VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 radenie rychlostí

Goto down 
+2
hunterdk
mirecovie
6 posters
AutorSpráva
mirecovie
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 25.04.2009
Počet príspevkov : 14

radenie rychlostí Empty
OdoslaťPredmet: radenie rychlostí   radenie rychlostí Icon_minitime20/7/2012, 20:37

mam G3 1.6 55kW ťažko sa mi zaraduje jednotka a spiatočka niekedy zaskripe. ta jednotka len silou.čo s tym.
Návrat hore Goto down
hunterdk
Autoškolák
Autoškolák



Male
Vek : 46
Registrácia : 10.12.2008
Počet príspevkov : 61
Auto : Golf III 1.9 TD variant
Bydlisko : Kraľovany

radenie rychlostí Empty
OdoslaťPredmet: Re: radenie rychlostí   radenie rychlostí Icon_minitime21/7/2012, 09:45

Pozri či nemáš vôľu v tiahlach radenia, hlavne to čo prenáša bočný posuv rýchlostnej páky. Tie guľové púzdra keď sa vyderú, tak to zvykne robiť problémy.
Návrat hore Goto down
sindi123
Začiatočník
Začiatočník
sindi123


Male
Vek : 48
Registrácia : 01.08.2010
Počet príspevkov : 45
Auto : VW Golf 1.6 III
Bydlisko : Br

radenie rychlostí Empty
OdoslaťPredmet: Re: radenie rychlostí   radenie rychlostí Icon_minitime21/7/2012, 21:16

aj ja mám podobný problém ale ja to riešim cez dvojku a potom sa to rozhýbe Very Happy
Návrat hore Goto down
hunterdk
Autoškolák
Autoškolák



Male
Vek : 46
Registrácia : 10.12.2008
Počet príspevkov : 61
Auto : Golf III 1.9 TD variant
Bydlisko : Kraľovany

radenie rychlostí Empty
OdoslaťPredmet: Re: radenie rychlostí   radenie rychlostí Icon_minitime25/7/2012, 19:24

Aj tak sa dá. Brácho mal s týmto problém na IV-ke, vymenili sme tiahlo bočného posuvu a je to ok. Mal problém zaradiť 1+5. Tiahlo stálo 1,50 E.
Návrat hore Goto down
1franto
Začiatočník
Začiatočník
1franto


Male
Registrácia : 10.12.2012
Počet príspevkov : 4
Auto : VW Golf III 1,6 55KW ABU 1994
Bydlisko : Levice

radenie rychlostí Empty
OdoslaťPredmet: Re: radenie rychlostí   radenie rychlostí Icon_minitime10/12/2012, 15:44

Mám podobný problem len mne nejde zaradit 5st vymenil som tiahlo radenia lebo bolo vydrate a odvtedy mi nejde zaradit jak sa to da nastavit alebo tam môze byt aj ina chyba ......poprosim nejake rady popripade nejake navody
Návrat hore Goto down
http://1franto@zoznam.sk
mirecovie
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 25.04.2009
Počet príspevkov : 14

radenie rychlostí Empty
OdoslaťPredmet: radenie rychlostí   radenie rychlostí Icon_minitime26/12/2012, 18:35

no už mám väčší problém. nejde mi zaradiť už vôbec 1 a 2. zostala mi radiaca páka na ľavej strane. spiatočka sa dá aj 3,4,5. je to prevodovka alebo niečo iné?
Návrat hore Goto down
ozi
Vodič
Vodič
ozi


Male
Vek : 41
Registrácia : 29.08.2008
Počet príspevkov : 174
Auto : VW Golf III 1.8 97 ADZ
Bydlisko : Detva

radenie rychlostí Empty
OdoslaťPredmet: Re: radenie rychlostí   radenie rychlostí Icon_minitime4/1/2013, 09:02

tiez mi nesla jednotka iba cez dvojku tak som kukol pod manzetu radiacej paky a tam je taka obimka ktorou sa da dostelovat radenie aspon mne to pomohlo.

radenie rychlostí Nastavenieradenia

Návrat hore Goto down
mirecovie
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 25.04.2009
Počet príspevkov : 14

radenie rychlostí Empty
OdoslaťPredmet: Re: radenie rychlostí   radenie rychlostí Icon_minitime8/1/2013, 21:26

ako je to s typom prevodovky pokiaľ by som potreboval na 1.6 55kw čo by pasovalo?
Návrat hore Goto down
realm
Začiatočník
Začiatočník
realm


Male
Registrácia : 22.04.2011
Počet príspevkov : 47
Auto : VW Golf III 1.9 TDi

radenie rychlostí Empty
OdoslaťPredmet: Re: radenie rychlostí   radenie rychlostí Icon_minitime11/8/2013, 20:05

zdravim,
mam podobny problem ako mirecovie, ale mne nejde radit jednotka a spiatocka. Pre upresnenie obcas sa stane ze tam tie rychlosti bez problemu zaradim, ale vacsinou sa stava ze tam nemozem dostat jednotku ale mozem dostat spiatocku alebo naopak. Niekedy ked chcem zaradit spiatocku tak tam mam aj po zatlaceni paky jednotku. Niekedy tam zase nejde ani jedna rychlost ani po viacnasobnom vyslapnuti spojky. Vie mi dat niekto nejaku radu v com to moze byt?
Návrat hore Goto down
Sponsored content





radenie rychlostí Empty
OdoslaťPredmet: Re: radenie rychlostí   radenie rychlostí Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
radenie rychlostí
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Vyskakuju rychlosti - prevodovka
» vyhadzovanie rychlosti
» radenie
» radenie

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF III 1992-1996 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: