VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Môj Golfík od Pacificu :)

Goto down 
+12
MIWOGOLF
Pidko
Janny83
dr_obesenec
SABREX
Tuningboy12
nikibad
gabesz0102
Blitzkrieg
mako
Lajovw+
iqlogic
16 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorSpráva
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Icon_minitime6/7/2011, 21:16

iqlogic napísal:
gabo ... ja sa nespolieham len na to, čo kto napíše ... ovály som počul hrať už v xyz autách, mal som ovály 3 roky v Punte a viem, že zlý zvuk to nemá a už vôbec nie keď ich napájaš zosíkom Smile ale tak keď tu toľko mudruješ, skús hodiť lepší nápad ako spraviť hudbu vzadu Wink
lol! [img]Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Dsc00799y [/img]toto som mal v G2 v kufri,a vpredu kompa a nic viac netreba Wink
Návrat hore Goto down
iqlogic
Pretekár
Pretekár
iqlogic


Male
Vek : 35
Registrácia : 18.05.2011
Počet príspevkov : 316
Auto : VW Golf IV, 1.9TDI-PD, 74kW
Bydlisko : Ružomberok

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Icon_minitime6/7/2011, 21:19

Very Happy Very Happy Very Happy ja z teba nemôžem ... čítaš vôbec, čo píšem? Sub v kufri mám aj ja, aj kompá v predných dverách, ale ja chcem, aby mi zvuk šiel aj zozadu a tým zvukom zozadu nemyslím basy z kufra Very Happy
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Icon_minitime6/7/2011, 21:29

iqlogic napísal:
Very Happy Very Happy Very Happy ja z teba nemôžem ... čítaš vôbec, čo píšem? Sub v kufri mám aj ja, aj kompá v predných dverách, ale ja chcem, aby mi zvuk šiel aj zozadu a tým zvukom zozadu nemyslím basy z kufra Very Happy
to Ty necitas co ja pisem..."viac netreba"zvuk aj tak ide,ci Ty sedis na zadnych??? Laughing
Návrat hore Goto down
iqlogic
Pretekár
Pretekár
iqlogic


Male
Vek : 35
Registrácia : 18.05.2011
Počet príspevkov : 316
Auto : VW Golf IV, 1.9TDI-PD, 74kW
Bydlisko : Ružomberok

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Icon_minitime6/7/2011, 21:34

no ale to tebe viac netreba ... ja proste chcem, aby na mňa tie repro "kričali" aj zozadu ... mám doma 5.1 sústavu a vo zvuku je poriadny rozdiel keď ide len z predných repro alebo aj zo zadných ...
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Icon_minitime6/7/2011, 21:36

gabesz0102 napísal:
Lajovw+ napísal:
gabesz0102 napísal:
iqlogic napísal:
no dobre ... pobavil si Very Happy zrejme si posledných 10 rokov spal, pretože repro do pláta dávajú ľudia dodnes ... keď si nevieš nastaviť EQ na autorádiu, poprípade zosilňovač, je to tvoj problém a neznamená to, že týmto problémom trpia všetci, ktorí si dajú repro do zadného pláta Wink
ludia ano,ale znalci nie Wink


Exclamation Question Potom tie rádiá čo majú 6x cinchový výstup podla tohoto asi nevyrábajú znalci ,gabesz či sa mýlim? Laughing
a podla teba vyrabaju 6cichove vystupy len kvoli ovalom????

Shocked práveže podla mna sa 6 cinchové výstupy vyrábajú nie kvoli oválom alebo kruhom alebo pre mna za mna aj trojuholníkom, ale kvôli tomu že trebárs tuto iqlogic si chce dať dozadu okrem sub aj normál repro ,tak iba kvoli tomu a ničomu inému.A už mi to naozaj nedá nenapísať a majitel Smile témy mi iste prepáči toto OT ale ja som ešte asi nestretol negatívnejšie naladeného chlapca gabesz ako si ty, sorry ale už by ma roztrhlo ak to nenapíšem Laughing
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Icon_minitime6/7/2011, 22:06

Twisted Evil jaj a ešte toto som chcel: neboj sa nič iqlogic,určite si tomu neublížil s tými oválmi, ak budeš mať dobre nastavený zosík, tak to bude hrať good, a ja sa napríklad dokážem tešiť aj z toho keď niekto druhý si urobí niečo sám a má z toho radosť Shocked
D R Ž Í M P A L C E!!! Very Happy
Návrat hore Goto down
nikibad
Agent
Agent
nikibad


Male
Vek : 40
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1520
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003
Bydlisko : Namestovo

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Icon_minitime6/7/2011, 22:12

no ja mam ovaly v zadu jBL sice na radio bez zosiku plato som si robil s mdf dosky,koli tomu ze som nechcel orig zničit.A poviem ti ze hraju krasne a počut ich perfekte na radiu sa da naladiť hlasitost s predu zozadu. ked som mal subak v kufry tak to zvyraznilo len basy Very Happy takže určite budeš mať lepši zvuk s tymy ovalmi zozadu ako bez nich ! Smile
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Icon_minitime6/7/2011, 22:18

Lajovw+ napísal:
gabesz0102 napísal:
Lajovw+ napísal:
gabesz0102 napísal:
iqlogic napísal:
no dobre ... pobavil si Very Happy zrejme si posledných 10 rokov spal, pretože repro do pláta dávajú ľudia dodnes ... keď si nevieš nastaviť EQ na autorádiu, poprípade zosilňovač, je to tvoj problém a neznamená to, že týmto problémom trpia všetci, ktorí si dajú repro do zadného pláta Wink
ludia ano,ale znalci nie Wink


Exclamation Question Potom tie rádiá čo majú 6x cinchový výstup podla tohoto asi nevyrábajú znalci ,gabesz či sa mýlim? Laughing
a podla teba vyrabaju 6cichove vystupy len kvoli ovalom????

Shocked práveže podla mna sa 6 cinchové výstupy vyrábajú nie kvoli oválom alebo kruhom alebo pre mna za mna aj trojuholníkom, ale kvôli tomu že trebárs tuto iqlogic si chce dať dozadu okrem sub aj normál repro ,tak iba kvoli tomu a ničomu inému.A už mi to naozaj nedá nenapísať a majitel Smile témy mi iste prepáči toto OT ale ja som ešte asi nestretol negatívnejšie naladeného chlapca gabesz ako si ty, sorry ale už by ma roztrhlo ak to nenapíšem Laughing
este ,ze ta neroztrhlo..kto by tu potom pisal??? Laughing ja si myslim,ze som realista a nie negativista,v zivote su dolezitejsie veci ,ktore vedia robit radost,treba postupit do ineho levelu...no ale ako kazdy musime tym prejst...aby sme to vedeli porovnat.peace Wink
Návrat hore Goto down
iqlogic
Pretekár
Pretekár
iqlogic


Male
Vek : 35
Registrácia : 18.05.2011
Počet príspevkov : 316
Auto : VW Golf IV, 1.9TDI-PD, 74kW
Bydlisko : Ružomberok

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Icon_minitime6/7/2011, 22:30

to gabesz0102:
Čím viac vecí ťa dokáže potešiť, tým lepšie Wink A prečo vlastne všetci negativisti o sebe tvrdia, že sú realisti? Very Happy Berte to ako rečnícku otázku a koniec OT, pls Smile

to nikibad:
Ja som tiež rozmýšľal o vyrobení komplet nového pláta, ale toto riešenie sa mi pozdávalo viac Razz jednoduchšie a uhľadenejšie Smile a máš aj foto toho pláta?

to Lajovw+:
díky moc, každý palec sa zíde Very Happy a to OT máš odpustené Cool Very Happy

A už sa neviem dočkať kedy tú hudbu dorobím, nejak sa mi to stále predlžuje Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Icon_minitime6/7/2011, 22:33

No ako povieš, ale ty si rozšíril rozmer debaty už mimo toto forum, a myslím že tiež už dokážem v realnom živote rozoznávať dôležité veci od pixovín. Ja som tu písal o prístupe,lebo určite si aj ty mal raz 22 a jak tak kukám neni to tak davno, a tiež si chcel veci po svojom a možno to tiež nebolo vždy správne, ale už idem ...... lebo nevyriešime nič. Ja len že chalan to chce takto , tak má to mať -jeho auto,jeho hudba a podla mna to zobral za celkom dobrý koniec. HOWGH Laughing
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Icon_minitime6/7/2011, 22:35

uz len tolko ,ze bacha na to zadne (urcite nie moc lahke) plato, aby Ti pri prudkom zabrzdeni neodtrhlo hlavu Laughing
Návrat hore Goto down
iqlogic
Pretekár
Pretekár
iqlogic


Male
Vek : 35
Registrácia : 18.05.2011
Počet príspevkov : 316
Auto : VW Golf IV, 1.9TDI-PD, 74kW
Bydlisko : Ružomberok

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Icon_minitime6/7/2011, 22:41

Lajči to pekne vystihol cheers Smile A Gabo neboj, to pláto sa určite nepohne, veď zdnu to nejde zrovna ľahko zdvihnúť ani rukami Wink

A ohľadom predných stredobasov ... stačí ich mať na 3 cm MDF krúžkoch alebo mám použiť vyššie krúžky a to repro dať tesne k tapacíru, aby sa zvuk nešíril do vnútra medzi plech a tapec?
Návrat hore Goto down
nikibad
Agent
Agent
nikibad


Male
Vek : 40
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1520
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003
Bydlisko : Namestovo

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Icon_minitime7/7/2011, 21:08

no takto nejako vyzera to plato subak tam uz nemam Very Happy
Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Kufor
z vrchu fotku nemam Very Happy
Návrat hore Goto down
iqlogic
Pretekár
Pretekár
iqlogic


Male
Vek : 35
Registrácia : 18.05.2011
Počet príspevkov : 316
Auto : VW Golf IV, 1.9TDI-PD, 74kW
Bydlisko : Ružomberok

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Icon_minitime7/7/2011, 21:40

eh ja som mal namysli zrovna tú zhora Very Happy ale pozerám, že si sa pohral aj so zadným uložením pláta Smile

a dnes som sa kúsok pohral s domčekmi pre výšky Razz

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 07072011398

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 07072011397

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 07072011396

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 07072011405
Návrat hore Goto down
iqlogic
Pretekár
Pretekár
iqlogic


Male
Vek : 35
Registrácia : 18.05.2011
Počet príspevkov : 316
Auto : VW Golf IV, 1.9TDI-PD, 74kW
Bydlisko : Ružomberok

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Icon_minitime8/7/2011, 11:34

a dneska finišujeme Cool

veľká vďaka patrí tejto starej koženke Very Happy

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 08072011416

a nejak takto to vyzerá očalúnené Twisted Evil

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 08072011414

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 08072011413

ešte to nie je 100%, bude sa samozrejme rezať otvor na tweeter a v spodnej časti sa odstráni prebytočný materiál Razz
Návrat hore Goto down
iqlogic
Pretekár
Pretekár
iqlogic


Male
Vek : 35
Registrácia : 18.05.2011
Počet príspevkov : 316
Auto : VW Golf IV, 1.9TDI-PD, 74kW
Bydlisko : Ružomberok

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Icon_minitime8/7/2011, 14:25

taaaaaaaaaaaaaaaaak domčeky hotové a tweetery osadené cheers

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 08072011417
Návrat hore Goto down
SABREX
Profík
Profík
SABREX


Male
Vek : 111
Registrácia : 09.06.2008
Počet príspevkov : 1247
Auto : VW GOLF MKIV kombajn
Bydlisko : D.K.

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Icon_minitime8/7/2011, 15:04

tretina témy hádka o zvuku a ja sa len smejem
lebo ak chcem robiť úpravy na aute tak prvé dávam do poriadku technický stav druhé disky a tretie podvozok.
no tu je momentálne nastolený iný trend:(nemyslím len túto tému) prvé denné svietenie potom hudba a auto je séria na 15" diskoch.
... samozrejme ešte sa každý nasere, keď niekto má iný názor než on.
pozrite si len tak pre srandu vwvortex jak vyzerajú projekty kultúrnych krajinách.
gabesz0102 je tu pre vás za rýpala ale ja vem, že o wagenoch vie toho dosť a má to v hlave už usporiadané- a vie čo je treba urobiť a čoho sa vyvarovať-čo je len strata času, originál dielov a zdraVWej súdnosti.
tento klub je o tom aby sme si navzájom poradili nie aby sme všetko chválili i keď je to sedlak-tunzig

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Hatersgonnahate1
Návrat hore Goto down
iqlogic
Pretekár
Pretekár
iqlogic


Male
Vek : 35
Registrácia : 18.05.2011
Počet príspevkov : 316
Auto : VW Golf IV, 1.9TDI-PD, 74kW
Bydlisko : Ružomberok

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Icon_minitime8/7/2011, 20:07

technický stav sa do poriadku dal hneď po kúpe Wink a nevedel som o tom, že existuje nejaký presný postup ako upraviť auto, dodnes som bol v tom, že každý si ho upravuje podľa svojho gusta ... a ja som sa na nikoho nenasral, prečítaj si to ešte raz a všimni si ako reagoval gabesz ... som ešte študent, nemám stály príjem a tak tie zmeny nemôžu prísť "hneď aj zaraz", všetko má svoj čas ... LED-ky som mal možnosť kúpiť za super cenu, tak som tú možnosť aj využil a mám rád kvalitnú hudbu v aute, tak som začal s ňou ...
Návrat hore Goto down
Blitzkrieg
Pilot
Pilot
Blitzkrieg


Male
Vek : 45
Registrácia : 07.12.2008
Počet príspevkov : 823
Auto : vW golf IV 1.9 TDI GTI 85kw
Bydlisko : Kosice

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Icon_minitime8/7/2011, 23:25

iglogic na jesen napis ako bude reagovat mama ked vytiahne kozenku zo skrine Very Happy
for sabrex: suhlasim s tebou aj tvojim nazorom ALE ved tu jevw-golf klub anie tuningclub, tak kazdy kto kce tu predstavuje svoje auticko ,aa doplna fotky a popisakymi zmenami prechadza.
Ja osobne som si kupil golfa lebo sa mi na nom pacili kolesa a samostatne kolesa mi chalan nekcel predat tak som k nim musel vziat aj auto Idea
Návrat hore Goto down
SABREX
Profík
Profík
SABREX


Male
Vek : 111
Registrácia : 09.06.2008
Počet príspevkov : 1247
Auto : VW GOLF MKIV kombajn
Bydlisko : D.K.

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Icon_minitime9/7/2011, 06:46

na tvojom už niekto spravil presne to čo som písal kolesá, podvozok-len už si mohol odpustiť prednú kapotu a zahladený znak na zadných dverách snáď ešte tie chróm speťáky-inak iba chvála. (sedačky-mlaskačky) nevymeníš za moje? Razz
Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Medium307381102037d392c

Návrat hore Goto down
Sponsored content





Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Môj Golfík od Pacificu :)
Návrat hore 
Strana 4 z 8Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Golfik IV
» moj golfik
» moj golfik
» Golfik

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Môj Golf-
Prejdi na: