VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 4motion demontovanie kardanu

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
martin irha
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 02.03.2012
Počet príspevkov : 3

4motion demontovanie kardanu Empty
OdoslaťPredmet: 4motion demontovanie kardanu   4motion demontovanie kardanu Icon_minitime9/3/2012, 23:06

Prosím Vás mohol by mi niekto poradiť.
Mám vw golf IV 1.9TDI 4motion.
Chcel by som sa opýtať na možnosť vymontovania kardánu. Či je to možné a či máte s týmto skúsenosť, prípadne niejaké triky a odporúčania. Chcel by som cez leto jazdit len na prednú nápravu a na zimu by som dal kardan naspet.
Ďakujem pekne za vašu pomoc

M.I.
Návrat hore Goto down
nikibad
Agent
Agent
nikibad


Male
Vek : 40
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1520
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003
Bydlisko : Namestovo

4motion demontovanie kardanu Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4motion demontovanie kardanu   4motion demontovanie kardanu Icon_minitime10/3/2012, 16:19

a aky to ma zmysel??
niektore RJ dokažu vypnut haldex spojku cez kabel ,zadok netaha.
Návrat hore Goto down
martin irha
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 02.03.2012
Počet príspevkov : 3

4motion demontovanie kardanu Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4motion demontovanie kardanu   4motion demontovanie kardanu Icon_minitime10/3/2012, 20:11

tazko sa mi stym jazdy po meste,,nemotorne,,
Návrat hore Goto down
nikibad
Agent
Agent
nikibad


Male
Vek : 40
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1520
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003
Bydlisko : Namestovo

4motion demontovanie kardanu Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4motion demontovanie kardanu   4motion demontovanie kardanu Icon_minitime10/3/2012, 23:27

,,nemotorne"? vsak tebe zadok zapina až ked prešmiknu predne, nič ine tam nema vplyv na jazdu, a to praveže potom lepšie Smile ako o tomto som este nepočul ze by niekto chcel takto riešit štvorkolku scratch
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

4motion demontovanie kardanu Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4motion demontovanie kardanu   4motion demontovanie kardanu Icon_minitime11/3/2012, 10:29

či ty nechceš mať štvorkolku,so spotrebou dvojkolky, inak toto som tiež ešte nepočul,ja by som prijal nemotornú štvorkolku, v práci ju mám a nepripadá mi nemotorná...
A podla mňa štvorkolka má svoje výhody aj v lete, napr. v daždi je to obrovský rozdiel. A ak narážaš na stratu výkonu, tak ver tomu že pri haldexe nezbadáš rozdiel, lebo presne ako píše nikibad, tebe zapne zadok až pri prešmyknutí predku.
Alebo ešte ma niečo napadá, že si chceš občas zagumovať a takto to nejde What a Face What a Face .
Peace Smile
Návrat hore Goto down
martin irha
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 02.03.2012
Počet príspevkov : 3

4motion demontovanie kardanu Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4motion demontovanie kardanu   4motion demontovanie kardanu Icon_minitime11/3/2012, 10:51

no ja vtom rozdiel vydim brat ma ten isty motor 96kw ale 2kol. a ovela lachsie sa stym jazdy,tak to mas pravdu ze ma vyhody aj v lete, mam vtom 180k a ked ho pripucim tak gumuju aj vsetky,az to tam dole vsetko piska,no ja len dufam ze mi tam nieco neodijde,radsej by som vymenil gumy,ale je to kara!!
Návrat hore Goto down
nikibad
Agent
Agent
nikibad


Male
Vek : 40
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1520
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003
Bydlisko : Namestovo

4motion demontovanie kardanu Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4motion demontovanie kardanu   4motion demontovanie kardanu Icon_minitime11/3/2012, 21:04

tak si zajdi ku niekomu schopnemu nech ti vypne haldex a uvidiš ako sa to bude spravat Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





4motion demontovanie kardanu Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4motion demontovanie kardanu   4motion demontovanie kardanu Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
4motion demontovanie kardanu
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» G4 4Motion na RWD
» 2,0 4motion
» GIV V6 2,8 - 4 Motion
» VW GOLF, 1,9 TDI, 4MOTION

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Podvozok-
Prejdi na: