VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Rada golf pre vodiča začiatočníka ?

Goto down 
+20
dr_obesenec
janci_VW
tre-SKA
golfneewbie
Polymorph
Pit-Bull
Hugino
Pipin
kosovec
khaki.666
Jojo sdi
SPIKEBOY
ivco85
nikibad
element666
Matko11
MuFFin0
Marshall_G_IV
Champion
G4bormen
24 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
tre-SKA
Autoškolák
Autoškolák
tre-SKA


Male
Vek : 35
Registrácia : 13.07.2009
Počet príspevkov : 133
Auto : VW GOLF IV 1.6 SR (AKL) (r.v. 1999)

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Icon_minitime23/7/2010, 09:10

golfneewbie: nenapisal si ci benzin alebo naftu Wink
Návrat hore Goto down
http://www.treska.eu
golfneewbie
Začiatočník
Začiatočník
golfneewbie


Male
Registrácia : 21.07.2010
Počet príspevkov : 7
Auto : zatial ziadne ;-(
Bydlisko : BA

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Icon_minitime23/7/2010, 09:41

aha no jasne vidis tu je jasne vidno ze o autach viem tak farbu ....;-)

vsetci mi vravia ze benzin chcem... ze diesel nechcem..

z mojho pohladu bude golf pouzity na do prace z prace plus tu a tam s pani matkou po lekaroch ... billa tesco nakup (mesto) tu a tam (3-4x do roka) navsteva pana otca v brne pana brata kusok za viednou a pri tychto navstevach sa budeme prepravovat v 2,5ks cloveku ...(slecna pes a ja).....

cize neviem ci chcem diesel alebo benzin som povolny aj k lpg ale to mi pride ako zly napad v spojeni s golfom neviem.... co si ja ako neewbie myslim by som asi bral ten benzin....SAMOZREJME NECHAM SI PORADIT

a este jedna drobnost moj rozpocet je tak 3k-3,5k euro
Návrat hore Goto down
tre-SKA
Autoškolák
Autoškolák
tre-SKA


Male
Vek : 35
Registrácia : 13.07.2009
Počet príspevkov : 133
Auto : VW GOLF IV 1.6 SR (AKL) (r.v. 1999)

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Icon_minitime23/7/2010, 09:53

tak skorej ten benzin potom asi, do prace to mas ako daleko ?
Návrat hore Goto down
http://www.treska.eu
golfneewbie
Začiatočník
Začiatočník
golfneewbie


Male
Registrácia : 21.07.2010
Počet príspevkov : 7
Auto : zatial ziadne ;-(
Bydlisko : BA

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Icon_minitime23/7/2010, 10:04

hmm no nech je to tak 10km max 20km ale 20km je asi moc
Návrat hore Goto down
tre-SKA
Autoškolák
Autoškolák
tre-SKA


Male
Vek : 35
Registrácia : 13.07.2009
Počet príspevkov : 133
Auto : VW GOLF IV 1.6 SR (AKL) (r.v. 1999)

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Icon_minitime23/7/2010, 10:07

tak benzin urcite, teraz ze ci 1,4 16V (ten moc neodporucam) alebo 1.6 potom...
Návrat hore Goto down
http://www.treska.eu
golfneewbie
Začiatočník
Začiatočník
golfneewbie


Male
Registrácia : 21.07.2010
Počet príspevkov : 7
Auto : zatial ziadne ;-(
Bydlisko : BA

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Icon_minitime23/7/2010, 10:31

no to tiez neviem posledne tri dni po veceroch nic ine nerobim len to tu citam a neviem sa stoho vysomarit.... ako som pochopil typ motora DUU ci tak nejako ma tie nity co je nejake kazove takze asi nejaky rok 2000 ako som pochopil tam uz to bolo inac riesene...a to ci 1,4 alebo 1,6 to si necham poradit z mojho pohladu su to cisla co mi nic nehovoria a netusim ci tu plati vysie cislo lepsia vec alebo viac niecoho...
Návrat hore Goto down
tre-SKA
Autoškolák
Autoškolák
tre-SKA


Male
Vek : 35
Registrácia : 13.07.2009
Počet príspevkov : 133
Auto : VW GOLF IV 1.6 SR (AKL) (r.v. 1999)

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Icon_minitime23/7/2010, 10:43

cim vacsie cislo tim vacsi vykon... 1.4 16V sa mi zda uz dost poddimenzovany cize aj sa viac opotrebuva a menej vydrzi... // moj nazor
Návrat hore Goto down
http://www.treska.eu
golfneewbie
Začiatočník
Začiatočník
golfneewbie


Male
Registrácia : 21.07.2010
Počet príspevkov : 7
Auto : zatial ziadne ;-(
Bydlisko : BA

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Icon_minitime23/7/2010, 12:37

ok myslim ze to chapem mohol by som byt maximalne otravny mozte niekto pozriet niektory z tychto linkov ci to je napriklad ok pre mna alebo nech nato ani nemyslim...
co napriklad toto
http://volkswagen-golf.autobazar.eu/16-16v-id1686708.html
alebo toto 
http://volkswagen-golf.autobazar.eu/16-16v-id1692007.html
pripadne ale tento nema v nazve V16 tak neviem 
http://volkswagen-golf.autobazar.eu/16-id1574768.html


ozaj co tie nahradne suciastky ako sa to predava v akych cenach? kedze neviem presne nazvy neviem co mam googlit inac by som stym neotravoval...
Návrat hore Goto down
tre-SKA
Autoškolák
Autoškolák
tre-SKA


Male
Vek : 35
Registrácia : 13.07.2009
Počet príspevkov : 133
Auto : VW GOLF IV 1.6 SR (AKL) (r.v. 1999)

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Icon_minitime23/7/2010, 13:00

ja osobne by som z autobazaru nekupoval, klimatronik je super vec, a este by som bral golfa s palubnim PC kde ukazuje spotrebu Wink inak pekne kusky 1.6 16V ma vacsi vykon nez 1.6 obycajna Wink najlepsie kebyze ide niekdo s tebou co s a vyzna... 
Návrat hore Goto down
http://www.treska.eu
golfneewbie
Začiatočník
Začiatočník
golfneewbie


Male
Registrácia : 21.07.2010
Počet príspevkov : 7
Auto : zatial ziadne ;-(
Bydlisko : BA

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Icon_minitime23/7/2010, 13:44

no problem je ze nikoho takeho nepoznam kto by to obehol somnou takze to budem musiet zmaknut sam verim ze s pomocou ludi z fora to snad dopadne dobre....

preco nie z autobazaru ? tiez sa snimi da zjednavat... a tak isto budu predavat stocene km ako kazdy iny nemyslim si ze by sa mi podarilo kupit s nestocenimi km ... kolega mi vravel ze kazde auto ktore kupil s rokom vyroby po 2000 malo stocene km jedno vraj malo stocene km o 200 tisic tak ze ho odparkoval a hned ho predal ze sa bal na tom aj jazdit kedze budik mu ukazoval 160tisic a stiahnute o 200tisic... boh vie co to bolo zac...no ale to je jedno ...kde sme to skoncili??
Návrat hore Goto down
nikibad
Agent
Agent
nikibad


Male
Vek : 40
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1520
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003
Bydlisko : Namestovo

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Icon_minitime23/7/2010, 18:19

co sa tyka tych co si linky tak jediny by pripadal do uvahy ten posledny vzhladom na to ze ma 3-ramenny volant a climatronic,higline vybavaAle je to iba 1,6 .Problem je v tom ze je poriadne zniceny interier.Dalej nekupuj so sedím interierom sa ho nedocistis.1,6 16V je novsi model v prevodovkach nity nemal.spotreba je tych 8 litrov,ele maju aj mensiu aj vycsiu podla sofera.
A toho ze kupis najaky zly a stocene km sa moc neboj a ked to kupis s bazaru mas tam zaruku.Hlavne si precitaj kupno predajnu zmluvu.Auto moze do 3 dni vratit bez udania dovodu,alebo ze ti zatajili nieco,stocene km a tak.Kupis das si ho preverit a uvidis.
Návrat hore Goto down
golfneewbie
Začiatočník
Začiatočník
golfneewbie


Male
Registrácia : 21.07.2010
Počet príspevkov : 7
Auto : zatial ziadne ;-(
Bydlisko : BA

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Icon_minitime23/7/2010, 19:07

aha takze podla tej zmluvy je lepsi autobazar...
cize tie nity na prevodovkach v 1,6 16V niesu ja som myslel podla citania tu niekde ze niesu len v motoroch od roku 2000
asi je tu hodne zvas u koho by som to po kupe mohol dat preverit....

este ze ten posledny ale neni 16V aspon sa to tam nepise....
Návrat hore Goto down
nikibad
Agent
Agent
nikibad


Male
Vek : 40
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1520
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003
Bydlisko : Namestovo

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Icon_minitime23/7/2010, 21:25

ved ako autobazar je tiez autobazar.Oni maju svoje zmluvy.Aj ked kupujes od sukromnika mas zmluvu.Treba do nej proste popisat vsetko vsetky nedostatky vsetky zavady a hlavne musi podpisat ze nic pred tebou neskryva ziadne zavady tj .aj stocene km,ze bolo naburane.atd ....Nohej posledny neni 16V.
Návrat hore Goto down
janci_VW
Začiatočník
Začiatočník
janci_VW


Male
Vek : 31
Registrácia : 10.11.2011
Počet príspevkov : 18
Auto : Golf IV 1.6 SR 74kW AKL r.v:1999

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Icon_minitime10/11/2011, 13:04

ahojte všetci , som tu úplne nový a plánujem začiatkom decembra kúpiť golf 4 . Keďže mám dosť biedny rozpočet 2200 eur z ktorých mi vychádza 1.4 16v alebo 1.6 16v , na TDi neni šanca a vlastne chcem sa spýtať že keď kúpim 1.6 16v r.v 98-99 že či tam budú tie nitovane prevodovky , lebo nejak som to nepochopil hoci som to viac krát čítal neviem sa z toho vysomáriť a čo stojí oprava alebo nová prevodovka nejaká približná cena ?. Budem rad ak mi poradíte a odporučíte do ktorého auta ísť skôr. Ďakujem
Návrat hore Goto down
tre-SKA
Autoškolák
Autoškolák
tre-SKA


Male
Vek : 35
Registrácia : 13.07.2009
Počet príspevkov : 133
Auto : VW GOLF IV 1.6 SR (AKL) (r.v. 1999)

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Icon_minitime10/11/2011, 13:18

Niesom si isty ale nitovana prevodovka je len pri 1.6SR. ale ak na nej budes normalne jazdit (nie stale hrabat a pod) tak sa jej nic nestane. sam ju mam. Auto ma najazdene XXX XXX km a stale drzi.

A ci je v aute DUU prevodovka zistis z vyrobneho stitka v kufri pod tapacirom vedla rezervy Smile
Návrat hore Goto down
http://www.treska.eu
janci_VW
Začiatočník
Začiatočník
janci_VW


Male
Vek : 31
Registrácia : 10.11.2011
Počet príspevkov : 18
Auto : Golf IV 1.6 SR 74kW AKL r.v:1999

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Icon_minitime10/11/2011, 13:40

aha tak dúfam že na to nezabudnem keď budem obzerať auto ze sa mám pozrieť na ten štítok , a vlastne tá prevodovka keď sa pokazí tak sa dá opraviť alebo treba už novú kúpiť celú ? a akú máš spotrebu pri normálnej jazde (50,90km/h) ? a pri živej jazde nejakých 150 km/h ? a 1.6 je už s tých živších nie ?
Návrat hore Goto down
tre-SKA
Autoškolák
Autoškolák
tre-SKA


Male
Vek : 35
Registrácia : 13.07.2009
Počet príspevkov : 133
Auto : VW GOLF IV 1.6 SR (AKL) (r.v. 1999)

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Icon_minitime10/11/2011, 14:14

zevraj sa da prenitovat ale som pocul ze to je dost drahe, asi potom kupit z nejakej buracky Smile

spotreba tak 6-7l pri normalnej ak idem po dialnici 90 km. pri zivej aj 10-12l Sad ale to len tak od oka pretoze nemam palubny PC. ak budes kupovat auto tak kup len s palubnim alebo si ho daj dorobit. je to dobra vec
Návrat hore Goto down
http://www.treska.eu
janci_VW
Začiatočník
Začiatočník
janci_VW


Male
Vek : 31
Registrácia : 10.11.2011
Počet príspevkov : 18
Auto : Golf IV 1.6 SR 74kW AKL r.v:1999

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Icon_minitime10/11/2011, 15:37

ahaa , a tak tych 6-7 je celkom vpohode by som povedal Smile , a neviem nevsimol som si velmi ci tieto GIV co som pozeral mali palubny , ale tak to je detail uz. a ta prevodovka potom musi byt tiez z 1.6 16v ci moze byt aj z ineo GIV ?
Návrat hore Goto down
tre-SKA
Autoškolák
Autoškolák
tre-SKA


Male
Vek : 35
Registrácia : 13.07.2009
Počet príspevkov : 133
Auto : VW GOLF IV 1.6 SR (AKL) (r.v. 1999)

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Icon_minitime10/11/2011, 15:50

to ti neviem povedat ci pasuje z ineho GIV prevodovka ale asi nie a nieviem ci 1.6 16v mal DUU prevodovku ale 16SR ju ma.
Návrat hore Goto down
http://www.treska.eu
dr_obesenec
Profík
Profík
dr_obesenec


Male
Vek : 39
Registrácia : 18.01.2009
Počet príspevkov : 1042
Auto : VW GOLF II 1.6
Bydlisko : Zlaté Moravce

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Icon_minitime10/11/2011, 16:24

bolo to tu riesene viac krat 1.4 je si myslim slaba, a 1.6 je zase nenazrana


Naposledy upravil dr_obesenec dňa 10/11/2011, 16:28, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Rada golf pre vodiča začiatočníka ?
Návrat hore 
Strana 3 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» golf GTI nazov na kufru rada

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Ostatné-
Prejdi na: