VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 zápis kolies do tp

Goto down 
+37
dr_obesenec
gabesz0102
Janny83
mirec G 3
Lajovw+
Flatronik1
stevocz
gabriel1
ozi
piton
Petkoj
peto-vw
remco
cabrioSK
ivco85
SABREX
MIRECC
speedy1
mato500
baxo
Runcajz
dramatiq
LONGI530
Kully-GIII
seven72
vr6syncro
tono55
spd001
baciluss
rallyman
zuzko
Lechy
mato88
marceloo
golfik1982
Jecad
Baty
41 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorSpráva
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

zápis kolies do tp - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 9 Icon_minitime25/11/2011, 23:00

mato88 napísal:
imro,ktory pneuservis ti da certifikat na disky? aj ja by som chcel vediet (inak legalne to neni ako pises,lebo ten certifikat je len pre urcite disky) a v slovencine,lebo to co tu spominal Mirec G3 je stara znama vec,len na to treba uradne prelozeny TUV certifikat a ked si zistis co stoji uradne prelozenie 8 stran napr,prejde ta vsetka sranda a este stale nemusis prejst cez stk ked zapisujes extremny rozmer,treba robit aj upravy na aute!
Ved to je to co som pisal ze certifikat by si mal dostat len so sadou diskou ktoru u nich kupis. Ale obcas su aj vynimky Wink A to pritom nemam v tom servise ziadne znamosti. Mato mas pm
Návrat hore Goto down
Flatronik1
Vodič
Vodič
Flatronik1


Registrácia : 16.03.2009
Počet príspevkov : 222
Auto : Vw Golf IV 1.9 Tdi PD 74 kw + chip
Bydlisko : Kosice - Okolie

zápis kolies do tp - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 9 Icon_minitime25/11/2011, 23:11

ide o TUV certifikat od vyrobcu aut ktory povoluje na dane auto urcity typ velkot kolies . . . Porche Slovakia je vyhradny zastupca a dovozca znaciek VW Skoda Audi Seat a iba tam sa to da vybavit . . .kupis kolesa aj z certifikatom a ten pre policiu tj. zapis neznamena nic . . gabesz0102 . . dobre a to budem platit kolko krat do roka hm ? myslis ze len raz a mam pokoj za tie loowe vybavim co treba momentalne si natom dost zakladaju a riesia kazdu hovadinu a to este len pride Jar
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

zápis kolies do tp - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 9 Icon_minitime25/11/2011, 23:57

vyrobca automobilov,ani import nevydava certifikat TUV! ja jazdim 2 roky na 18" po celom slovensku a este ma ani raz nezastavili kvoli kolesam
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
Flatronik1
Vodič
Vodič
Flatronik1


Registrácia : 16.03.2009
Počet príspevkov : 222
Auto : Vw Golf IV 1.9 Tdi PD 74 kw + chip
Bydlisko : Kosice - Okolie

zápis kolies do tp - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 9 Icon_minitime26/11/2011, 00:58

predtym v tom bol bordel teraz na vsetko treba same certifikaty homologizaciu atd. kopu debilin . . dobre tak nech to nieje TUV ale je to certifikat ktory po novom vyrobca udava ake max R tam mozes dat . . . bratmm to bolo pred 2 rokmy a zakony sa casom menia svokor ma na policii znameho pytal sa. . to nam povedal co pisem . . je mala ryba nevie vybavit zapis . . skoda . . .
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

zápis kolies do tp - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 9 Icon_minitime26/11/2011, 10:57

Flatronik1 napísal:
ide o TUV certifikat od vyrobcu aut ktory povoluje na dane auto urcity typ velkot kolies . . . Porche Slovakia je vyhradny zastupca a dovozca znaciek VW Skoda Audi Seat a iba tam sa to da vybavit . . .kupis kolesa aj z certifikatom a ten pre policiu tj. zapis neznamena nic . . gabesz0102 . . dobre a to budem platit kolko krat do roka hm ? myslis ze len raz a mam pokoj za tie loowe vybavim co treba momentalne si natom dost zakladaju a riesia kazdu hovadinu a to este len pride Jar
pocul si uz o tom ,ze by niekoho kvoli tomu pokutovali???ja som na G2-jke jazdil 7 rokov na 15-kach a to nemam v papieroch iba 13-ky..ani raz mi to nekontrolovali...ak auto je v poriadku tak ani nema dovod...netreba ich provokovat a budes mat pokoj Wink
Návrat hore Goto down
dr_obesenec
Profík
Profík
dr_obesenec


Male
Vek : 39
Registrácia : 18.01.2009
Počet príspevkov : 1042
Auto : VW GOLF II 1.6
Bydlisko : Zlaté Moravce

zápis kolies do tp - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 9 Icon_minitime26/11/2011, 12:14

gabesz0102 napísal:
Flatronik1 napísal:
ide o TUV certifikat od vyrobcu aut ktory povoluje na dane auto urcity typ velkot kolies . . . Porche Slovakia je vyhradny zastupca a dovozca znaciek VW Skoda Audi Seat a iba tam sa to da vybavit . . .kupis kolesa aj z certifikatom a ten pre policiu tj. zapis neznamena nic . . gabesz0102 . . dobre a to budem platit kolko krat do roka hm ? myslis ze len raz a mam pokoj za tie loowe vybavim co treba momentalne si natom dost zakladaju a riesia kazdu hovadinu a to este len pride Jar
pocul si uz o tom ,ze by niekoho kvoli tomu pokutovali???ja som na G2-jke jazdil 7 rokov na 15-kach a to nemam v papieroch iba 13-ky..ani raz mi to nekontrolovali...ak auto je v poriadku tak ani nema dovod...netreba ich provokovat a budes mat pokoj Wink

ja som uz nielen pocul ale aj 3x zazil ze pokutovali za rozmer pneu a to 2x na aute a 1x na moto, a to raz na aute bolo mieto 15palc. disk. 16, druhy krat bol rozmer pneu 195 a malo byt 185, a na moto nesedela vyska pneu ..........cize zalezi na hliadke PZ
Návrat hore Goto down
Flatronik1
Vodič
Vodič
Flatronik1


Registrácia : 16.03.2009
Počet príspevkov : 222
Auto : Vw Golf IV 1.9 Tdi PD 74 kw + chip
Bydlisko : Kosice - Okolie

zápis kolies do tp - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 9 Icon_minitime26/11/2011, 15:23

gabesz0102 napísal:
Flatronik1 napísal:
ide o TUV certifikat od vyrobcu aut ktory povoluje na dane auto urcity typ velkot kolies . . . Porche Slovakia je vyhradny zastupca a dovozca znaciek VW Skoda Audi Seat a iba tam sa to da vybavit . . .kupis kolesa aj z certifikatom a ten pre policiu tj. zapis neznamena nic . . gabesz0102 . . dobre a to budem platit kolko krat do roka hm ? myslis ze len raz a mam pokoj za tie loowe vybavim co treba momentalne si natom dost zakladaju a riesia kazdu hovadinu a to este len pride Jar
pocul si uz o tom ,ze by niekoho kvoli tomu pokutovali???ja som na G2-jke jazdil 7 rokov na 15-kach a to nemam v papieroch iba 13-ky..ani raz mi to nekontrolovali...ak auto je v poriadku tak ani nema dovod...netreba ich provokovat a budes mat pokoj Wink
ja ta chapem niesom konfliktny typ ze vyskocim z auta a hnet sa hadam ze co odomna chce . . . pokusam sa to zapisat aby som sa nemusel ohanat po policii po papiere na stk a platit este
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

zápis kolies do tp - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 9 Icon_minitime26/11/2011, 22:40

Flatronik1 napísal:
gabesz0102 napísal:
Flatronik1 napísal:
ide o TUV certifikat od vyrobcu aut ktory povoluje na dane auto urcity typ velkot kolies . . . Porche Slovakia je vyhradny zastupca a dovozca znaciek VW Skoda Audi Seat a iba tam sa to da vybavit . . .kupis kolesa aj z certifikatom a ten pre policiu tj. zapis neznamena nic . . gabesz0102 . . dobre a to budem platit kolko krat do roka hm ? myslis ze len raz a mam pokoj za tie loowe vybavim co treba momentalne si natom dost zakladaju a riesia kazdu hovadinu a to este len pride Jar
pocul si uz o tom ,ze by niekoho kvoli tomu pokutovali???ja som na G2-jke jazdil 7 rokov na 15-kach a to nemam v papieroch iba 13-ky..ani raz mi to nekontrolovali...ak auto je v poriadku tak ani nema dovod...netreba ich provokovat a budes mat pokoj Wink
ja ta chapem niesom konfliktny typ ze vyskocim z auta a hnet sa hadam ze co odomna chce . . . pokusam sa to zapisat aby som sa nemusel ohanat po policii po papiere na stk a platit este
policia s tym nic nema Exclamation ked to chces legalne tak len cez obvodny urad,zmeny sa tam zapisuju resp.vydavaju osvedcenia...ale ani to neznamena,ze ti ten rozmer zapisu...treba sa ist informovat co a ako,poradia,stratit nemas co Wink
Návrat hore Goto down
Flatronik1
Vodič
Vodič
Flatronik1


Registrácia : 16.03.2009
Počet príspevkov : 222
Auto : Vw Golf IV 1.9 Tdi PD 74 kw + chip
Bydlisko : Kosice - Okolie

zápis kolies do tp - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 9 Icon_minitime27/11/2011, 20:06

ano viem sekol som sa nie policia ale obvodny urad ok . . . pojdem za nimi a co mislis ze mi povedia. . ked to vyrobca nepovoli neje co riesit . . a potom sa zrazu zjavim s certifikatom ked mi to vyjde ze si zozeniem nekalo a co potom bude to podozrive
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

zápis kolies do tp - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 9 Icon_minitime28/11/2011, 18:35

Flatronik1 napísal:
ano viem sekol som sa nie policia ale obvodny urad ok . . . pojdem za nimi a co mislis ze mi povedia. . ked to vyrobca nepovoli neje co riesit . . a potom sa zrazu zjavim s certifikatom ked mi to vyjde ze si zozeniem nekalo a co potom bude to podozrive
ked som auto prihlasoval na obvodnom urade,tak v DE papieroch som nemal iba 14"ky kola hoci auto ma highline vybavu a z tovarne vyslo na 15kach liatinovych co aj na aute som mal.ked som siel pre papiere tak uz som mal alternativy kolies,ine velkosti ktore su povolene..takze oni overuju to...v papieroch ktore vyplnujes mozes uviest ine koleso,typ,velkost atd. ale neschvalia ti ho.resp.nemusia Wink
Návrat hore Goto down
pozno
Autoškolák
Autoškolák



Male
Vek : 44
Registrácia : 10.12.2007
Počet príspevkov : 136
Auto : Golf 2 1,8 GTI 16V PL
Bydlisko : povazska bystrica

zápis kolies do tp - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 9 Icon_minitime4/12/2011, 23:42

spoluziakov bracho si na oktaviu I zapisal 18tky...
v obchde kde predavaju kolesa mu dali papier a on s tym to normalne vybavil na urade...
Návrat hore Goto down
Flatronik1
Vodič
Vodič
Flatronik1


Registrácia : 16.03.2009
Počet príspevkov : 222
Auto : Vw Golf IV 1.9 Tdi PD 74 kw + chip
Bydlisko : Kosice - Okolie

zápis kolies do tp - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 9 Icon_minitime11/1/2012, 14:48

pozno napísal:
spoluziakov bracho si na oktaviu I zapisal 18tky...
v obchde kde predavaju kolesa mu dali papier a on s tym to normalne vybavil na urade...
tak to mal statie dnes som bol na obvodnom urade a tam ma iba najebal jeden debilko. vraj musim prist s obutymi kolesami na aute aby to mohly po kontrole schvalit na zapis pritom mam vystavene papiere ze na auto mozu ist. . . odbijal som ho ako ich mozem mat na aute ked niesu zapisane ved to ide proti sebe a ten debilko ze ako mi ich mohly namontovat v servise . .vravim je zima mam zimne obutie. . . neskor zas ze mam doniest jedno koleso namontujem ho aby to videl ako bude na aute . . no nejebe uz vsetkym v tych kanclikoch naseru si tam nadychaju sa a potom toto
Návrat hore Goto down
Janny83
Pretekár
Pretekár
Janny83


Male
Vek : 40
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002
Bydlisko : Trebisov

zápis kolies do tp - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 9 Icon_minitime11/1/2012, 19:38

Flatronik1 napísal:
pozno napísal:
spoluziakov bracho si na oktaviu I zapisal 18tky...
v obchde kde predavaju kolesa mu dali papier a on s tym to normalne vybavil na urade...
tak to mal statie dnes som bol na obvodnom urade a tam ma iba najebal jeden debilko. vraj musim prist s obutymi kolesami na aute aby to mohly po kontrole schvalit na zapis pritom mam vystavene papiere ze na auto mozu ist. . . odbijal som ho ako ich mozem mat na aute ked niesu zapisane ved to ide proti sebe a ten debilko ze ako mi ich mohly namontovat v servise . .vravim je zima mam zimne obutie. . . neskor zas ze mam doniest jedno koleso namontujem ho aby to videl ako bude na aute . . no nejebe uz vsetkym v tych kanclikoch naseru si tam nadychaju sa a potom toto
tak vies ono je to vsetko otom ze oni si PANI URADNICI a su DOLEZITY no aspon si to myslia a patricnym sposobom ( aj ked ten sposob skoro zakazdym bojuje zo zdravim rozumom ) to davaju najavo a upozornuju nato nas beznych smrtelnikov Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

zápis kolies do tp - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 9 Icon_minitime11/1/2012, 20:01

Mňa na tomto celom najviac sere to ,že niekde to vybavíš ,niekde nie ,niekde bez problemov, niekde horko ťažko, nechápem to kua, tak raz sú nejaké pravidlá tuším sa to volá že zákony , tak jak to tí ko....í úradníci ovládajú alebo neovládajú, jednoducho tým chcem povedať len to že buď sa to dá tak nech to urobia a nemudrujú, alebo sa to nedá a šmitec ,a že neni toho boha čo by to v tejto našej fasa krajine zmenil, ja som trebárs šo´fér z povolania a keď urobím v práci chybu, tak ak všetko ostatné dobre dopadne ,tak pojdem len do basy... Ak sa pomýli nejaká puča za stolom alebo si zmyslí že toto ešte nikto od nej nepýtal ,. tak to nedá ani tebe a pritom ti to patrí,tak jej sa nestane nič, tak toto ma serie velmi a stále....

No tak som sa vyvyprával, sorry ale už mi to lezie na nervy že všade len každý špekuluje nad tým ,ako druhému nepomôcť. FUJ hneď mi je lepšie What a Face What a Face
Návrat hore Goto down
Janny83
Pretekár
Pretekár
Janny83


Male
Vek : 40
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002
Bydlisko : Trebisov

zápis kolies do tp - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 9 Icon_minitime11/1/2012, 20:46

niet to nad blazeny pocit ked sa takto vytarakas Very Happy
ale darmo raz sätu pravdu si povedal bratm Wink
Návrat hore Goto down
Flatronik1
Vodič
Vodič
Flatronik1


Registrácia : 16.03.2009
Počet príspevkov : 222
Auto : Vw Golf IV 1.9 Tdi PD 74 kw + chip
Bydlisko : Kosice - Okolie

zápis kolies do tp - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 9 Icon_minitime11/1/2012, 21:30

Lajovw+ napísal:
Mňa na tomto celom najviac sere to ,že niekde to vybavíš ,niekde nie ,niekde bez problemov, niekde horko ťažko, nechápem to kua, tak raz sú nejaké pravidlá tuším sa to volá že zákony , tak jak to tí ko....í úradníci ovládajú alebo neovládajú, jednoducho tým chcem povedať len to že buď sa to dá tak nech to urobia a nemudrujú, alebo sa to nedá a šmitec ,a že neni toho boha čo by to v tejto našej fasa krajine zmenil, ja som trebárs šo´fér z povolania a keď urobím v práci chybu, tak ak všetko ostatné dobre dopadne ,tak pojdem len do basy... Ak sa pomýli nejaká puča za stolom alebo si zmyslí že toto ešte nikto od nej nepýtal ,. tak to nedá ani tebe a pritom ti to patrí,tak jej sa nestane nič, tak toto ma serie velmi a stále....

No tak som sa vyvyprával, sorry ale už mi to lezie na nervy že všade len každý špekuluje nad tým ,ako druhému nepomôcť. FUJ hneď mi je lepšie What a Face What a Face
O tyzden to skusim zas uvidime na koho tam natrafim. mas pravdu je to tak keby sa tu davali I LIKE IT bratmm si KING Very Happy
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

zápis kolies do tp - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 9 Icon_minitime11/1/2012, 22:38

natrafis na toho isteho,lebo tam robia maximalne dvaja ti isty :-)
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
Flatronik1
Vodič
Vodič
Flatronik1


Registrácia : 16.03.2009
Počet príspevkov : 222
Auto : Vw Golf IV 1.9 Tdi PD 74 kw + chip
Bydlisko : Kosice - Okolie

zápis kolies do tp - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 9 Icon_minitime12/1/2012, 21:56

ten vylezol z nejakeho chraneneho pracoviska spoza mrezi na chodbe a predtym boli dvere kanclik kam som mal ist tam bol niekto iny uvidime Smile
Návrat hore Goto down
Flatronik1
Vodič
Vodič
Flatronik1


Registrácia : 16.03.2009
Počet príspevkov : 222
Auto : Vw Golf IV 1.9 Tdi PD 74 kw + chip
Bydlisko : Kosice - Okolie

zápis kolies do tp - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 9 Icon_minitime6/2/2012, 17:15

no ludia stalo sa neuveritelne ale pravdive . . vybavil som si certifikat na kolesa k autu navstivil som zas obvodny urad a podarilo sa o tyzden mam volat ci uz mam papiere vybavene do tyzdna by to malo byt potom horr sa na policiu Smile
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

zápis kolies do tp - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 9 Icon_minitime6/2/2012, 17:40

Smile gratulácia, a bez rečí? alebo to muselo byť, nejaké komentáre k tomu?
Návrat hore Goto down
Sponsored content





zápis kolies do tp - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zápis kolies do tp   zápis kolies do tp - Stránka 9 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
zápis kolies do tp
Návrat hore 
Strana 9 z 10Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Zapis kolies do TP
» vymena kolies
» rozmery kolies

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF II 1984-1991 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Ostatné-
Prejdi na: