Razz
Návrat hore Goto down
STANLEYBN
Autoškolák
Autoškolák



Registrácia : 22.11.2007
Počet príspevkov : 66
Auto : VW Golf IV

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Empty
OdoslaťPredmet: autoradio(pamät)   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Icon_minitime6/2/2009, 21:06

zdravim.menil som radio a po vytiahnuti klucika sa mi vsetky nastavenia v nom vynuluju(cas,ekvalizery,predvolby,...)
neviete niekto ktore kabliky ma prepojit?
myslim ze tuto temu som na fore videl,ale nemozem ju nast?
Návrat hore Goto down
nikibad
Agent
Agent
nikibad


Male
Vek : 40
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1520
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003
Bydlisko : Namestovo

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Icon_minitime6/2/2009, 21:12

no zlty mas na pamat........ten musi mat staly prud..A cerveny ide od klucika zapinanie radia....

takze ak tam nemas zapojeny na zlty kablik ta ti zmaze pamat.Spoj zlty a cerveny
Návrat hore Goto down
STANLEYBN
Autoškolák
Autoškolák



Registrácia : 22.11.2007
Počet príspevkov : 66
Auto : VW Golf IV

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Icon_minitime6/2/2009, 22:04

tie mam spojene.je mozne ze by bola chyba v radiu?
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Icon_minitime6/2/2009, 22:37

STANLEYBN napísal:
tie mam spojene.je mozne ze by bola chyba v radiu?
Konektor co je origo v aute strkas priamo do radia alebo tam mas este medzikus? Pozri si manual od radia ako ma piny a podla toho sa riad. V konektore co trci priamo z auta najdes cerveno-biely kalbel...to je trvale+ a zlto-cernevy ..to je spinane + Ked mas medzikus tak ho vyhod a napoj to priamo na konektor co je v aute. Ale skontroluj si tie kable. Ked nebudu sediet tak ich prehod priamo v tom konektore.
Návrat hore Goto down
STANLEYBN
Autoškolák
Autoškolák



Registrácia : 22.11.2007
Počet príspevkov : 66
Auto : VW Golf IV

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Icon_minitime7/2/2009, 10:21

radio nie nove ale pouzivane,takze od neho manual nemam.na konektore od radia su dva cerveno-biele a jeden zlto cerveny.ten som odpojil a radio neslo vobec.
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Icon_minitime7/2/2009, 10:29

idealne by bolo,keby si presne napisal o ake autoradio sa jedna,presne znacka a typ,mas to na prednom panely
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
Marshall_G_IV
Profík
Profík
Marshall_G_IV


Male
Vek : 36
Registrácia : 23.04.2008
Počet príspevkov : 1102
Auto : Passat B5.5 1.8T 110kW
Bydlisko : LEVICE

Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Icon_minitime7/2/2009, 10:47

tak ako pisal Baciluss je spravne...zlto-cervena (spinacie plus) a cerveno-biely(taky hrubsi, je stale plus)
to co pisal nikibad je presne opacne...Wink
podla tohto ked to zapojis tak to musi chodit...staci ked odfotis schemu co ma radio(zvycajne) hore na obrazku je tam schema konektora a polovania konektorou...hod to sem.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE   Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Resetovanie riadiacej jednotky
» KLUCE....vyriesene
» Funkcie kluca
» vytlacne lozisko-vyriesene

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: INÉ :: AutoHifi-
Prejdi na: