VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Cukričeeek :D

Goto down 
+4
-Filip-
Myrec
Lajovw+
ciiita
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
-Filip-
Autoškolák
Autoškolák
-Filip-


Male
Vek : 33
Registrácia : 15.10.2010
Počet príspevkov : 137
Auto : VW Golf V 1.4 55kw
Bydlisko : Zvolen/Germany

Cukričeeek :D - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 3 Icon_minitime23/6/2012, 19:13

niekto sa veelmi nudil co?
Návrat hore Goto down
ciiita
Pretekár
Pretekár
ciiita


Male
Vek : 37
Registrácia : 15.05.2008
Počet príspevkov : 371
Auto : W Golf V 1.9 Tdi Sportline
Bydlisko : Leibnitz/ Austria

Cukričeeek :D - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 3 Icon_minitime23/6/2012, 20:24

a tak troska no kupil som novy fotak tak treba vyskusat co dokaze Very Happy
Návrat hore Goto down
ciiita
Pretekár
Pretekár
ciiita


Male
Vek : 37
Registrácia : 15.05.2008
Počet príspevkov : 371
Auto : W Golf V 1.9 Tdi Sportline
Bydlisko : Leibnitz/ Austria

Cukričeeek :D - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 3 Icon_minitime21/7/2012, 15:05

cavelko po dlhom case pridavam jednu smutnu foto auto samozrejme pokrstene, vyzeralo ze budu padat krupy tak som vzal auto a ze ho idem schovat do podzemnych garazi,siel som pockal som preslo a pridem domov a sused mi nacuve do dveri no myslel ze s koze vyskocim skoda no poskodene obe dvere no auto uz bolo na obhliadke momentalne cakam kim vw vycisli skodu a samozrejme aj opravi pridavam aj foto Very Happy

Cukričeeek :D - Stránka 3 23h8x0g
Návrat hore Goto down
Maher
Začiatočník
Začiatočník
Maher


Male
Registrácia : 25.05.2012
Počet príspevkov : 8
Auto : VW Golf 5 1.4 16V, VW Golf MK7 Variant 1.6 TDI

Cukričeeek :D - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 3 Icon_minitime24/7/2012, 09:02

To máš ešte docela dobré mňa pred 3 týždňami od zadu nabral kamión ktorý predbiehal 2 auta za mnu a ešte kamión predo mnou ktorý som chcel tiež predbehnúť a jaksi som ho nezbadal, plechy na obidvoch dverách na výmenu a zadný blatník pod kladivo a elektron ľudovo povedané v prdeli po tom čo vyzulo gumu a ja som v powerslide skončil v roli.
Ináč pekná farba tiež som chcel modrého ale akosi som skončil nakoniec pri čiernom
Návrat hore Goto down
ciiita
Pretekár
Pretekár
ciiita


Male
Vek : 37
Registrácia : 15.05.2008
Počet príspevkov : 371
Auto : W Golf V 1.9 Tdi Sportline
Bydlisko : Leibnitz/ Austria

Cukričeeek :D - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 3 Icon_minitime24/7/2012, 16:25

hehe no farba sa aj mne lubi a najme intros Very Happy a dnes bolo auto akurat na obhliadke vycislili to na 1800 eur,teraz este wolks.caka na vyjadrenie s poistovne a zacne sa to opravovat no ani nie opravovat ale nove diely,tak som zvedavi Very Happy
Návrat hore Goto down
Maher
Začiatočník
Začiatočník
Maher


Male
Registrácia : 25.05.2012
Počet príspevkov : 8
Auto : VW Golf 5 1.4 16V, VW Golf MK7 Variant 1.6 TDI

Cukričeeek :D - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 3 Icon_minitime24/7/2012, 22:01

1800 no pekne ja som zatial dal za opravu 300 a to som musel kupit nove koleso, klampiarčina na zadnom blatniku a nove plechy na predne a zadne dvere zatial celkovy odhad je že by sa to mohlo vojsť do tej 1000ky čo by nebolo zlé no uvidím vo štvrtok to by som ho už mal mať doma. Ináč držím palce nech to máš vybavené čo najrýchlejšie lebo nie je príjemné keď také podarené auto ako je Golf nie je v plnej kráse Very Happy .Ináč ten interier je fajný podobný odtieň som skoro mal na Mondee nad ktorým som uvažoval tiež pri kúpe než som si nakoniec vybral GV a k modrej resp všeobecne k tmavej karosérii sa to úplne hodí.
Návrat hore Goto down
ciiita
Pretekár
Pretekár
ciiita


Male
Vek : 37
Registrácia : 15.05.2008
Počet príspevkov : 371
Auto : W Golf V 1.9 Tdi Sportline
Bydlisko : Leibnitz/ Austria

Cukričeeek :D - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 3 Icon_minitime25/7/2012, 14:09

to mas pravdu natahuje sa to ale v piatok uz budem mudrejsi ze co dalej a hm taka cifra no to som cumel aj ja ale ja zijem v rakusku a tu je robota moc draha lebo material nieje az taky drahy tak uvidime co dalej a farba sa lubi aj mne hlavne k tomu introsu to dobre sadne som spokojny a ako si napisal je to podarene auto a stale musi byt v plnej krase tak cim skor tym lepsie a dobre si spravil ze si kupil vw ja nechcem ani pocut o fordoch Very Happy
Návrat hore Goto down
dr_obesenec
Profík
Profík
dr_obesenec


Male
Vek : 39
Registrácia : 18.01.2009
Počet príspevkov : 1042
Auto : VW GOLF II 1.6
Bydlisko : Zlaté Moravce

Cukričeeek :D - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 3 Icon_minitime25/7/2012, 15:02

ciiita napísal:
to mas pravdu natahuje sa to ale v piatok uz budem mudrejsi ze co dalej a hm taka cifra no to som cumel aj ja ale ja zijem v rakusku a tu je robota moc draha lebo material nieje az taky drahy tak uvidime co dalej a farba sa lubi aj mne hlavne k tomu introsu to dobre sadne som spokojny a ako si napisal je to podarene auto a stale musi byt v plnej krase tak cim skor tym lepsie a dobre si spravil ze si kupil vw ja nechcem ani pocut o fordoch Very Happy

ja byt tebou tak dvere nemenim, nikdy ti uz nebudu pasovat ako tie z vyroby, nechaj si opravit tie co mas a love utrat niekde inde
Návrat hore Goto down
ciiita
Pretekár
Pretekár
ciiita


Male
Vek : 37
Registrácia : 15.05.2008
Počet príspevkov : 371
Auto : W Golf V 1.9 Tdi Sportline
Bydlisko : Leibnitz/ Austria

Cukričeeek :D - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 3 Icon_minitime25/7/2012, 19:01

ale tam pojde len novy vonkajsi plech, a keby sa to dalo tak to dam opravit ja niekam ale neda sa to musi to robit vw
Návrat hore Goto down
ciiita
Pretekár
Pretekár
ciiita


Male
Vek : 37
Registrácia : 15.05.2008
Počet príspevkov : 371
Auto : W Golf V 1.9 Tdi Sportline
Bydlisko : Leibnitz/ Austria

Cukričeeek :D - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 3 Icon_minitime4/8/2012, 17:54

ako som spominal tak tu je to vykonane mne sa to celkom lubi Very Happy
Cukričeeek :D - Stránka 3 2rmuwrt
Cukričeeek :D - Stránka 3 24yzr0j
Cukričeeek :D - Stránka 3 Jrf8ll
Návrat hore Goto down
Michalko615
Začiatočník
Začiatočník
Michalko615


Male
Registrácia : 11.10.2011
Počet príspevkov : 28
Auto : VW Golf 4 1.9tdi 66kw , ALH
Bydlisko : CA/ZA

Cukričeeek :D - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 3 Icon_minitime5/8/2012, 18:59

Hmmm,Velmi dobra praca a vyzera to fakt super.
Normalne aj ja o tom rozmyslam ,ale neviem ci to pojde na stieborneho golfa...
Ale fakt super
Návrat hore Goto down
ciiita
Pretekár
Pretekár
ciiita


Male
Vek : 37
Registrácia : 15.05.2008
Počet príspevkov : 371
Auto : W Golf V 1.9 Tdi Sportline
Bydlisko : Leibnitz/ Austria

Cukričeeek :D - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 3 Icon_minitime5/8/2012, 19:52

mal som striebornu stvorku ale mal som to normalne v laku ale myslim ze by to boloo cool ale asi lepsie v striebornej carbon folii..a dik
Návrat hore Goto down
Michalko615
Začiatočník
Začiatočník
Michalko615


Male
Registrácia : 11.10.2011
Počet príspevkov : 28
Auto : VW Golf 4 1.9tdi 66kw , ALH
Bydlisko : CA/ZA

Cukričeeek :D - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 3 Icon_minitime5/8/2012, 22:07

Hmm,to by mohla bit tiez zaujimava kombinacia...
Asi sa pohram s photoshopom... Smile
Návrat hore Goto down
ciiita
Pretekár
Pretekár
ciiita


Male
Vek : 37
Registrácia : 15.05.2008
Počet príspevkov : 371
Auto : W Golf V 1.9 Tdi Sportline
Bydlisko : Leibnitz/ Austria

Cukričeeek :D - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 3 Icon_minitime5/8/2012, 22:24

heh treba skusit vsetko lebo ked som kupoval foliu tak bolo tam ba vyber viac a ta siva bola tiez pekna,pekne to vyzera lebo ta folia je 3D
Návrat hore Goto down
sykye
Agent
Agent
sykye


Male
Vek : 35
Registrácia : 27.04.2009
Počet príspevkov : 1442
Auto : VW golf III variant 2.0 8V AGG 88kw(119ps)
Bydlisko : Poltár

Cukričeeek :D - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 3 Icon_minitime5/8/2012, 23:22

juuu mne sa to zase az tak moc nepaci Sad origo je origo Smile nic v zlom len moj nazor
Návrat hore Goto down
ciiita
Pretekár
Pretekár
ciiita


Male
Vek : 37
Registrácia : 15.05.2008
Počet príspevkov : 371
Auto : W Golf V 1.9 Tdi Sportline
Bydlisko : Leibnitz/ Austria

Cukričeeek :D - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 3 Icon_minitime6/8/2012, 13:31

v poho berem aj to,ale skor som to tam daval preto lebo na tiej cernej klasike bolo stale vydno otlacky od prstov pri zatvarani dveri.
Návrat hore Goto down
ciiita
Pretekár
Pretekár
ciiita


Male
Vek : 37
Registrácia : 15.05.2008
Počet príspevkov : 371
Auto : W Golf V 1.9 Tdi Sportline
Bydlisko : Leibnitz/ Austria

Cukričeeek :D - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 3 Icon_minitime22/8/2012, 19:56

chalani co poviete na toto radio hm bude sa hodit ale nemate niekto s tym skusenosti dik za rady

Cukričeeek :D - Stránka 3 23k92za
Návrat hore Goto down
-Filip-
Autoškolák
Autoškolák
-Filip-


Male
Vek : 33
Registrácia : 15.10.2010
Počet príspevkov : 137
Auto : VW Golf V 1.4 55kw
Bydlisko : Zvolen/Germany

Cukričeeek :D - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 3 Icon_minitime23/8/2012, 12:22

radio mam doma objednane s ebay.de.. ku podivu nefunguje Very Happy ktovie preco. Takze teraz som v stadiu riesenia s predavajucim co dalej..

Edit: nemal som ho správne zapojené. Už všetko ide ako má.. Zatiaľ som v rámci testovania ale radio je to dobré. Je to taká multimedialna hračka.
Návrat hore Goto down
ciiita
Pretekár
Pretekár
ciiita


Male
Vek : 37
Registrácia : 15.05.2008
Počet príspevkov : 371
Auto : W Golf V 1.9 Tdi Sportline
Bydlisko : Leibnitz/ Austria

Cukričeeek :D - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 3 Icon_minitime23/8/2012, 14:40

filip a to mas take radio ake je na foto to co chcem kupit aj ja ak ano za kolko si to kupil a si spokojny hm
Návrat hore Goto down
-Filip-
Autoškolák
Autoškolák
-Filip-


Male
Vek : 33
Registrácia : 15.10.2010
Počet príspevkov : 137
Auto : VW Golf V 1.4 55kw
Bydlisko : Zvolen/Germany

Cukričeeek :D - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 3 Icon_minitime23/8/2012, 15:33

ano radio je to to iste .. kupil som za 330€ a ako vravim .. len teraz som ho pozapajal takze ti neviem povedat ci ma nejake muchy.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Cukričeeek :D - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cukričeeek :D   Cukričeeek :D - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Cukričeeek :D
Návrat hore 
Strana 3 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Môj Golf-
Prejdi na: