VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Rada golf pre vodiča začiatočníka ?

Goto down 
+20
dr_obesenec
janci_VW
tre-SKA
golfneewbie
Polymorph
Pit-Bull
Hugino
Pipin
kosovec
khaki.666
Jojo sdi
SPIKEBOY
ivco85
nikibad
element666
Matko11
MuFFin0
Marshall_G_IV
Champion
G4bormen
24 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
ivco85
VW Junior
VW Junior
ivco85


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB
Bydlisko : okr. Galanta

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Icon_minitime30/12/2009, 12:15

oznacenie motorov ako aj vsetkych kodov vybavy su trojmiestne oznacenia...tzv. PERnumera, ktore zadava vyrobca,resp. autosalon pri objednavani a konfiguracii auta do systemu...to znamena ze vsetko co si zelame pri kupe..teda taky a taky motor, taky dekor, take potahy, take kolesa.. a neviem co vsetko sa spracuje a u vyrobcu objavi prave vo forme tychto PERnumier...
co sa tyka rozdielu motorov napr AZD vs BCB....su to motory s rovnakou specifikaciu..takze su rozlisene len z hladiska doby nabehu, resp. vybehu..dalej je mozne ze boli vyrobene v inej motorarskej fabrike...atd...ale co sa tyka funkcnosti a zamenitelnosti dielov su uplne rovnake....
Návrat hore Goto down
SPIKEBOY
Profík
Profík
SPIKEBOY


Male
Registrácia : 01.10.2008
Počet príspevkov : 1064
Auto : PASSAT 3C
Bydlisko : Nové Zámky

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Icon_minitime30/12/2009, 12:43

Máš u mňa hitíka geek a kofolu na nejakom prípadnom zraze. Smile
Návrat hore Goto down
G4bormen
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 12.12.2009
Počet príspevkov : 13

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Icon_minitime30/12/2009, 12:46

A dočítali ste sa niekde či pri 1.6 16V 77KW motore, sa nachádzali nitované prevodovky s označením DUU ? ešte by som sa spýtal tak, len DUU označenie boli nitované prevodovky ?
Návrat hore Goto down
Jojo sdi
Pretekár
Pretekár
Jojo sdi


Male
Vek : 50
Registrácia : 13.02.2009
Počet príspevkov : 490
Auto : GOLF 4 2001 1,9SDI AQM Uspávač hadov
Bydlisko : Zálesie

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Icon_minitime30/12/2009, 13:04

DUU,DUW a DUS motory 1,6 sr 1,4 16v a 1,9 sdi
Návrat hore Goto down
khaki.666
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 20.09.2009
Počet príspevkov : 21

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Icon_minitime7/2/2010, 01:55

je ta tema este aktualna? Alebo si si uz nejake golfatko vybral? Pochval sa!
Návrat hore Goto down
G4bormen
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 12.12.2009
Počet príspevkov : 13

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Icon_minitime7/2/2010, 08:14

Troška som sa snažil dopredu zistiť čo by som vzal ak by som niečo vzal, pravda je taká že teraz koncom februára robím skúšky na vodičáku :-P po skúškach si scem vybrať auto, bude to ale záležať od viacerých vecí....
Zatial to vychádza na GOLFA IV 1.6 16V alebo Fábiu, poprípade niečo dobré nie staré do cca 130tis, možno VW Polo r.2003 1.2 alebo 1.4, proste som nescel po vodičáku kupovať hneď auto podla toho ako sa mi páči, ale scel som kúpiť niečo čo ma dobré jazdné vlastnosti a servis tam nie je príliš drahý a vydrží mi to tak na 5rokov aspoň...... Problém je len ten že väčšina pekných Golfov nestojí ani 120 ani 130tis, ale skôr 160 :- (
Návrat hore Goto down
khaki.666
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 20.09.2009
Počet príspevkov : 21

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Icon_minitime7/2/2010, 12:53

Cital som to tu tak narychlo mozno som si nieco nevsimol pri mojej nepozornosti.
"Auto na bezne vozenie a do prace"

Ja odobne som si obstaral GIV 1,4 16V, kupene v CR.
Potreboval som afticko do mesta a do prace takze o velkych objemoch som ani neuvazoval
Je to trojdver. aj tak vacsinou jazdim sam max. dvaja. Vyjde to cenovo lacnejsie. Jazdi v pohode. Spotreba je cca 5,5l/100km. Pri jazde cca 800km vacsinou dialnice CR a SR (4 osoby+batozina) mi to spravilo cca 6l/100km. Pri jazde v meste mi to robilo 6,6l/100km.
Pri plnej nadrzi spravim cca 900km kym mi zasvieti kontrolka (teraz jazdim mesta a dedinky na vychode SR).
Kupoval som to dost narychlo, mam ho 3 roky a spokojnost. Zavady mal bezne (vymena abs snimaca, brzdovy snimac, zadne brzdove dosticky a kotuce, klinovy remen a pod.) nic vazne. Samozrejme vymena rozvodov.
Mne to akurat zerie trosku olej ale to som si pri kupe ani nemohol vsimnut tak pohoda.
Návrat hore Goto down
kosovec
Začiatočník
Začiatočník
kosovec


Male
Vek : 36
Registrácia : 08.02.2010
Počet príspevkov : 21
Auto : VW Golf IV 1.9 GT TDi 110
Bydlisko : Kings lynn

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Icon_minitime1/3/2010, 12:52

Moje prve auto bol rover 25 1,4i 2001rok, teda ak neratam ze som mal na prazdniny skodu 105l (iba cca 2 mesiace). Mal som presna take iste trapenie ake auto a podobne. Jednoznacne som chcel VW Golf IV ale iba TDi, bo benzin z duse neznasam. Ale vela ludi ma odhovorilo od neho. Kvoli viacerim dovodom (nie som az taky zrucny sofer) to bol ten najvacsi. Lebo za takeho golfika podla mojich predstav by som dal cca vtedy 200-250tis a keby som ho do tyzdna rozbil, by som to asi nepredychal... Tak som sa dal nahovorit na rovera, presne rok som pojazdil a pre cca mesiacom som bol pre VW Golf IV 1,9 GT TDi. Poviem vam ze max spokojnost!!! Urcite by som nemenil za ine!!! Kazdemu odporucam, co sa servisu, spolahlivosti ale aj spotreby tika...
Návrat hore Goto down
http://kosovec2@azet.sk
Pipin
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 39
Registrácia : 27.03.2010
Počet príspevkov : 16
Auto : VW golf IV 1.9 TDi 66 kw
Bydlisko : Senkvice okres Pezinok

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Icon_minitime1/4/2010, 21:00

Moje 1 auto je golf a zostanem pri nom az az az Smile mohol som mat hociake auto skodovku fiat feliciu opel tigra ford puma no jednoznacne ma dostal golf IV stal ma sice pred 2 rokmi 240 ale pockal som si asi 3 roky a kupil som si golfa IV TDi 1.9 66kw spotreba paradna udrzba minimalna tak ze paradka .
Návrat hore Goto down
G4bormen
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 12.12.2009
Počet príspevkov : 13

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Icon_minitime2/4/2010, 09:42

No akoooo, podarilo sa mi pred 2 týždňami spraviť vodičák, na 2x som spravil jazdu :-)
Čiže teraz už len rozmýšľam na 100% nad autom, ale i keď som na to nikdy nemyslel, Golf sa mi pomaly vzďaľuje :-(
Nech špekulujem ako scem, stále som v pochybách či vyhodiť za 10ročného golfa nejakého normálneho, nič extra, 130baby, alebo radšej nekúpiť nejaké 5 ročné Suzuki Swift alebo 5 ročného Peugeota 206, keby som vedel či sú ceny ND podobné aspoň alebo čo sa týka servisu v Ke pre akú značku je tu najlepší :-(
Návrat hore Goto down
Hugino
Autoškolák
Autoškolák
Hugino


Male
Vek : 33
Registrácia : 03.10.2009
Počet príspevkov : 109
Auto : VW Golf III 1.6
Bydlisko : Spišská Nová Ves

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Icon_minitime2/4/2010, 10:01

teraz ti poviem ja svoj názor... vozil som sa už na kadejakých mazdách, renaultoch peugeotoch a nič sa nevyrovná jazdným vlastnostim golfu konkretke som mal požičane 2.0 8V 4motion... a potom ešte 66kW TDI... celkovo či spracovanie interieru či sedadlá, či ako som už spomenul jazdné vlastnosti, to je proste nemecká kvalita VW... v tvojom pripade by som určite neriešil diesel... pretože si ti to vonkoncom neoplatí ked spravíš 15tis. km ročne na tvojom mieste by som zriešil 1.6SR 74kW... dá sa na tom spraviť veľmi slušná spotreba a je to pružný spoľahlivy motor :-)
Návrat hore Goto down
G4bormen
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 12.12.2009
Počet príspevkov : 13

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Icon_minitime2/4/2010, 10:09

Dobre rozmýšľaš :-))
Ja som si už naplánoval že by som šiel do 1.6 16V, cca ročník 2000-2001, úplný základ, 5dverový, tak som to vyšpekuloval, prečítal kvantum diskusií a rôzne témy kde sa riešili benzínové Golfy....proste sa bojím toho že kúpim 8V 74kW a budem musieť meniť prevodovku, pretože tam boli nitované vo väčšine prípadov :-( preto som scel radšej 16V 77kW, ktorý je vraj troška konštrukčne novší motor a vraj vo vyšších otáčkach je živší, ja by som scel jazdiť predpisovo a nemať spotrebu 8-9 litrov, ale skôr 7-7,5 :-))
Aj nad 1.4 som rozmýšľal ale vraj je to olejnička, tak tu vypisujú znalci, vraj už radšej potom 1.6...ide len o to, že golfy na to že IV-ková rada má už aj viac ako 10rokov má stále dosť vysoké ceny...
Návrat hore Goto down
Pit-Bull
Pretekár
Pretekár



Male
Registrácia : 25.03.2009
Počet príspevkov : 397
Auto : VW GOLF VI / Yamaha R6

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Icon_minitime2/4/2010, 10:21

ono po pravde ak mame ist do detailov tak VW je momentalne na absolutnej spicke v hodnoteni znaciek sveta. 1.miesto hovori za vsetko no ak clovek ma peniaze tak auto do 600tis. teda 20tis€ si lepsie ako VW len velmi tazko najde no ak mas viac penazi BMW Xd je bezkonkurencne top. Vcera som viedol preste taku istu debatu so znamim cize mozem len referovat. V tejto cenovej hladine pre cloveka, ktory potrebuje auto koli presunom, prilezitostnym vyletom a bezpecnosti pripadaju len 3 znacky a to su BMW 1, VW GOLF, Seat Leon ostatne nie su sice na zahodenie, ale ak uz ojazdene auto nebudem kupovat renault alebo francuza... Bmw 1 je sice super osobne by som si ho hnetka kupil no je dost drahe vzhladom k rocniku, vw je cenovo dostupny, top v svojej triede a motorizacie su v sirokej skale. Seat je rovnako na tom ako VW len ma problem s tvrdostou podvozku a jazdnymi vlastnostami. Pripada do uvahy este audi A3 no po 3 skusenostiach absolutne neodporucam. Osobne ti odporucam jednoznacne aj ked to velmi nerad pisem TDI lebo ked kupujes ojazdene auto je lepsie kupit dieslovy motor z dovodu opatovneho predaja aspon za aku taku cenu pricom benzin 15rocny uz len velmi tazko predas. Teraz ked vysla VI ceny sa ponizili a v podstate v plnej vybave JEDNOZNACNE Z NEMECKA AUTO! do tych 4500€ v plnej vybave! stvroku a v stednej za tych 6000€ aj patku. Preco z nemecka? Tak 3 dovody: Nesolia cesty cize sa nemusis bat, ze bude podhnity podvozok, Nemec nikdy nekupi auto v zakladnej vybave! Auto povecsine nikdy nie je starsie ako 3-5 rokov pretoze nemec vezme leasing a automaticky ako ho splati auto predava... cize tak 1,6 je super auto nvm sice kolko mas rokov no je to auto pre mladasoch, ktory chcu zvuk a proste relativne aj vykon a proste vsetko s benzinom spojene co s dieslom nemaju sancu ani napodobnit. Ak si starsi, planujes alebo mas deti tak TDI je najidealnejsia volba a ak este predpokladas, ze auto budes mat 3 roky tak teba uvazovat aj nad predajom. Preto ak by som to mal zhrnut. Na motorizacii a to uplne vazne absolutne nezalezi. Ide o to kolko do toho chces vlozit a ako dlho auto chces mat to je podstatna otazka, ktoru si musis polozit...

a samozrejme nemozes pozerat na ceny v SR a CZ bazaroch kde stahuju auta z nemecka a na kazdom aute navysia cenu takmer o 30%! ze golf ktory stoji v nemecku 4,500€ oni ho tu predavaju za 6000€!
Návrat hore Goto down
G4bormen
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 12.12.2009
Počet príspevkov : 13

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Icon_minitime2/4/2010, 10:56

Ja som išiel tou cestou neustále že keď nenajazdím veľa, tak benzín, ak benzín, tak spoľahlivý osvedčený motor ktorý nemá extra nejazdené, ak scem benzín, tak skôr novší ročník, kde by som nemal toľko starostí, ak novší ročník tak golf príliš drahý, čiže som pokukoval po Pežote 206 alebo Swifte ktorý je vraj dobrý do mesta a lepší než Fábia......proste skús mojimi očami sa na to pozrieť, hľadám malé spoľahlivé auto, nehľadám výkon, hľadám dobrú spotrebu, motor ktorý ma nezožere a spotreba v meste by nepresiala 7-8litrov, som vodič začiatočník, čo má plnú hlavu aút a neviem čo bude o 2-3 roky, či budem brať priatelku s bábom niekde alebo budem chodiť do roboty sám, ale proste 5dverový benziňák som scel s dobrou spotrebou, preto sa mi páčil i taký žebrácky Pežot 206 1.1, ale i 1.6 je vraj dobrý u pežota, pretože ľahké auto a spotreba dobrá :-D taká malá raketa :-)
Návrat hore Goto down
Hugino
Autoškolák
Autoškolák
Hugino


Male
Vek : 33
Registrácia : 03.10.2009
Počet príspevkov : 109
Auto : VW Golf III 1.6
Bydlisko : Spišská Nová Ves

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Icon_minitime2/4/2010, 11:32

je to len na tebe čo si vyberieš :-) ja mám teraz G3 1.6 a moje dalšie auto bude G3 2.0 16v alebo 2.8 VR6 alebo G4 1.8T všetko je otazkou priorít a skúsenosti Wink Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Pit-Bull
Pretekár
Pretekár



Male
Registrácia : 25.03.2009
Počet príspevkov : 397
Auto : VW GOLF VI / Yamaha R6

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Icon_minitime2/4/2010, 12:35

Tak to si sa celkom zle obratil na strednu triedu. Ak by som ti mal odporucit zober si vw polo alebo lacnejsiu ibizu. Urcite si neber starsie rocniky, pozeraj po 2004 a vyssie do tych 130.000sk teda 4000€ urcite najdes bezproblemov v slusnej vybave 1,4 benzinik. Sused ma vw polo 1,4 zive auticko nema problem so spotrebou tych 6-7 uz pri agresivnejsej jazde olej urcite az na doliatie decka raz za rok viac nie, nema problem ist s nim aj na vylet. Bezpecne, sikovne a pri tej vahe nema problem ani obehovat... Preto ak si vodic zaciatocnik najdi si pekne polo alebo ibizku skor polo ak mam pravdu povedat a garantujem ti, ze nebudes mat coho lutovat... a ked si z KE nie je problem auto svojpomocne servisovat sak sme to dost z vychodu Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Icon_cool... eventualne napis mi cenu ja zavolam znamemu a poslem ti par ponuk.. a sam uvidis... Co sa tyka inach znaciek tak svoj nazor som uz viac krat prezentoval... Ked kupujes ojazdene auto nekupuj saplave znacky, kup radsej najnizsiu triedu z VW, lebo ta je aj tak lepsia a na vyssej urovni ako najvyssia od peugeotu alebo suzuky Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Icon_wink
Návrat hore Goto down
Polymorph
Vodič
Vodič
Polymorph


Male
Vek : 36
Registrácia : 02.06.2009
Počet príspevkov : 236
Auto : Golf IV, 1.9TDI (66kw) chip na (115hp), r.v. 98, 3dv.
Bydlisko : Prešov

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Icon_minitime2/4/2010, 14:08

urcite by som bral to POLO --- su super a je na nich dobra cena
Návrat hore Goto down
G4bormen
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 12.12.2009
Počet príspevkov : 13

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Icon_minitime21/4/2010, 08:28

Tak musím sa Vám priznať že od začiatku bol pre mňa golf akousi srdcovou záležitosťou, nahrávala mu aj taká maličkosť, akou je môj nick ktorý používam roky od čias kedy som hrával dlhšiu dobu counter-strike :-) že G4bormen.
Či už sa mi páčil dizajnovo, alebo inak, je to teraz úplne jedno, zradil som :-)
Ak som scel slušnejšieho golfa s novším ročníkom, musel by som dať oveľa viac peňaží ako za toto levíča :-)
Vraj budem po čase nadávať na servisy, ale zatial mi stačí tento najslabší benzín 1.1, najazdených cca 40tis, ročník 2005, držte palce aby som nenabúral v skorej budúcnosti a ak poznáte nejaké dobré fora na Pežoty kľudne napíšte :-)
Návrat hore Goto down
G4bormen
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 12.12.2009
Počet príspevkov : 13

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Icon_minitime21/4/2010, 08:28

https://2img.net/r/ihimizer/i/levia.jpg/Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Levia
Návrat hore Goto down
golfneewbie
Začiatočník
Začiatočník
golfneewbie


Male
Registrácia : 21.07.2010
Počet príspevkov : 7
Auto : zatial ziadne ;-(
Bydlisko : BA

Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Icon_minitime22/7/2010, 20:36

ahojte som tu total novy 
ako vidim G4bormen chcel vediet vadsinu otazok ako zaujma mna takze mi prislo nespravne zakladat vlastnu temu a nechat vas to pisat vsetko nanovo.
popravde ma auta nikdy nezaujmali teraz nastal cas kedy skutocne auto potrebujem pre dvoch ludi jedine co asi vidim rozdielne je ze sa nam (slecne) a mne zapacil golf4 3dverovy a to sa nezmeni je to jedine auto na ktorom sme sa so slecnou zhodli....
v podstate som na tom rovnako ako on vodicak za par dni hotovo (dufam) 
mna by extra k jeho otazkam este zaujmalo toto
 1) tu a tam vidim ako pisete ze po kupe treba vymenit maziva,kapaliny ,remene,rozvody, brzdy olej filtre atd atd bolo by prosim mozne to tu nejako rozpisat co tieto veci stoja a ako casto to odchadza pripadne treba menit:
maziva
kapaliny
remene
rozvody
brzdy
olej
filtre
dalej nieco comu sa hovori 
silentblok
cap

2) co je vec na golfe co odchadza najcastejsie kolko to potom stoji. 

3) nemam nikoho kto by auto kupoval somnou (a preveril stav auta) a kedze tomu vobec nerozumiem tak asi vsetci vieme ako to dopadne.. takze by som rad vedel co su tie uplne najdolezitejsie veci na ktore musim davat bacha po technickej stranke (myslim tie najdrahsie suciastky) pripadne co su hlavne znaky koli ktorym auto nekupit.

vopred velmi pekne dakujem 
a vazim si vsetkych prispevkov.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rada golf pre vodiča začiatočníka ?   Rada golf pre vodiča začiatočníka ? - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Rada golf pre vodiča začiatočníka ?
Návrat hore 
Strana 2 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» golf GTI nazov na kufru rada

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Ostatné-
Prejdi na: