VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?

Goto down 
+56
stevo21
wl4do
Blitzkrieg
NR-VLADO
ma314bi
miso6612
kepro
buco6770
kosovec
Nagasaki
OverGo
pithon6
Pit-Bull
ozi
Kukino2611
miso325
alfonso3006
pipo40
sabady
zuzko
paiser
pozno
Boro88
Tyouko
MuFFin0
Dreik
Ico05
Baty
Kully-GIII
sound361
tomec
Lucko
Adamec21
SHOFER
dramatiq
dazo
baxo
golfmanik
baciluss
VWGolf3
klickop
jozef.79
mato500
tono55
vw5sport
spd001
grgac
LONGI530
ivco85
Pheppo
seven72
apophis
seka4
mato88
Sharkygolf
kazatel
60 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Lucko
Agent
Agent
Lucko


Male
Vek : 39
Registrácia : 31.03.2008
Počet príspevkov : 1822
Auto : VW Passat B5 1.9 TDI AFN
Bydlisko : Trnava

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Icon_minitime26/8/2009, 08:33

121 km/h cez dedinu? no ja by som ti ten vodicak nevratil
Návrat hore Goto down
alfonso3006
Pretekár
Pretekár
alfonso3006


Male
Registrácia : 16.06.2009
Počet príspevkov : 690
Auto : Golf 3 TDI GTI
Bydlisko : Lučenec

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Icon_minitime26/8/2009, 08:51

no mna tiez namerali na 40-ke 105 Smile)

neplatil som nič, lebo meral kamoš a volal mi, že ešte raz tak ma nezachráni ani on!
Návrat hore Goto down
pipo40
Začiatočník
Začiatočník
pipo40


Vek : 36
Registrácia : 26.08.2009
Počet príspevkov : 6
Auto : VW Golf mk4 1,9TDi 130ps
Bydlisko : Topolčany

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Icon_minitime26/8/2009, 15:27

ale tak dedina isla spodom ale 500m usek hlavnej cesty bol este pod tabulou obec tak za to a nebol tam ani jeden dom takze nezastavana obec to bola len inteligenti dali tabulu na hlavnu cestu a obec bola pod hlavnou cestou...
Návrat hore Goto down
miso325
Vodič
Vodič
miso325


Male
Vek : 32
Registrácia : 02.01.2010
Počet príspevkov : 154
Auto : GOLF IV 1.9 TDI AGR
Bydlisko : nitra

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Icon_minitime12/1/2010, 19:15

chlapci ja som trielil 160 cez dedinu na bavoraku a to som nemal vodicak....som skusal co ukaze ten merac rychlosi a neukazal nic
Návrat hore Goto down
Kukino2611
Pretekár
Pretekár
Kukino2611


Male
Vek : 35
Registrácia : 08.08.2009
Počet príspevkov : 498
Auto : Ex:škoda 125,Bolf-1.6SR(šmoulinka),renault laguna...aktual:mk3 gti a polo 6n
Bydlisko : Myjava

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Icon_minitime12/1/2010, 21:08

tak sa aj ja pochvalim..ponahlal som sa z A do Holica...v Malackach som zbehol z dialnice...cestu tam dobre poznam a ponahlal som...tak som si to valil kolo 140-150..precalen som uz nebol na dialnici,tak som musel spomalit...asi na pol ceste v tiahlej pravej zatacke je Adamov a je tam 70tka...ani som neuberal,bo su tam iba tak 3domy a dstavne parkovisko na obidvoch stranach...a jako naschval tam stali a este navise merali...policajt na mna zacal mavat rukami,bo ani tercik nestihol vytahnut...ked sa mi podarilo zastavit,tak som k nemu cuvol..vypytal si doklady a popri tom sa ma opytal ci nepoznam dopravne znacky..ja ze ano,tak sa ma opytal aka tam bola...ja,ze 70...on hned na to,ze kolko som isiel...nechcel som sa priznat,tak som sa opytal ci ma namerali...on,ze ano..142km/h..pokuta 200e a odobratie vodicaku...tak som skusal ukecavat..mal som u seba 70e...asi 10min po mne zastavili chalana na starom fiate...nemal STK,EK,poistku a este aj rychlo isiel...nakonec za mnou prisiel,vratil mi doklady a poslal ma dalej...ze budu mat toho dost z hentym a ak ma namera nabuduce,tak mi to spocita..
Návrat hore Goto down
miso325
Vodič
Vodič
miso325


Male
Vek : 32
Registrácia : 02.01.2010
Počet príspevkov : 154
Auto : GOLF IV 1.9 TDI AGR
Bydlisko : nitra

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Icon_minitime12/1/2010, 21:54

Kukino2611 napísal:
tak sa aj ja pochvalim..ponahlal som sa z A do Holica...v Malackach som zbehol z dialnice...cestu tam dobre poznam a ponahlal som...tak som si to valil kolo 140-150..precalen som uz nebol na dialnici,tak som musel spomalit...asi na pol ceste v tiahlej pravej zatacke je Adamov a je tam 70tka...ani som neuberal,bo su tam iba tak 3domy a dstavne parkovisko na obidvoch stranach...a jako naschval tam stali a este navise merali...policajt na mna zacal mavat rukami,bo ani tercik nestihol vytahnut...ked sa mi podarilo zastavit,tak som k nemu cuvol..vypytal si doklady a popri tom sa ma opytal ci nepoznam dopravne znacky..ja ze ano,tak sa ma opytal aka tam bola...ja,ze 70...on hned na to,ze kolko som isiel...nechcel som sa priznat,tak som sa opytal ci ma namerali...on,ze ano..142km/h..pokuta 200e a odobratie vodicaku...tak som skusal ukecavat..mal som u seba 70e...asi 10min po mne zastavili chalana na starom fiate...nemal STK,EK,poistku a este aj rychlo isiel...nakonec za mnou prisiel,vratil mi doklady a poslal ma dalej...ze budu mat toho dost z hentym a ak ma namera nabuduce,tak mi to spocita..

to si pekne obysiel lol!
Návrat hore Goto down
Kukino2611
Pretekár
Pretekár
Kukino2611


Male
Vek : 35
Registrácia : 08.08.2009
Počet príspevkov : 498
Auto : Ex:škoda 125,Bolf-1.6SR(šmoulinka),renault laguna...aktual:mk3 gti a polo 6n
Bydlisko : Myjava

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Icon_minitime13/1/2010, 15:39

tak to ano...som mal vac stastia jak rozumu...
Návrat hore Goto down
ozi
Vodič
Vodič
ozi


Male
Vek : 41
Registrácia : 29.08.2008
Počet príspevkov : 174
Auto : VW Golf III 1.8 97 ADZ
Bydlisko : Detva

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Icon_minitime13/1/2010, 19:50

Kukino2611 napísal:
tak sa aj ja pochvalim..ponahlal som sa z A do Holica...v Malackach som zbehol z dialnice...cestu tam dobre poznam a ponahlal som...tak som si to valil kolo 140-150..precalen som uz nebol na dialnici,tak som musel spomalit...asi na pol ceste v tiahlej pravej zatacke je Adamov a je tam 70tka...ani som neuberal,bo su tam iba tak 3domy a dstavne parkovisko na obidvoch stranach...a jako naschval tam stali a este navise merali...policajt na mna zacal mavat rukami,bo ani tercik nestihol vytahnut...ked sa mi podarilo zastavit,tak som k nemu cuvol..vypytal si doklady a popri tom sa ma opytal ci nepoznam dopravne znacky..ja ze ano,tak sa ma opytal aka tam bola...ja,ze 70...on hned na to,ze kolko som isiel...nechcel som sa priznat,tak som sa opytal ci ma namerali...on,ze ano..142km/h..pokuta 200e a odobratie vodicaku...tak som skusal ukecavat..mal som u seba 70e...asi 10min po mne zastavili chalana na starom fiate...nemal STK,EK,poistku a este aj rychlo isiel...nakonec za mnou prisiel,vratil mi doklady a poslal ma dalej...ze budu mat toho dost z hentym a ak ma namera nabuduce,tak mi to spocita..


len si to statie nevycerpaj hned na zaciatku roka..
ja som sice pokutu nastastie este neplatil a dufam ze ani nebudem ale kamosovi sa podarilo vo zvolene na zapade si to valil od kovacovej, namerali mu 113km a pokuta 100e ani sa nebavili este si na ne aj pockali lebo nemal tolko pri sebe musel ist zobrat domov..
Návrat hore Goto down
Kukino2611
Pretekár
Pretekár
Kukino2611


Male
Vek : 35
Registrácia : 08.08.2009
Počet príspevkov : 498
Auto : Ex:škoda 125,Bolf-1.6SR(šmoulinka),renault laguna...aktual:mk3 gti a polo 6n
Bydlisko : Myjava

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Icon_minitime13/1/2010, 20:57

ja tie pokuty uz ani neriesim...to je stale neco...bud rychlost,alebo pasy...este ze pokuty v zahranici sa platit nemusia...
Návrat hore Goto down
Kukino2611
Pretekár
Pretekár
Kukino2611


Male
Vek : 35
Registrácia : 08.08.2009
Počet príspevkov : 498
Auto : Ex:škoda 125,Bolf-1.6SR(šmoulinka),renault laguna...aktual:mk3 gti a polo 6n
Bydlisko : Myjava

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Icon_minitime13/1/2010, 20:58

ja tie pokuty uz ani neriesim...to je stale neco...bud rychlost,alebo pasy...este ze pokuty v zahranici sa platit nemusia...
Návrat hore Goto down
miso325
Vodič
Vodič
miso325


Male
Vek : 32
Registrácia : 02.01.2010
Počet príspevkov : 154
Auto : GOLF IV 1.9 TDI AGR
Bydlisko : nitra

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Icon_minitime13/1/2010, 21:02

Kukino2611 napísal:
ja tie pokuty uz ani neriesim...to je stale neco...bud rychlost,alebo pasy...este ze pokuty v zahranici sa platit nemusia...

jak ze nemusia? Shocked
Návrat hore Goto down
Kukino2611
Pretekár
Pretekár
Kukino2611


Male
Vek : 35
Registrácia : 08.08.2009
Počet príspevkov : 498
Auto : Ex:škoda 125,Bolf-1.6SR(šmoulinka),renault laguna...aktual:mk3 gti a polo 6n
Bydlisko : Myjava

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Icon_minitime13/1/2010, 21:30

pekne si zoberes sek...a kasles na to...potom ti popripade dojde upomienka...ale to uz musi byt...zese nezaplatis a mas klud...takto som to spravil uz 4x v Nemecku...a co ma pofotili stacionarky to sa neda ani spocitat..nespocet fotek mam v Nemecku,Rakusku,Francuzsku...to ani nezacnu riesit...bo vedia,ze to nemaju jak od teba jak vymahat...takze pohoda...inak by som sa nedoplatil..
Návrat hore Goto down
miso325
Vodič
Vodič
miso325


Male
Vek : 32
Registrácia : 02.01.2010
Počet príspevkov : 154
Auto : GOLF IV 1.9 TDI AGR
Bydlisko : nitra

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Icon_minitime13/1/2010, 22:26

to sa mi lubi Very Happy len aby si to raz nezaplatil secko naraz
Návrat hore Goto down
Kukino2611
Pretekár
Pretekár
Kukino2611


Male
Vek : 35
Registrácia : 08.08.2009
Počet príspevkov : 498
Auto : Ex:škoda 125,Bolf-1.6SR(šmoulinka),renault laguna...aktual:mk3 gti a polo 6n
Bydlisko : Myjava

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Icon_minitime13/1/2010, 22:35

uz to tak riesim cez 2roky...raz som to skusal u nas a namiesto 500sk som zaplatil 2000sk pod hrozubou exekucie...
Návrat hore Goto down
Pit-Bull
Pretekár
Pretekár



Male
Registrácia : 25.03.2009
Počet príspevkov : 397
Auto : VW GOLF VI / Yamaha R6

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Icon_minitime13/1/2010, 22:36

hm co to za kokotina? kedy mozno v 89 to tak platilo teraz mas EU vodicaky pride do polska, rakuska, nemecka nemas za co zaplatit pokutu vezmu ti vodicak a po zaplateni ti ho poslu nas5 alebo ako znamemu na KRPZ kde si ho prevzal aj s potvrdenim :-D ROFL, ZE SEK :DDDD co ci jebe :DDDD v nemecku :DDDD
Návrat hore Goto down
Kukino2611
Pretekár
Pretekár
Kukino2611


Male
Vek : 35
Registrácia : 08.08.2009
Počet príspevkov : 498
Auto : Ex:škoda 125,Bolf-1.6SR(šmoulinka),renault laguna...aktual:mk3 gti a polo 6n
Bydlisko : Myjava

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Icon_minitime13/1/2010, 22:40

to si len pocul,ale mas z tym skusenosti...ja som viac v zahranici ako na sk...tak viem...jedine ma raz donutili zaplatit pokutu v rakusku...a na sk mi zobrali technicak bo som nechcel zaplatit..poslali ho az za dve tydne..jazdil som aj tak a nestalo ma to nic..
Návrat hore Goto down
Pit-Bull
Pretekár
Pretekár



Male
Registrácia : 25.03.2009
Počet príspevkov : 397
Auto : VW GOLF VI / Yamaha R6

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Icon_minitime13/1/2010, 22:44

co pocul sak do nedavna kym som nenastupil na skolu som behal UA tam to je najhorsie bo tam na vodicak ti nasra chce love alebo veci, v polsku sa nebavi a to iste ostatne krajiny ako rakusku, cesko v nemecku nvm, ale znami chodi skoro kazdy tyzden a viem, aj z vl. skusenosti v krajinach EU ti moze zobrat vodicak ak nemas pri sebe hotovost a znamemu v PL ked sme boli v krakowe aj vzal a klasika prevodom zaplatis pokutu a oni ti poslu ho s5 ako som spominal myslis, ze preco nam davali tie vodicaky s EU logom na paradu? Ako nemienim sa tu hadat skus si kusok precitat EU smernice podla, ktorych sa riadime ako teliatka nesvojpravne s diametralne odlisnou urovnou dopravy
Návrat hore Goto down
Pit-Bull
Pretekár
Pretekár



Male
Registrácia : 25.03.2009
Počet príspevkov : 397
Auto : VW GOLF VI / Yamaha R6

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Icon_minitime13/1/2010, 22:48

delete pre istotu :-P


Naposledy upravil Pit-Bull dňa 16/1/2010, 11:19, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Kukino2611
Pretekár
Pretekár
Kukino2611


Male
Vek : 35
Registrácia : 08.08.2009
Počet príspevkov : 498
Auto : Ex:škoda 125,Bolf-1.6SR(šmoulinka),renault laguna...aktual:mk3 gti a polo 6n
Bydlisko : Myjava

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Icon_minitime13/1/2010, 22:58

mna sa v D ani nepytaju ci mam penaze...hned mi davaju sek...ale v cz a A sa im uz do toho nehce..a ked ma odfoti stacionarka a hned ma nezastavia,tak to nikto neriesi...nikde v EU..chvala bohu..inak by som robil len na pokuty..
Návrat hore Goto down
ozi
Vodič
Vodič
ozi


Male
Vek : 41
Registrácia : 29.08.2008
Počet príspevkov : 174
Auto : VW Golf III 1.8 97 ADZ
Bydlisko : Detva

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Icon_minitime17/2/2010, 21:41

tak v piatok 12.2 som dostal svoju prvu pokutu, nachytali ma na hruskach v Ziline v smere na Terchovu kde za zakrutou v pripajacom merali 50tku a pred nim bola este 70tka takze nafotil 68 a chcel 40e. nakoniec sme ho ukecal s priatelkou na 20ku lebo sme sli na dovolenku a ze len pobyt bude za 40. Pri odchode som mu este aj podakoval Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Icon_biggrin
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?
Návrat hore 
Strana 5 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Blikanie je na pokutu
» kolko ste zaplatili? ANKETA ?kde a za kolko...?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: INÉ :: Kniha Rekordov-
Prejdi na: