VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Cukričeeek :D

Goto down 
+4
-Filip-
Myrec
Lajovw+
ciiita
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorSpráva
ciiita
Pretekár
Pretekár
ciiita


Male
Vek : 37
Registrácia : 15.05.2008
Počet príspevkov : 371
Auto : W Golf V 1.9 Tdi Sportline
Bydlisko : Leibnitz/ Austria

Cukričeeek :D - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 4 Icon_minitime23/8/2012, 18:03

aha no dobre teda mne sa rysuje za 389 eur tak neviem ci to vziat alebo nie lebo vyzera celkom v poho a nevies je to origo alebo daka lacna replika hm tak poskusaj co a ako a daj mi vediet ake to ma plusy a minusyy dik zatim
Návrat hore Goto down
-Filip-
Autoškolák
Autoškolák
-Filip-


Male
Vek : 33
Registrácia : 15.10.2010
Počet príspevkov : 137
Auto : VW Golf V 1.4 55kw
Bydlisko : Zvolen/Germany

Cukričeeek :D - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 4 Icon_minitime24/8/2012, 00:40

389€ je dost .. a urcite to nema nic spolocne s originalom. je to len pomerne lacna cina. velkou vyhodou je ze tam zapasne presne a nemusis mat redukcne ramiky. baterka tiez zatial drzi tak dufam ze rano otvorim auto Smile
Návrat hore Goto down
ciiita
Pretekár
Pretekár
ciiita


Male
Vek : 37
Registrácia : 15.05.2008
Počet príspevkov : 371
Auto : W Golf V 1.9 Tdi Sportline
Bydlisko : Leibnitz/ Austria

Cukričeeek :D - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 4 Icon_minitime24/8/2012, 19:41

a preco by malo vystavit baterku hm ved radio sa po vypnuti kluca vypne alebo sa mylim a co kvalita obrazu skusal si uz pozriet dake dvd a pri zapajani treba dake koncovky nove ale to pasuje na staru klasiku hm a je treba nieco instalovat alebo len strcit radio do vnutra a ide vsetko hm lebo ten co mi ho ponuka tak chce este k tomu 40 eur za montaz ta neviem co to zvladnem sam ale mam to daj jemu a radio si viem vybrat aj sam len ci netreba gps dako instalovat alebo samotne radio hm dik za infoo
Návrat hore Goto down
-Filip-
Autoškolák
Autoškolák
-Filip-


Male
Vek : 33
Registrácia : 15.10.2010
Počet príspevkov : 137
Auto : VW Golf V 1.4 55kw
Bydlisko : Zvolen/Germany

Cukričeeek :D - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 4 Icon_minitime25/8/2012, 15:00

baterku vybilo v priebehu par hodin ked si menil radio za rns alebo rcd 510. musela sa menit RJ v aute aby si tomu zabranil. Radio sa po vypnuti kluca nevypne.. neviem preco. DVD s vysokou kvalitou som zatial nepozeral ale pozeral som the simpsons a je to super. Predsa len na 8" obrazovke sa musi vsetko dobre divat. Akurat si musim navyknut na ovladanie radia a podobne veci. Ak si vies radio vybrat sam tak ho tam vies aj namontovat sam. GPS sa len pripaja antena do zadu radia a musis si vyviest kabel niekde na palubovku. Samotne radio len zapnes a ides Smile .. GPS som este neskusal, ani ho nemam zatial napojene. Rozmyslam kde vyvediem kabel + AUX kabel a iPod adapter.
Návrat hore Goto down
ciiita
Pretekár
Pretekár
ciiita


Male
Vek : 37
Registrácia : 15.05.2008
Počet príspevkov : 371
Auto : W Golf V 1.9 Tdi Sportline
Bydlisko : Leibnitz/ Austria

Cukričeeek :D - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 4 Icon_minitime25/8/2012, 17:06

ja tam tam tto klasicke radio co nechce brat ani mp3 Very Happy a ty si menil aj tu riadiacku hm tak ja neviem co to vziat ci ne ono je pekne ze to tam fajne zapasuje ale ci nieje lepsie potom kupit klasicke 2 din radio nieco od kennwod alebo pionner v tej cene neviem no musis premyslat a co ta stala ta riadacia a to znamena ze ju budem musiet menit aj ja a to ze ti ide riadio stale nieje to tym ze je zle zapojene hm ze je staly prud v nom ? a mam tam rcd 300,tak neviem treba aj rj
Návrat hore Goto down
-Filip-
Autoškolák
Autoškolák
-Filip-


Male
Vek : 33
Registrácia : 15.10.2010
Počet príspevkov : 137
Auto : VW Golf V 1.4 55kw
Bydlisko : Zvolen/Germany

Cukričeeek :D - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 4 Icon_minitime25/8/2012, 20:59

RJ som nemenil a ani ty nemusíš.. Len som napísal že pri zmene na RCD alebo RNS 510 sa to môže stať. Tá stojí cca 90€. Tiež som mal predtým RCD 300 a toto je na prekvapenie veľmi dobrá zmena. Rozmýšľal som aj nad 2din pioneer ale žiadne podľa mojich predstav nebolo v takejto cenovej kategórii. Ak je to seriózny predajca mal by ti dať aj ISO redukciu lebo na original koncovku to nenapojiš.
Návrat hore Goto down
ciiita
Pretekár
Pretekár
ciiita


Male
Vek : 37
Registrácia : 15.05.2008
Počet príspevkov : 371
Auto : W Golf V 1.9 Tdi Sportline
Bydlisko : Leibnitz/ Austria

Cukričeeek :D - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 4 Icon_minitime25/8/2012, 21:45

on vravel ze nic mi netreba vsetko ma aj my to vymeni dnes som s nimi pisal a vravel som mu o tom co si mi pisal ze ti vybilo baterku napisal mi len to ze nic take sa nestane a vsetko bude bavit ako ma tak neviem vies nechcem kupit radio a potom budu problemy bude vybyjat bateriu alebo nieco ine a preco ju vybilo tebe vlastne hm a co si spokojny a ja som tu u nas v rakusku nasiel jeden piooner mal aj gps 400 evri stoji ale je to klasicke radio kockate mne sa to paci ked je to tam tak zapasovane ako toto vies vyzera to ako origo aj ked nieje ale za taku cenu je to v poho lebo zasa som nasiel origo take radio a stoji 980 eur a to mi je zas vela za radio tak neviem ale asi to vezmem len aby som s tym nemal problemy mam este dva tyzdne potom idem na slovensko tak musim este premysliet a preto shanam aj info vselijake a ty si asi prvy co ma toto riadio,zee
Návrat hore Goto down
-Filip-
Autoškolák
Autoškolák
-Filip-


Male
Vek : 33
Registrácia : 15.10.2010
Počet príspevkov : 137
Auto : VW Golf V 1.4 55kw
Bydlisko : Zvolen/Germany

Cukričeeek :D - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 4 Icon_minitime26/8/2012, 13:27

BATERKU MI NEVYBILO!! uz si mi to napisal v tretom prispevku a ja som nic take nenapisal Very Happy
Návrat hore Goto down
ciiita
Pretekár
Pretekár
ciiita


Male
Vek : 37
Registrácia : 15.05.2008
Počet príspevkov : 371
Auto : W Golf V 1.9 Tdi Sportline
Bydlisko : Leibnitz/ Austria

Cukričeeek :D - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 4 Icon_minitime26/8/2012, 14:01

ok ok sorac sme sa nepochopili,a co skusal si nieco nove hm a kde si vytiahol antenu na gps
Návrat hore Goto down
-Filip-
Autoškolák
Autoškolák
-Filip-


Male
Vek : 33
Registrácia : 15.10.2010
Počet príspevkov : 137
Auto : VW Golf V 1.4 55kw
Bydlisko : Zvolen/Germany

Cukričeeek :D - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 4 Icon_minitime28/8/2012, 12:16

antenu, AUX ani iPod adapter som zatial nevytahoval.. pustim sa do toho vo stvrtok/piatok.
Návrat hore Goto down
ciiita
Pretekár
Pretekár
ciiita


Male
Vek : 37
Registrácia : 15.05.2008
Počet príspevkov : 371
Auto : W Golf V 1.9 Tdi Sportline
Bydlisko : Leibnitz/ Austria

Cukričeeek :D - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 4 Icon_minitime29/8/2012, 18:58

cavelko tak po dvoch mesiacoch je cukrik konecne opraveny,obe dvere,spokojny som vobec nevidiet ani rozdiel kto vie spozna asi tak prikladam aj dake to foto

Cukričeeek :D - Stránka 4 Vpyve9

Cukričeeek :D - Stránka 4 35kq4ht
Návrat hore Goto down
ciiita
Pretekár
Pretekár
ciiita


Male
Vek : 37
Registrácia : 15.05.2008
Počet príspevkov : 371
Auto : W Golf V 1.9 Tdi Sportline
Bydlisko : Leibnitz/ Austria

Cukričeeek :D - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 4 Icon_minitime5/10/2012, 22:19

hehe a mame za sebou prve zimne santenie Very Happy

Cukričeeek :D - Stránka 4 2wpmtf9
Návrat hore Goto down
-Filip-
Autoškolák
Autoškolák
-Filip-


Male
Vek : 33
Registrácia : 15.10.2010
Počet príspevkov : 137
Auto : VW Golf V 1.4 55kw
Bydlisko : Zvolen/Germany

Cukričeeek :D - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 4 Icon_minitime6/10/2012, 14:04

to uz vam tak nasnezilo?? aj si prezuval?
Návrat hore Goto down
ciiita
Pretekár
Pretekár
ciiita


Male
Vek : 37
Registrácia : 15.05.2008
Počet príspevkov : 371
Auto : W Golf V 1.9 Tdi Sportline
Bydlisko : Leibnitz/ Austria

Cukričeeek :D - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 4 Icon_minitime6/10/2012, 15:19

hehe no troska posnezilo a nie nie este neni prezuty lebo cez den este teplo tak este pockam troska a cez zimu chcem poriesit tie kola tak uvidime ci mi to vyde.
Návrat hore Goto down
ciiita
Pretekár
Pretekár
ciiita


Male
Vek : 37
Registrácia : 15.05.2008
Počet príspevkov : 371
Auto : W Golf V 1.9 Tdi Sportline
Bydlisko : Leibnitz/ Austria

Cukričeeek :D - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 4 Icon_minitime6/12/2012, 20:03

Cukričeeek :D - Stránka 4 F1k5dk
Návrat hore Goto down
ciiita
Pretekár
Pretekár
ciiita


Male
Vek : 37
Registrácia : 15.05.2008
Počet príspevkov : 371
Auto : W Golf V 1.9 Tdi Sportline
Bydlisko : Leibnitz/ Austria

Cukričeeek :D - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 4 Icon_minitime6/12/2012, 20:14

Cukričeeek :D - Stránka 4 68ec02

Návrat hore Goto down
Sponsored content





Cukričeeek :D - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Cukričeeek :D
Návrat hore 
Strana 4 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Môj Golf-
Prejdi na: