VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 vyhadzovanie rychlosti

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
fofo1
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 31.07.2012
Počet príspevkov : 1
Auto : VWgolf IV 1,4 benzin r.v.1999

vyhadzovanie rychlosti Empty
OdoslaťPredmet: vyhadzovanie rychlosti   vyhadzovanie rychlosti Icon_minitime31/7/2012, 09:03

pri zaradeni 5 rychlosti mi ju po chvili vyhodi,potom sa da zasa zaradit a zasa ju vyhodi a uz to robi coraz castejsie a castejsie.neviete mi poradit?????
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

vyhadzovanie rychlosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: vyhadzovanie rychlosti   vyhadzovanie rychlosti Icon_minitime1/8/2012, 04:19

Dopln si info do profilu Exclamation Nevieme ci mas trabanta alebo ferrari a tazko takto radit. Ak sa nebudes riadit pravidlami butu tvoje prispevky mazane.
Kazdopadne mam jednoznacnu odpoved na tvoju otazku. Zozen si inu prevodvku alebo si svoju daj repasovat.
Návrat hore Goto down
robertto
Začiatočník
Začiatočník
robertto


Male
Registrácia : 04.06.2012
Počet príspevkov : 36
Auto : VW Golf IV 1.9 TDi 2000 66kW/AGR 4motion
Bydlisko : LM

vyhadzovanie rychlosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: vyhadzovanie rychlosti   vyhadzovanie rychlosti Icon_minitime6/8/2012, 10:06

Presne tak, daj to zrepasovat, zalezi kolko mas na tom nabehane a dost zavisi hlavne na tom, aka osoba a ako manipulovala so saltpakou Very Happy . Ja podradujem s medziplynom tak aspon tymto kusok setrim synchrony a neni to taka nuda pri jazde Wink
Návrat hore Goto down
Sponsored content





vyhadzovanie rychlosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: vyhadzovanie rychlosti   vyhadzovanie rychlosti Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
vyhadzovanie rychlosti
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» radenie rychlosti...
» Pomoc pri radeni rychlosti
» Vyskakuju rychlosti - prevodovka

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Podvozok-
Prejdi na: