VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 POMOZTE MI NEVEVIEM SI RADY

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
michal TDI
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 13.09.2012
Počet príspevkov : 1

POMOZTE MI NEVEVIEM SI RADY Empty
OdoslaťPredmet: POMOZTE MI NEVEVIEM SI RADY   POMOZTE MI NEVEVIEM SI RADY Icon_minitime13/9/2012, 16:38

Prepacte ze zakladam novu temu ale hladal som tu dost dlho ale nic som nenasiel :-( Mam taky problen ze pri volnobehu mi strasne nieco piska a vrci a drnci no proste zvuk ako ked sa meku loziska a poriadne hlasno myslel som ze je to alternator dal som vymenit remenicu a loziska ale problem je asi v klime.klimova remenica nema velku volu ale po aplikacii mazasieho spreja vrzganie na neaky cas prestalo tak otazka je : 1 staci vymenit loziska v komresore ? 2 z coho by pasoval kompresor? ja mam golf 3 tdi 81kw afn ps:klima chladi ako ma len zvuky su stesne ci je zapnuta alebo nie spanovat je tiez novy dakujem pekne.
Návrat hore Goto down
klickop
Pretekár
Pretekár
klickop


Male
Vek : 41
Registrácia : 12.10.2007
Počet príspevkov : 303
Auto : Golf III 1.6 55kW ABU
Bydlisko : Partizánske / Ibbenburen / DE

POMOZTE MI NEVEVIEM SI RADY Empty
OdoslaťPredmet: Re: POMOZTE MI NEVEVIEM SI RADY   POMOZTE MI NEVEVIEM SI RADY Icon_minitime14/9/2012, 13:22

ja som mal podobný problém ale u mňa sa to vyriešilo správnym nasadením remeňa na klímovú remenicu , proste bol na nej o dražku alebo dve nasadení vedľa
Návrat hore Goto down
 
POMOZTE MI NEVEVIEM SI RADY
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» pomozte
» pomozte mi - vymena motora
» vynechavanie motora -prosim pomozte-vyriesene asi
» pomoc prosim pomozte pri montazi tempomatu
» rady o udrzbe tdi

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF III 1992-1996 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: