VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Hrdzavy blatnik - co odporucate

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
kindo
Autoškolák
Autoškolák



Male
Vek : 37
Registrácia : 23.04.2009
Počet príspevkov : 94
Auto : VW GOLF V TDI
Bydlisko : Vranov nad Toplou

Hrdzavy blatnik - co odporucate Empty
OdoslaťPredmet: Hrdzavy blatnik - co odporucate   Hrdzavy blatnik - co odporucate Icon_minitime17/4/2012, 12:23

nAZDAR.

dOST mi zacal hnit predny lavy blatnik nad kolesom tak som sa rozhodol ze to dam dokopy. vyzeralo to ze to len obrusim a s gitom a namiesanou farbou podla karoserie dam dokopy. No ked som brusil tak som zistil ze je tam uplne az diera... 3cm priemer chcem sa poradit

Nasiel som na nete cinsky diel cca 20eur a dam to nalakovat? len to je dost draha veca asi 80eur.

Alebo kolega spominal ze by to vedel dat dokopy s tym ze tam dovari kus plechu a zagituje nastrieka... Nemusi to vyzerat super!
Návrat hore Goto down
TDC
Autoškolák
Autoškolák
TDC


Male
Vek : 39
Registrácia : 28.09.2010
Počet príspevkov : 147
Auto : VW Golf 4 1.9TDi
Bydlisko : medzi NM a TN + BA

Hrdzavy blatnik - co odporucate Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hrdzavy blatnik - co odporucate   Hrdzavy blatnik - co odporucate Icon_minitime17/4/2012, 18:12

ved ten plech ti vyvari odspodu najemno, alebo ho tam dakym tmelom abo dvojzlozkou prilep, pohoda .. zvonku vygitovat a prestreknut len tu cast, pak len dolestit .. ten plech daj tenucky a vsetko poriadne vystriekaj zakladom, aby ti to nezacalo hrdzaviet .. mohol by si dat aj foto na akom je to mieste ... poskusaj taketo hovadinky a ked sa ti vysledok nebude pacit, tak prinajhorsom to vymenis cele, zozenies to isto aj vo farbe ..
Návrat hore Goto down
MIRECC
Pilot
Pilot
MIRECC


Vek : 44
Registrácia : 13.04.2008
Počet príspevkov : 898
Auto : VW GOLF VR6 SYNCRO,VW GOLF 1 Cabrio,Škoda Superb 1.8T,Seat Toledo I 1.8i
Bydlisko : Ziar nad Hronom

Hrdzavy blatnik - co odporucate Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hrdzavy blatnik - co odporucate   Hrdzavy blatnik - co odporucate Icon_minitime17/4/2012, 18:46

kup radšej starší ale origoš.nový z činy alebo z pl nebude pasovat(vlastná skúsenost).Možno zozenieš aj v tvojej farbe
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Hrdzavy blatnik - co odporucate Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hrdzavy blatnik - co odporucate   Hrdzavy blatnik - co odporucate Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Hrdzavy blatnik - co odporucate
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Brzdy - co odporucate?
» preliaceny blatnik dalo by sa to vyklepat aj doma ??????
» zadny blatnik
» AKo na vnutorny blatnik
» Prevaleny blatnik

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Exteriér-
Prejdi na: