VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 klimatizacia vydava pazvuky..

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Mirecen
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 46
Registrácia : 16.11.2011
Počet príspevkov : 6
Auto : VW GOLF V 1,4 55kw

klimatizacia vydava pazvuky.. Empty
OdoslaťPredmet: klimatizacia vydava pazvuky..   klimatizacia vydava pazvuky.. Icon_minitime16/11/2011, 20:20

Ahojte, mam aut. 2climu a po zapnuti kluca do zapalovaca, alebo samotnej climi mi vydava nejake pazvuky ako keby niekde s palubnej dosky. Pocul som, ze to mam iba ako zapnut raz a potom hned prestat, ale mne to vrci celou cestou. Neviete, kde by mohla byt chyba? Dakujem
Návrat hore Goto down
PetKo
Začiatočník
Začiatočník
PetKo


Male
Vek : 40
Registrácia : 29.08.2011
Počet príspevkov : 42
Auto : VW GOLF V
Bydlisko : Kosice

klimatizacia vydava pazvuky.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: klimatizacia vydava pazvuky..   klimatizacia vydava pazvuky.. Icon_minitime22/11/2011, 22:09

Mirecen napísal:
Ahojte, mam aut. 2climu a po zapnuti kluca do zapalovaca, alebo samotnej climi mi vydava nejake pazvuky ako keby niekde s palubnej dosky. Pocul som, ze to mam iba ako zapnut raz a potom hned prestat, ale mne to vrci celou cestou. Neviete, kde by mohla byt chyba? Dakujem


skus popisat lepsie ten zvuk..
Návrat hore Goto down
Mirecen
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 46
Registrácia : 16.11.2011
Počet príspevkov : 6
Auto : VW GOLF V 1,4 55kw

klimatizacia vydava pazvuky.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: klimatizacia vydava pazvuky..   klimatizacia vydava pazvuky.. Icon_minitime22/11/2011, 22:18

PetKo napísal:
Mirecen napísal:
Ahojte, mam aut. 2climu a po zapnuti kluca do zapalovaca, alebo samotnej climi mi vydava nejake pazvuky ako keby niekde s palubnej dosky. Pocul som, ze to mam iba ako zapnut raz a potom hned prestat, ale mne to vrci celou cestou. Neviete, kde by mohla byt chyba? Dakujem


skus popisat lepsie ten zvuk..

..take, ako keby nieco vrcalo, alebo co.. Embarassed
Návrat hore Goto down
PetKo
Začiatočník
Začiatočník
PetKo


Male
Vek : 40
Registrácia : 29.08.2011
Počet príspevkov : 42
Auto : VW GOLF V
Bydlisko : Kosice

klimatizacia vydava pazvuky.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: klimatizacia vydava pazvuky..   klimatizacia vydava pazvuky.. Icon_minitime17/12/2011, 22:32

ja mam podobny problem, mne po zapnuti fukania akoby vrzgalo...chcel som aby mi to iba nastriekal WD40kou ale mechanik mi povedal ze sa to neda odstranit iba vymenou ventilatora, ze k tomu ventilatoru sa neda dostat lebo je uzavrety v celku.
Návrat hore Goto down
666speedyyy
Autoškolák
Autoškolák
666speedyyy


Male
Vek : 49
Registrácia : 19.09.2010
Počet príspevkov : 71
Auto : Golf 5,uzGolf7
Bydlisko : ako kedy?

klimatizacia vydava pazvuky.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: klimatizacia vydava pazvuky..   klimatizacia vydava pazvuky.. Icon_minitime20/7/2012, 17:45

ja mam asi ten isty problam,a povec mechanikovy ze slovo nejde nepoznas,vsetko ide len chciet
Návrat hore Goto down
PetKo
Začiatočník
Začiatočník
PetKo


Male
Vek : 40
Registrácia : 29.08.2011
Počet príspevkov : 42
Auto : VW GOLF V
Bydlisko : Kosice

klimatizacia vydava pazvuky.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: klimatizacia vydava pazvuky..   klimatizacia vydava pazvuky.. Icon_minitime20/7/2012, 17:59

no ked on nechce tak ja mozem vies co. a behat kvoli tomu do mechanika k mechanikovi tiez nebudem. :-)
Návrat hore Goto down
simon25
Začiatočník
Začiatočník
simon25


Male
Vek : 37
Registrácia : 13.09.2012
Počet príspevkov : 3
Auto : VW GOLF IV 1,9TDI 66kw chiptunning 120k,1998
Bydlisko : Bratislava

klimatizacia vydava pazvuky.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: klimatizacia vydava pazvuky..   klimatizacia vydava pazvuky.. Icon_minitime13/9/2012, 17:16

Ja mam zase problem,ze ked dam AUTO tak to tam rapka jak traktor a ked dam ECON prestane.co to je za haluz vymenil som uz aj ventilator lebo tam bolo lozisko rostrepane.nechapem,vedeli by ste v com ASI bude problem?
Návrat hore Goto down
666speedyyy
Autoškolák
Autoškolák
666speedyyy


Male
Vek : 49
Registrácia : 19.09.2010
Počet príspevkov : 71
Auto : Golf 5,uzGolf7
Bydlisko : ako kedy?

klimatizacia vydava pazvuky.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: klimatizacia vydava pazvuky..   klimatizacia vydava pazvuky.. Icon_minitime18/3/2013, 10:15

ten ventilator si menil sam ci mechanik?
Návrat hore Goto down
Sponsored content





klimatizacia vydava pazvuky.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: klimatizacia vydava pazvuky..   klimatizacia vydava pazvuky.. Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
klimatizacia vydava pazvuky..
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» klimatizacia
» Stale ale nepravidelne mi vydava zvuky zopnutia z vypinaca na vystrazne
» Pokazena klimatizacia

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Interiér-
Prejdi na: