VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Zatekanie vody do zadneho svetla

Goto down 
+3
Lucko
zuzko
MarekP
7 posters
AutorSpráva
MarekP
Autoškolák
Autoškolák
MarekP


Male
Vek : 40
Registrácia : 10.02.2009
Počet príspevkov : 107
Auto : VW G5, 1.9TDI, VW Passat 2.0TDI SportLine (125kW DSG), Tatra 613

Zatekanie vody do zadneho svetla Empty
OdoslaťPredmet: Zatekanie vody do zadneho svetla   Zatekanie vody do zadneho svetla Icon_minitime9/3/2009, 10:39

Ahoj, mam problem s vodou v zadnom svetle, ked vonku prsi, cele svetlo je zarosene ale ide, ked prejdem cez umyvacku, tak je cele svetlo plne vody a vobec nefunguje. Uz som ho niekolko krat vymontoval a vylieval som z neho vodu, prezeral som ho ci nie je niekde prasknute alebo ci neuvidim niekde nejaku netesnost, ale nic. Ani v servise nevedeli na nic prist, poradili mi nech si kupim nove. Este pred tym ako kupim nove svetlo, chcel by som ho cele rozobrat a pripadne vsetky spoje zasilikonovat, mozno by to pomohlo. Lenze zistil som ze rozobrat svetlo nie je take jednoduche a nerad by som ho cele dolamal. Nemate niekto skusenosti s rozoberanim zadenho svela?
Návrat hore Goto down
zuzko
Agent
Agent
zuzko


Male
Vek : 40
Registrácia : 04.09.2007
Počet príspevkov : 1724
Auto : opel vectra 2.0 16V
Bydlisko : malacky Tel:0907 849 756

Zatekanie vody do zadneho svetla Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zatekanie vody do zadneho svetla   Zatekanie vody do zadneho svetla Icon_minitime9/3/2009, 13:00

hmm malo by byt na klipoch ale vacsinou pri rozoberani to kazdy dolame musel by si fakt jemne ale jedno viem asi urcite niesu zasilikonovane ako predne zadne maju tesnenie skor by som ho dal dolu a ci ti nepodteka voda okolo svetla a tadial dovnutra malo by to byt viditelne kadial ta voda don tecie skontroloval by som to a potom od toho by som sa odrazil Neutral
Návrat hore Goto down
Lucko
Agent
Agent
Lucko


Male
Vek : 39
Registrácia : 31.03.2008
Počet príspevkov : 1822
Auto : VW Passat B5 1.9 TDI AFN
Bydlisko : Trnava

Zatekanie vody do zadneho svetla Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zatekanie vody do zadneho svetla   Zatekanie vody do zadneho svetla Icon_minitime9/3/2009, 13:17

kamarat mal tento problem ale na G4, a ked dal dolu svetlo zistil ze mu chyba tesnenie okolo svetla.potom uz bol pokoj ked dal tesnenie.pozri to tesnenie.
Návrat hore Goto down
element666
Pretekár
Pretekár
element666


Male
Vek : 35
Registrácia : 15.09.2008
Počet príspevkov : 452
Auto : VW Golf V 1,9 TDI PD 77 kW
Bydlisko : KA

Zatekanie vody do zadneho svetla Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zatekanie vody do zadneho svetla   Zatekanie vody do zadneho svetla Icon_minitime10/3/2009, 17:22

tiez som si vsimol ze mam zadne svetlo zarosene , dufam ze sa to nebude zhorsovať.. ma niekto skusenosti s rozoberanim?
Návrat hore Goto down
TheMartin
Začiatočník
Začiatočník
TheMartin


Male
Vek : 41
Registrácia : 13.03.2009
Počet príspevkov : 24
Auto : Golf V 1,4 16 V
Bydlisko : 5tržka :)

Zatekanie vody do zadneho svetla Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zatekanie vody do zadneho svetla   Zatekanie vody do zadneho svetla Icon_minitime13/5/2009, 10:17

ak by niekto chcel mam zadne svetla potom na predaj....za dobru sumu
Návrat hore Goto down
Matej Belej
Začiatočník
Začiatočník
Matej Belej


Male
Vek : 32
Registrácia : 06.04.2009
Počet príspevkov : 3
Auto : VW Golg V
Bydlisko : Medzilaborce

Zatekanie vody do zadneho svetla Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zatekanie vody do zadneho svetla   Zatekanie vody do zadneho svetla Icon_minitime18/5/2009, 21:44

ja si myslim že to svetlo by si mal vybrrať z auta a ponoriť do nejakej debny s vodou a podľa toho zistiš kde je diera a tam by som vylepil silikonom alebo nejakym špecialnym lepidlom na sklo ... a ešte skus pozrieť jedno riešeni som si všimol ze golf 5 ma na zadnych svetlach taky malicky okruhly otvor nikde v strede ale malicky mozno pol mm ale to je zalepene a ty mas tam mozno dierku a preto ti to robi problem s tym rosenim no newiem skus... možno ti niečo pomôže... :g4r:
Návrat hore Goto down
ferr0
Autoškolák
Autoškolák
ferr0


Male
Vek : 40
Registrácia : 12.12.2007
Počet príspevkov : 80
Auto : * JeDnOZnAcNe *
Bydlisko : Košice

Zatekanie vody do zadneho svetla Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zatekanie vody do zadneho svetla   Zatekanie vody do zadneho svetla Icon_minitime31/5/2010, 20:32

Hosi...caute,teraz v piatok som dal dole lave svetlo a pekne som presiel s silokonom dookola okolo otvoru v karoserii na svetlo...a tak isto po svetle....nechal som to zaschnut....potom este raz som presiel nech je vrstva...nechal zaschnut a potom som svetlo primontoval nespat....Dufam,ze mi tam ta voda uz nenatecie....p.s:inak staaaale po daazdi som mal plny kufor vody.....zatekala poza svetlo......DUFAM ZE UZ NEBUDE.......cauko
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Zatekanie vody do zadneho svetla Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zatekanie vody do zadneho svetla   Zatekanie vody do zadneho svetla Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Zatekanie vody do zadneho svetla
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Zatekanie do kufru
» zatekanie do auta
» zatekanie do interieru
» Zatekanie do kufru

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Exteriér-
Prejdi na: