VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Oprava prívodu paliva (hadice, filter a i.) poraďte prosím

Goto down 
AutorSpráva
vreco1990
Začiatočník
Začiatočník



Vek : 34
Registrácia : 22.08.2012
Počet príspevkov : 5
Auto : VW golf 3 1,6 74 kw , 101 PS, AFT, M5

Oprava prívodu paliva (hadice, filter a i.) poraďte prosím Empty
OdoslaťPredmet: Oprava prívodu paliva (hadice, filter a i.) poraďte prosím   Oprava prívodu paliva (hadice, filter a i.) poraďte prosím Icon_minitime4/9/2012, 09:50

Mám VW golf III, 1,6 74 KW. Zistil som únik paliva priamo za výstupom s palivového filtra vzadu nad nádržou. Chcem vymeniť všetky hadice ktoré sú tam, nakoľko už nevyzerajú že by niečo vydržali. Potrebujem vedieť či musím vyberať nádrž, prípadne ako na to najľahše. A hlavne koľko metrov palivovej hadice budem potrebovať. (teda kde začínajú trubky a kde končia hadice). Za radu ďakujem.
Návrat hore Goto down
vreco1990
Začiatočník
Začiatočník



Vek : 34
Registrácia : 22.08.2012
Počet príspevkov : 5
Auto : VW golf 3 1,6 74 kw , 101 PS, AFT, M5

Oprava prívodu paliva (hadice, filter a i.) poraďte prosím Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oprava prívodu paliva (hadice, filter a i.) poraďte prosím   Oprava prívodu paliva (hadice, filter a i.) poraďte prosím Icon_minitime6/9/2012, 16:12

takže problém je vyriešený, pustil som sa do toho nakoniec sám bez pomoci. Vzadu sú trubky až na kúsky hadíc, ktoré sa pripájajú na filter a na výstup z nádrže, tie sú zaistené kovovými poistkami. Tie som odcvakal a sk paskou som tam navliekol nove hadice,. práca asi na pol hodinku, spotreboval som cca 30 cm hadice (ale treba mať zálohu). pozor na benzín ktoý tečie všade Smile
Návrat hore Goto down
 
Oprava prívodu paliva (hadice, filter a i.) poraďte prosím
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» regulator tlaku paliva
» Paliva

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF III 1992-1996 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: