VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Zatekanie do kufru

Goto down 
AutorSpráva
Vladis
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 21.11.2015
Počet príspevkov : 1

Zatekanie do kufru Empty
OdoslaťPredmet: Zatekanie do kufru   Zatekanie do kufru Icon_minitime21/11/2015, 20:41

Zdravím

Chcel by som Vás poprosiť o rady, zateká mi do kufra ale iba na mieste ako je to zvyraznene a obrázku plus je aj mokrý tapacír na lavej strane.

Dakujem za odpovede
Attachments
Zatekanie do kufru Attachment20151020_184226.jpg
You don't have permission to download attachments.
(183 Kb) Downloaded 8 times
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Zatekanie do kufru Empty
OdoslaťPredmet: ahoj.. mne zatekalo tiež do kufra a až do priestoru zadných sedačiek pod nohy. Mal som mokré všetok spodný tapacír. Dôvod ,? Pod zadným svetlom som mal roztrhnute tesnenie . Zatekalo to po spodných    Zatekanie do kufru Icon_minitime26/11/2015, 18:12

Vladis napísal:
Zdravím

Chcel by som Vás poprosiť o rady, zateká mi do kufra ale iba na mieste ako je to zvyraznene a obrázku plus je aj mokrý tapacír na lavej strane.

Dakujem za odpovede
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Zatekanie do kufru Empty
OdoslaťPredmet: zatekalo to po spodných kútoch , že to vôbecnebolo vidieť , popod spodný tapacír ... ahoj   Zatekanie do kufru Icon_minitime26/11/2015, 18:14

jojpap napísal:
Vladis napísal:
Zdravím

Chcel by som Vás poprosiť o rady, zateká mi do kufra ale iba na mieste ako je to zvyraznene a obrázku plus je aj mokrý tapacír na lavej strane.

Dakujem za odpovede
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Zatekanie do kufru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zatekanie do kufru   Zatekanie do kufru Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Zatekanie do kufru
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Zatekanie do kufru
» zatekanie do auta
» zatekanie do interieru
» golf GTI nazov na kufru rada

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Interiér-
Prejdi na: