VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 poistka parkovaciek v GV?

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
elvis
Začiatočník
Začiatočník
elvis


Male
Registrácia : 06.06.2008
Počet príspevkov : 1
Auto : Golf V 1,4
Bydlisko : Bratislava

poistka parkovaciek v GV? Empty
OdoslaťPredmet: poistka parkovaciek v GV?   poistka parkovaciek v GV? Icon_minitime6/6/2008, 22:44

Mohli by ste mi niekto pls. poslat popis poistiek v GV? Idealne aj tie, co su pri vodicovych dverach a aj tie, co su pod kapotou. V manuali som to nenasiel a pri tych poistkach to tiez neni.
Prestali mi totiz svietit parkovacky chvilu po tom, ako som ich vymenil za LED. Teraz uz nefunguju ani povodne ziarovky. Myslim teda, ze je to poistkou, len neviem ktorou.. Sad
Návrat hore Goto down
jozef.79
Autoškolák
Autoškolák
jozef.79


Male
Vek : 45
Registrácia : 17.03.2008
Počet príspevkov : 63
Auto : GV
Bydlisko : BJ/KE, VAG diagnostika HEXCAN 908

poistka parkovaciek v GV? Empty
OdoslaťPredmet: Re: poistka parkovaciek v GV?   poistka parkovaciek v GV? Icon_minitime17/6/2008, 00:47

poistka parkovaciek v GV? Manual053kh4

poistka parkovaciek v GV? Manual054fn7

poistka parkovaciek v GV? Manual055nt0
Návrat hore Goto down
peterpeto
Začiatočník
Začiatočník
peterpeto


Male
Vek : 40
Registrácia : 25.01.2008
Počet príspevkov : 25
Auto : VW Golf V [BLACK]
Bydlisko : západné Slovensko

poistka parkovaciek v GV? Empty
OdoslaťPredmet: Re: poistka parkovaciek v GV?   poistka parkovaciek v GV? Icon_minitime28/8/2008, 16:43

Ono Golf V si po pootoceni kluca testuje ziarovky a kedze tie lacne LED parkovacky maju strasne nizsku spotrebu, vyhodnoti ich jednotka ako chybne a odpoji im napajanie Smile
Potom sa ti na pristrojovke rozsvieti aj zlty symbol ziarovky - "Porucha osvetlenia vozidla".

Aby ti fungovali LED parkovacky, musis si kupit take, ktore obsahuju aj odpor a tym maju zvysenu spotrebu aspon na 2W !!! Inak ti to zial nepojde Wink

Ja som vcera kupil za 300,- biele s odporom a spotrebou 1W a tiez nejdu.
Boli to jedine kvalitnejsie co mali v celej Trnave a aj tak su nanic.
Tak si budem musiet objednat nejake z netu.

Riesili to uz aj chalani na www.vw-club.cz - tvoj NICK a HESLO by tam malo fungovat toto iste.
Návrat hore Goto down
ivco85
VW Junior
VW Junior
ivco85


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB
Bydlisko : okr. Galanta

poistka parkovaciek v GV? Empty
OdoslaťPredmet: Re: poistka parkovaciek v GV?   poistka parkovaciek v GV? Icon_minitime29/8/2008, 10:54

Hej..hej,,,tiez som sa stretol s tymto problemom na audine...kedze riadiaca jednotka si premerava okruhy a meria v nich odber..vyhodnoti slabu ziarovku ako ziadnu..treba tam dat silnejsie a bude fakt po probleme..tiez to zabralo.. i ked som dlho nato pozeral ako puk..
Návrat hore Goto down
jozef.79
Autoškolák
Autoškolák
jozef.79


Male
Vek : 45
Registrácia : 17.03.2008
Počet príspevkov : 63
Auto : GV
Bydlisko : BJ/KE, VAG diagnostika HEXCAN 908

poistka parkovaciek v GV? Empty
OdoslaťPredmet: Re: poistka parkovaciek v GV?   poistka parkovaciek v GV? Icon_minitime16/10/2008, 10:10

Da sa to riešiť aj tak že vypneš kontrolu v danej el.sústave .. Vzdy lepšie ako tam pchať nejake odpory čo iba ohrievaju všetko dookola
Návrat hore Goto down
ivco85
VW Junior
VW Junior
ivco85


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB
Bydlisko : okr. Galanta

poistka parkovaciek v GV? Empty
OdoslaťPredmet: Re: poistka parkovaciek v GV?   poistka parkovaciek v GV? Icon_minitime16/10/2008, 21:01

Mimochodom pridam v tejto teme nieco nove....
Tie silnejsie ziarovky ( ktore by sa mali dat z dovodu hlasky vadnej ziarovky riadiacou jednotkou ak je tam slaba)sa nemusia pouzit...Staci napichnut na VAG nadstavit tam nizsiu hodnotu....
Neviem teraz presne ktora skupina a ktory kanal to je..ale v pripade zaumu presne zistim a dodam...
Návrat hore Goto down
DannyGP
Začiatočník
Začiatočník
DannyGP


Male
Vek : 39
Registrácia : 16.09.2010
Počet príspevkov : 10
Auto : VW golf V
Bydlisko : Granč-Petrovce, okr. Levoča

poistka parkovaciek v GV? Empty
OdoslaťPredmet: ahoj tak si tu citam po dlhej dobe a zaujma ma to ked to staci len napichnut na Pc.skus popisat. dik   poistka parkovaciek v GV? Icon_minitime16/9/2010, 22:36

ivco85 napísal:
Mimochodom pridam v tejto teme nieco nove....
Tie silnejsie ziarovky ( ktore by sa mali dat z dovodu hlasky vadnej ziarovky riadiacou jednotkou ak je tam slaba)sa nemusia pouzit...Staci napichnut na VAG nadstavit tam nizsiu hodnotu....
Neviem teraz presne ktora skupina a ktory kanal to je..ale v pripade zaumu presne zistim a dodam...
Návrat hore Goto down
DannyGP
Začiatočník
Začiatočník
DannyGP


Male
Vek : 39
Registrácia : 16.09.2010
Počet príspevkov : 10
Auto : VW golf V
Bydlisko : Granč-Petrovce, okr. Levoča

poistka parkovaciek v GV? Empty
OdoslaťPredmet: Re: poistka parkovaciek v GV?   poistka parkovaciek v GV? Icon_minitime16/9/2010, 22:37

Mam totiz diody z odpormi ale nieje to 100%
Návrat hore Goto down
Sponsored content





poistka parkovaciek v GV? Empty
OdoslaťPredmet: Re: poistka parkovaciek v GV?   poistka parkovaciek v GV? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
poistka parkovaciek v GV?
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Havarijna poistka
» tepelna poistka?!
» Poistka na spiatocku
» poistka klimatiacie
» poistka na auto

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Interiér-
Prejdi na: