VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Rada golf pre vodiča začiatočníka ?

Goto down 
+20
dr_obesenec
janci_VW
tre-SKA
golfneewbie
Polymorph
Pit-Bull
Hugino
Pipin
kosovec
khaki.666
Jojo sdi
SPIKEBOY
ivco85
nikibad
element666
Matko11
MuFFin0
Marshall_G_IV
Champion
G4bormen
24 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorSpráva
dr_obesenec
Profík
Profík
dr_obesenec


Male
Vek : 39
Registrácia : 18.01.2009
Počet príspevkov : 1042
Auto : VW GOLF II 1.6
Bydlisko : Zlaté Moravce

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 4 Icon_minitime10/11/2011, 16:25

.
Návrat hore Goto down
mirec.mm
Začiatočník
Začiatočník
mirec.mm


Male
Vek : 41
Registrácia : 12.12.2009
Počet príspevkov : 49
Auto : Vw Golf IV , 1.4 16v 55kW ,r.v.2002
Bydlisko : Bratislava

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 4 Icon_minitime5/12/2011, 23:06

Pre G4bormen, no neviem ci sa ti oplati nieco vraviet aj tak je na tebe ako sa rozhodnes ale ako na zaciatok by som ti 206 neodporucal kupil som ho frajerke ale uz by som francuza nikdy nekupil. Drahe diely aj servis a celkovo to je auto ze kupit, pojazdit kym je v zaruke a predat. Nikdy viac. Nemozes chciet spolahlive nove a bezudrzbove auto za 4000e. Ako vravia chalani G4 je pre teba uplne super. Ha akurat zajtra idem pre tu svoju. Tesiiim A je to len 1.4 Smile
Návrat hore Goto down
sipec
Začiatočník
Začiatočník
sipec


Male
Vek : 37
Registrácia : 19.01.2013
Počet príspevkov : 14
Auto : golf 4 1,9 Tdi 66kw
Bydlisko : Trenčin

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 4 Icon_minitime31/1/2013, 18:13

MuFFin0 napísal:
Napriklad ja mam tiez TDI 66kW a rocne najazdim tak 18 000km no a vacsinou to byva tak denne tych 40km (do roboty a z roboty), tiez autu nijako nenakladam (jazdim povacsinou na spotrebu) turbo po jazde chladim a v zime ked je studeny motor tak ho najprv troska zahrejem a az potom vyrazim a kym neni zohriaty tak ho nevytacam. auto som kupil tesne pred tym jak vypukla kriza (resp. tesne pred tym jak sa zacala prejavovat na cenach) takze dnes by som za tie prachy uz kupil uplne nieco ine...dodatocne naklady zatial neboli nejako velke, akurat taky ten bezny servis olej,filtre,rozvody...no ale buduci rok musim napriklad kupovat komplet brzdy, ale inak mi este na nom nic zasadne "neodislo" ... podla mna je zbytocne to nejako generalizovat co je dobre a co nie pretoze to fakt zalezi od daneho kusu, jak s nim bolo zaobchadzane a jak sa k nemu budes chovat ty...hlavne si to auto nechaj PORIADNE skontrolovat pred tym ako ho kupis ale ani takato prehliadka ti nezaruci ze v buducnosti nebude trebat nejake necakane investicie dat do toho auta, je podla mna naivne kupovat ojazdene auto s tym ze ked momentalne vyzera byt v dobrom stave tak by ta nemali cakat dalsie investicie donho...proste ked si kupujes ojazdene auto tak sa snaz si vybrat to co vyzera byt najlepsie ale aj pri nom musis pocitat ze ta este nieco "vyjde" ...


ahoj,mám ten istý motor,chcem sa ťa spítať ako dlho motor zahrievaš a ako dlho chladiš turbo a či ho chladíšnaj vtedy aki si ho viac ako na 2000 netočil,diky...
Návrat hore Goto down
Sladoo
Začiatočník
Začiatočník
Sladoo


Male
Vek : 43
Registrácia : 25.08.2011
Počet príspevkov : 47
Auto : Golf IV Variant Pacific 1.9 TDI 66kW r.v.2003
Bydlisko : Myjava

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 4 Icon_minitime3/2/2013, 21:56

Cau. Ja mam tiez 66kW TDI. Kym nemrzne, tak motor nezahrievam vobec a ked mrzne, tak v podstate na nejakych 4-5 minut, kym vyfajcim cigarko a opucujem okna. A co sa tyka chladenia turba, tak pokial viem a ja sa toho aj drzim, tak turbo nechavam dlhsie ochladit, iba ked motor dostaval tesne pred zastavenim zabrat. Ak som napriklad posledne 2 minuty jazdy plynovy pedal ledva steklil (do 30%stlacenia), tak nechladim vobec, ak zastavujem na vrchole kopca, kde som isiel minutu s plynom na 50 a viac %, tak ho necham chvilu poklepat a je to... Ale nie som 100% odbornik, tak ak ma niekto vyhrady rad sa poucim...
Návrat hore Goto down
dydo737
Začiatočník
Začiatočník
dydo737


Male
Vek : 33
Registrácia : 18.06.2012
Počet príspevkov : 2
Auto : Golf IV 1,9TDi 81kW 2001
Bydlisko : Bratislava

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 4 Icon_minitime30/9/2013, 22:07

Čaute chalani. Ja som si pred mesiacom kúpil G4 1,9 TDI 81kW. Za mesiac som najazdil 1900km.. Denne jazdím do prace 17km + 17km s5. Raz za dva týždne chodím z BA do TN po diaľnici. Pri kúpe som mal so sebou odborníka na Golfy, ktorý ma už asi 4ty golf a všetky ma ako cukrík.. Po prepise som si hneď zaobstaral novu batériu keďže sa aj blíži zima a ta predošlá mala podla nálepky už cez 5 rokov. Nemám palubný PC (popravde mi ani nechýba..) preto si počítam sám realnú priemernú spotrebu. Natankujem si vždy do plnej a tým vidím rozdiel oproti poslednému tankovaniu v litroch a km.. Podelím si to a vyjde mi vždy 5,4XXL/100km. K autu som dostal aj sadu zimných gum na plecháčoch. Cena bola 3950€ a ročná záruka na skryté vady a opotrebenie.

Svoje rozhodnutie po mesiaci neľutujem a všetkým váhavým odporúčam G4... Je to kvalitne a krásne auto..
Návrat hore Goto down
http://dydo-robots.webnode.sk
Sponsored content





Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Rada golf pre vodiča začiatočníka ?
Návrat hore 
Strana 4 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» golf GTI nazov na kufru rada

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Ostatné-
Prejdi na: