VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 zápis kolies do tp

Goto down 
+37
dr_obesenec
gabesz0102
Janny83
mirec G 3
Lajovw+
Flatronik1
stevocz
gabriel1
ozi
piton
Petkoj
peto-vw
remco
cabrioSK
ivco85
SABREX
MIRECC
speedy1
mato500
baxo
Runcajz
dramatiq
LONGI530
Kully-GIII
seven72
vr6syncro
tono55
spd001
baciluss
rallyman
zuzko
Lechy
mato88
marceloo
golfik1982
Jecad
Baty
41 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorSpráva
marceloo
Pretekár
Pretekár
marceloo


Male
Vek : 41
Registrácia : 21.08.2007
Počet príspevkov : 480
Auto : VW Golf II 1,6TD s ic , Honda Civic 1,8VTi
Bydlisko : Košice

zápis kolies do tp - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 2 Icon_minitime4/2/2008, 20:08

Zuzko: Za to ze nemas zasterky ta nikto nezdrbe, uz niesu povinne, ako niekedy Smile
a k tomu zapisu , ze splasis papier od dovozcu a kolok a ides na policiu ale tam ti vo vacsine pripadov povedia, ze co oni s tym maju robit, ze ked tam mozu ist vacsie kolesa mal to dat vyrobca do original technicaku Smile
Tak ako bolo pisane, bez znamosti ti to nikto neurobi Smile nastastie sa mi podarilo niekoho najst,ale est euvidim, ci do toho zainvestujem.
Návrat hore Goto down
http://www.soundcar.sk
zuzko
Agent
Agent
zuzko


Male
Vek : 40
Registrácia : 04.09.2007
Počet príspevkov : 1724
Auto : opel vectra 2.0 16V
Bydlisko : malacky Tel:0907 849 756

zápis kolies do tp - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 2 Icon_minitime6/2/2008, 13:34

no tak ja viem podla toho ze kamarat to tak urobil a teraz ma vynimku v technickom tak som ti to povedal co on ako pochodil no ja sa davam k policajtom tak mne to bude uz jedno hehe




marceloo napísal:
Zuzko: Za to ze nemas zasterky ta nikto nezdrbe, uz niesu povinne, ako niekedy Smile
a k tomu zapisu , ze splasis papier od dovozcu a kolok a ides na policiu ale tam ti vo vacsine pripadov povedia, ze co oni s tym maju robit, ze ked tam mozu ist vacsie kolesa mal to dat vyrobca do original technicaku Smile
Tak ako bolo pisane, bez znamosti ti to nikto neurobi Smile nastastie sa mi podarilo niekoho najst,ale est euvidim, ci do toho zainvestujem.
Návrat hore Goto down
rallyman
Vodič
Vodič
rallyman


Male
Vek : 36
Registrácia : 06.07.2007
Počet príspevkov : 168
Auto : Golf II GTi 1.8 16V PL
Bydlisko : Topolcany

zápis kolies do tp - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 2 Icon_minitime6/2/2008, 18:43

a výhovorka že napráva bola menená za GTi takže sa tam už na tie brzdy zmestia iba R15 nepomôže ?
Návrat hore Goto down
http://vwracing.ic.cz
marceloo
Pretekár
Pretekár
marceloo


Male
Vek : 41
Registrácia : 21.08.2007
Počet príspevkov : 480
Auto : VW Golf II 1,6TD s ic , Honda Civic 1,8VTi
Bydlisko : Košice

zápis kolies do tp - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 2 Icon_minitime6/2/2008, 19:23

rallyman napísal:
a výhovorka že napráva bola menená za GTi takže sa tam už na tie brzdy zmestia iba R15 nepomôže ?

poviem titak, ze vyskusaj, mozno ano a mozno nie, u nas je to tak, ze napr nabehnes u teba na policiu a zapisu a pojdes do ineho esta a nezapisu Smile sami nevedie co a ako .
Návrat hore Goto down
http://www.soundcar.sk
zuzko
Agent
Agent
zuzko


Male
Vek : 40
Registrácia : 04.09.2007
Počet príspevkov : 1724
Auto : opel vectra 2.0 16V
Bydlisko : malacky Tel:0907 849 756

zápis kolies do tp - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 2 Icon_minitime11/2/2008, 23:50

newviem ci ich na to chytis ale skus ale aby ti nezobrali technicak ze nemas auto sposobile na cesty alebo aby si nieco nevymysleli



rallyman napísal:
a výhovorka že napráva bola menená za GTi takže sa tam už na tie brzdy zmestia iba R15 nepomôže ?
Návrat hore Goto down
rallyman
Vodič
Vodič
rallyman


Male
Vek : 36
Registrácia : 06.07.2007
Počet príspevkov : 168
Auto : Golf II GTi 1.8 16V PL
Bydlisko : Topolcany

zápis kolies do tp - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 2 Icon_minitime12/2/2008, 12:51

zuzko napísal:
newviem ci ich na to chytis ale skus ale aby ti nezobrali technicak ze nemas auto sposobile na cesty alebo aby si nieco nevymysleli

rallyman napísal:
a výhovorka že napráva bola menená za GTi takže sa tam už na tie brzdy zmestia iba R15 nepomôže ?
ale ja som to myslel ako vyhovorka pre VW aby mi tie kola oficialne schvalili
Návrat hore Goto down
http://vwracing.ic.cz
marceloo
Pretekár
Pretekár
marceloo


Male
Vek : 41
Registrácia : 21.08.2007
Počet príspevkov : 480
Auto : VW Golf II 1,6TD s ic , Honda Civic 1,8VTi
Bydlisko : Košice

zápis kolies do tp - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 2 Icon_minitime12/2/2008, 22:37

VW ti aj da papier, ze hej, ale na policii ti vo vacsine pripadov nepomozu Smile
ale bude sa to riesit, a bude sa dat zapisovat, prisla mi pozvanka na skolenie ohladom tejto veci, tak uvidime o co presn epojde a ako to bude.
Návrat hore Goto down
http://www.soundcar.sk
Baty
Pretekár
Pretekár
Baty


Male
Vek : 38
Registrácia : 26.08.2007
Počet príspevkov : 481
Auto : vw golf 2 1,8i
Bydlisko : Vranov nad Toplou

zápis kolies do tp - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 2 Icon_minitime14/2/2008, 17:07

potom daj vediet, ako si dopadol
Návrat hore Goto down
zuzko
Agent
Agent
zuzko


Male
Vek : 40
Registrácia : 04.09.2007
Počet príspevkov : 1724
Auto : opel vectra 2.0 16V
Bydlisko : malacky Tel:0907 849 756

zápis kolies do tp - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 2 Icon_minitime17/2/2008, 23:07

zisti si ci nemas na policii znameho a mas to vybavene



marceloo napísal:
Zuzko: Za to ze nemas zasterky ta nikto nezdrbe, uz niesu povinne, ako niekedy Smile
a k tomu zapisu , ze splasis papier od dovozcu a kolok a ides na policiu ale tam ti vo vacsine pripadov povedia, ze co oni s tym maju robit, ze ked tam mozu ist vacsie kolesa mal to dat vyrobca do original technicaku Smile
Tak ako bolo pisane, bez znamosti ti to nikto neurobi Smile nastastie sa mi podarilo niekoho najst,ale est euvidim, ci do toho zainvestujem.
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

zápis kolies do tp - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 2 Icon_minitime18/2/2008, 22:38

Hovoril som osobne s ex-policajtom a hovoril ze ked prinesies papier kde bude od vyrobcu schvalane mat ten dany rozmer kolies na aute tak ti to normalne zapisu. Tiez ma caka tato uloha. Kupil som sexy 17x8 kola..., ze ZUZO??? Zuzo bol so mnou pre ne. Sme sa dobre povozili Wink
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

zápis kolies do tp - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 2 Icon_minitime19/2/2008, 05:53

lenze vyrobca ti to nepovoli,ani ked sa postavis na mihalnice
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
rallyman
Vodič
Vodič
rallyman


Male
Vek : 36
Registrácia : 06.07.2007
Počet príspevkov : 168
Auto : Golf II GTi 1.8 16V PL
Bydlisko : Topolcany

zápis kolies do tp - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 2 Icon_minitime26/2/2008, 16:53

ked si dám iné kolesá ako sú v TP a zastaví ma kobra 11 tak Question dajú mi pokutu, zoberú mi TP a vrátia mi ho ked dám naspäť predpísané kolesá ? alebo ako sa to potom rieši ?
Návrat hore Goto down
http://vwracing.ic.cz
Jecad
Vodič
Vodič
Jecad


Male
Vek : 37
Registrácia : 12.09.2007
Počet príspevkov : 165
Auto : VW Golf II 1,8/66kW/----VW Golf II 1,6 TD
Bydlisko : Humenné

zápis kolies do tp - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 2 Icon_minitime26/2/2008, 18:07

rallyman napísal:
ked si dám iné kolesá ako sú v TP a zastaví ma kobra 11 tak Question dajú mi pokutu, zoberú mi TP a vrátia mi ho ked dám naspäť predpísané kolesá ? alebo ako sa to potom rieši ?

jasne ako pises...mozu ti dat pokutu, vziat TP ale po odstraneni zavady si ponho prides a mas ho spat
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

zápis kolies do tp - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 2 Icon_minitime26/2/2008, 19:06

Jecad napísal:
rallyman napísal:
ked si dám iné kolesá ako sú v TP a zastaví ma kobra 11 tak Question dajú mi pokutu, zoberú mi TP a vrátia mi ho ked dám naspäť predpísané kolesá ? alebo ako sa to potom rieši ?

jasne ako pises...mozu ti dat pokutu, vziat TP ale po odstraneni zavady si ponho prides a mas ho spat
A netreba ist potom nahodou na STK a az potom ti ho vratia??? Suspect
Návrat hore Goto down
spd001
Pretekár
Pretekár
spd001


Male
Vek : 40
Registrácia : 25.10.2007
Počet príspevkov : 402
Auto : ex GOLF III 1.6 GT 74kW (AEK)
Bydlisko : SA

zápis kolies do tp - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 2 Icon_minitime26/2/2008, 19:58

na tvojom mieste by som isiel po znamosi.usetris tym kopu casu a ´peniaze ktore vynalozis na shvalenie od vyrobcu(od kamosa chceli 2000sk).urcite poznas niekoho ktor pozna fizla na dopravnom alebo neaku asistentku ktora ti to vybavy za flasku pre pupkacov.majitel predomnou to vybavil a ja si uzivam 17" 205/40 dance
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

zápis kolies do tp - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 2 Icon_minitime26/2/2008, 21:29

Ak nájdem auto rovnakého typu ako je moje a v TP toho auta bude zapísaný daný tuningový prvok - napríklad väčšie kolesá, než predpisuje výrobca - môžem si nechať zapísať väčšie kolesá do TP bez toho, aby som musel ísť na homologizáciu či test, alebo bez potreby dokladovať výsledky o vhodnosti daného rozmeru kolesa na moje auto?

V prípade, že ide o schválenie systému, komponentu alebo samostatnej technickej jednotky, ktoré sú typovo schválené, je možné zápis do osvedčenia o evidencii vykonať na základe dokladov od držiteľov typového schválenia. V prípade jednotlivého schválenia systému, komponentu alebo samostatnej technickej jednotky je zápis možný len do konkrétneho osvedčenia o evidencii, na ktorom je systém, komponent alebo samostatná technická jednotka namontovaná. Nie je možné vykonať zápis na základe iného osvedčenia o evidencii.
http://www.automagazin.sk/am0807/pa_04.php
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

zápis kolies do tp - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 2 Icon_minitime27/2/2008, 08:50

akurat sme o tom pisali s Marceloom tu http://www.go4sound.sk/forum.php?forum=4&id=22680 inak sa to legalne neda,vyrobca vam nikdy nepovoli vacsie a hladat niekoho,kto ich ma zapisane,to je hop alebo trop
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

zápis kolies do tp - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 2 Icon_minitime27/2/2008, 09:07

mato88 napísal:
akurat sme o tom pisali s Marceloom tu http://www.go4sound.sk/forum.php?forum=4&id=22680 inak sa to legalne neda,vyrobca vam nikdy nepovoli vacsie a hladat niekoho,kto ich ma zapisane,to je hop alebo trop
Takze mam zacat hladat kamosa policajta co? Cool
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

zápis kolies do tp - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 2 Icon_minitime27/2/2008, 09:10

alebo pockat a niekto z nas ti potom zozenie papier od predajcu a krasne ich legalne zapises,sak si pozri ten link a precitaj si to poriadne az dokonca
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

zápis kolies do tp - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 2 Icon_minitime27/2/2008, 09:12

mato88 napísal:
alebo pockat a niekto z nas ti potom zozenie papier od predajcu a krasne ich legalne zapises,sak si pozri ten link a precitaj si to poriadne az dokonca
Musim este nieco vzbavit a utekam do postele lebo som po nocnej a vecer idem este na jednu. V robote si to precitam Wink Dik za typ
Návrat hore Goto down
Sponsored content





zápis kolies do tp - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
zápis kolies do tp
Návrat hore 
Strana 2 z 10Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Zapis kolies do TP
» vymena kolies
» rozmery kolies

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF II 1984-1991 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Ostatné-
Prejdi na: