VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Môj Golfík od Pacificu :)

Goto down 
+12
MIWOGOLF
Pidko
Janny83
dr_obesenec
SABREX
Tuningboy12
nikibad
gabesz0102
Blitzkrieg
mako
Lajovw+
iqlogic
16 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorSpráva
wl4do
Pretekár
Pretekár
wl4do


Male
Vek : 37
Registrácia : 09.07.2009
Počet príspevkov : 539
Auto : MK IV 1999, 1.9 TDI, 66 kW, ALH
Bydlisko : VWalacky ;)

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Icon_minitime14/12/2011, 19:08

Nedávno som pozeral presne na tieto svetlá, tie tmavsie, tiez by som si to vedel predstavit na mojom Smile Ale nemozem si pomoct, ale skor to je také typické pre nizsiu radu GIII. Ale jednoznacne patria medzi najkrajsie a hlavne najvkusnejsie Wink Tak ale zase, kazdy ma iny vkus Very Happy
Návrat hore Goto down
Janny83
Pretekár
Pretekár
Janny83


Male
Vek : 40
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002
Bydlisko : Trebisov

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Icon_minitime14/12/2011, 20:13

iqlogic
presne taketo chcem v najblissej dobe kupit aj ja len po tom co som ich videl nazivo uz aj zo ziarovkami mi tam dost rusivim dojmom posobili smerovkove ziarovky ked z pohladu zo zadu sa tam dost odraza oranzova farba z boku to prqakticky nevidiet ale zo zadu je to dost rusive scratch
koli tomu ja uvazujem o presne takychto ibaze diodovych
nieco taketo http://www.angeleyes.sk/43/0/3/detail/288/Golf+IV+zad.%E8ierno+%E8ervene+LED.html
len ta cena Evil or Very Mad
dalsim riesenim je zamenit ziarovky za ledkove len neviem ci to nakoniec nevijde narovnako
Návrat hore Goto down
iqlogic
Pretekár
Pretekár
iqlogic


Male
Vek : 35
Registrácia : 18.05.2011
Počet príspevkov : 316
Auto : VW Golf IV, 1.9TDI-PD, 74kW
Bydlisko : Ružomberok

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Icon_minitime14/12/2011, 21:14

tiež som uvažoval nad LED variantou tých svetiel, ale sú pomerne drahšie a osobne nejak tým LED svetlám neverím ... zopár známym už začali preblikávať diódy bounce
a k tomu presvitaniu oranžových žiaroviek ... tu som našiel nejaké zrkadlové a nie sú ani drahé Smile
http://autoledky.sk/index.php?page=7&prodid=29

http://www.solarisbulbs.com/photos.html
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Icon_minitime15/12/2011, 17:55

ja myslím, že možno viac sa môže posrať na tých ledkových,takže toto je určite praktickejšie, a s takýmito žiarovkami to aj v tej bielej verzií môže byť fajn,aj keď mne sa lubia tie tmavé....
Návrat hore Goto down
iqlogic
Pretekár
Pretekár
iqlogic


Male
Vek : 35
Registrácia : 18.05.2011
Počet príspevkov : 316
Auto : VW Golf IV, 1.9TDI-PD, 74kW
Bydlisko : Ružomberok

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Icon_minitime15/12/2011, 18:01

tak tak ... ono aj tých 130€ je podľa mňa na LED svetlá málo lebo kvalitná LED-ka už niečo stojí ... aj tie tmavé sú pekné a tebe Lajo by sa určite aj viac hodili, ale ja asi pôjdem do tých chromových keďže aj smerovky sú chromové a pribudnú svetlé pozičky Razz

každopádne som sa tak teraz zamyslel a svetlá budú musieť ešte počkať keďže ma čakajú podnárazníky, tlmenie interiéru, tie pozičky a ešte pár drobností Razz
Návrat hore Goto down
iqlogic
Pretekár
Pretekár
iqlogic


Male
Vek : 35
Registrácia : 18.05.2011
Počet príspevkov : 316
Auto : VW Golf IV, 1.9TDI-PD, 74kW
Bydlisko : Ružomberok

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Icon_minitime26/12/2011, 00:00

tak a tu je pár zimných foto Smile pred sviatkami som ešte stihol prezuť, takže Golfík nám kúsok ošpatnel rabbit

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 2011-12-22_11-35-44_HDR

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 2011-12-23_15-45-31_HDR

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 2011-12-24_09-53-05_HDR
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Icon_minitime26/12/2011, 12:07

myslím že s týmto problémom je nás viac v tomto období pirat
Návrat hore Goto down
ando
Autoškolák
Autoškolák
ando


Male
Vek : 43
Registrácia : 07.01.2011
Počet príspevkov : 70
Auto : VW GOLF 1.9 TDi 66kW r.99
Bydlisko : RUZOMBEROK

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Icon_minitime30/12/2011, 09:30

Iglogic musim ta pochalit ze si veeeelmi sikovny, len nech to pokracuje dalej. A rob si veci ako sa tebe paci. Ved ja tiez zasmejem ked vidim sem tam "kolotociarsky" tuninig (asi ako kazdy) hlavne tie laminatove doplnky ked vidim, ale hned ako druhe to zacnem hned obdivovat, ved ten clovek tomu svojmu faru venoval tolko casu.

Jo a nedalo mi dnes neodfotit mojho tatosa ako reakciu na ospatenie auta so zimnymi gumami. No kedze ja disky ee (ako asi jedine tie letne Lajovwe jedine, tie mu asi pojdem ukradnut Smile) tak ja som puklicovy. Nedavno sa moje orginaly vw niekomu zapacili. Tak si ich pozical bez mojho vedomia , ale nejako ich zabudol vratit , tak mi golfik vyzeral presne ako tvoj, no spatny bol jak noc no este ze som plechace nemal zhrdzavenie. tak mi nedalo a kupil som aspon totok, tak aspon ako inspiraciu posielam.

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Picture189k

PS. a potom blikaj ked sa v meste stretneme Wink
Návrat hore Goto down
http://andrej.bohun@gmail.com
iqlogic
Pretekár
Pretekár
iqlogic


Male
Vek : 35
Registrácia : 18.05.2011
Počet príspevkov : 316
Auto : VW Golf IV, 1.9TDI-PD, 74kW
Bydlisko : Ružomberok

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Icon_minitime30/12/2011, 13:14

to Lajovw+: a nemáš ty náhodou momentálne tie slušne vyzerajúce čierne elektróny? Very Happy

to ando: díky moc, budem sa snažiť nesklamať aj pri ďalších úpravách Razz a neviem či sa mi to len zdá, ale tvojho Golfa viackrát vídam aj v Baničnom Smile a tieto puklice vyzerajú celkom slušne, tiež sa po nejakých budem musieť poobzerať Razz
neboj nič ... budem blikať trúbiť Very Happy a keby som ťa náhodou nezaregistroval neber to osobne, zrejme som si len zabudol doma okuliare Very Happy What a Face
Návrat hore Goto down
iqlogic
Pretekár
Pretekár
iqlogic


Male
Vek : 35
Registrácia : 18.05.2011
Počet príspevkov : 316
Auto : VW Golf IV, 1.9TDI-PD, 74kW
Bydlisko : Ružomberok

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Icon_minitime30/12/2011, 13:22

a minulé dni som si konečne našiel chvíľku a vylepšil zadné koberčeky suchým zipsom keďže tam nemám štuplíky a už mi neskutočne liezlo na nervy, že po každé keď som niekoho viezol vzadu som si ich našiel zrolované pod sedačkami Very Happy dance

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 DSC_0080
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Icon_minitime30/12/2011, 17:17

to s tými kobercami je dobré Smile no a vidím ,že to s tými poistnými šrobami začnem brať vážne , lebo kolesá miznú jak teplé rožky... a aj poblíž mňa ,až zle pomyslieť Evil or Very Mad a ako tak čitam že do RK v lete asi nepojdem What a Face
Návrat hore Goto down
nikibad
Agent
Agent
nikibad


Male
Vek : 40
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1520
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003
Bydlisko : Namestovo

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Icon_minitime31/12/2011, 19:01

s tymi koberčekmi som to ja tiez tak riešil ale nakoniec som si objednal origo štupliky dal do koberca a bolo Smile lebo ten suchy zips sa mi casom odlepil Very Happy
Návrat hore Goto down
iqlogic
Pretekár
Pretekár
iqlogic


Male
Vek : 35
Registrácia : 18.05.2011
Počet príspevkov : 316
Auto : VW Golf IV, 1.9TDI-PD, 74kW
Bydlisko : Ružomberok

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Icon_minitime2/1/2012, 00:15

to lajovw+: výsledok nudy a lenivosti zistiť koľko stoja štuplíky a ako sa tam pripevňujú Very Happy o tom kradnutí ani nehovor, bratrancovi ukradli na Silvestra elektróny Evil or Very Mad keď to dnes, aby človek všetko prevlekal reťazou a zamykal na trikrát ... ešte aj puklice za pár € sú niektorí dementi ochotní ukradnúť ... a čože si čítal o každoročnom zvýšení smogu v RK keď sa sem tak bojíš ísť? Very Happy

to nikibad: no tak teda dúfam, že ten suchý zips vydrží aspoň do leta bo to plánujem rozoberať celý interiér a aj na zadné štuplíky určite príde pirat

A skoro by som zabudol Razz

VŠETKÝM VŠETKO DOBRÉ DO NOVÉHO ROKU, VEĽA ŠŤASTNE NAJAZDENÝCH KM BEZ HAVÁRIÍ, PORÚCH A INÝCH NEPRÍJEMNÝCH ZÁLEŽITOSTÍ A HLAVNE NECH SA VÁM DARÍ V NOVOM ROKU EŠTE LEPŠIE AKO V TOM STAROM cheers
Návrat hore Goto down
iqlogic
Pretekár
Pretekár
iqlogic


Male
Vek : 35
Registrácia : 18.05.2011
Počet príspevkov : 316
Auto : VW Golf IV, 1.9TDI-PD, 74kW
Bydlisko : Ružomberok

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Icon_minitime3/1/2012, 12:18

tak a konečne prišla krabička z USA Razz

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 DSC_0122

a aj v motorovom priestore sa dejú malé zmeny ... zatiaľ také alfa štádium Very Happy

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 DSC_0117
Návrat hore Goto down
ando
Autoškolák
Autoškolák
ando


Male
Vek : 43
Registrácia : 07.01.2011
Počet príspevkov : 70
Auto : VW GOLF 1.9 TDi 66kW r.99
Bydlisko : RUZOMBEROK

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Icon_minitime3/1/2012, 13:16

Fiiiiha si sa nechal namotat na american style??? no uz sa tesim az to namontujes, golfik s pozickami este myslim ze RK nemame Smile)

Jo, jasne som z banicna takze sem tam to tam mam odparkovane Smile). Lajovw a do RK sa neboj dojst, sa radsej vyhni MT, tam mi nejaky dementator vytrhol vrch anteny aj zo zavytom takze som musel menit celu antenu a aj puklice za 20e tam posli...

PS. Iglogic aj tebe vsetko dobre do noveho roku,tak ako vsetkym vw pozitiv normalnym ludom prajem Smile)
Návrat hore Goto down
http://andrej.bohun@gmail.com
iqlogic
Pretekár
Pretekár
iqlogic


Male
Vek : 35
Registrácia : 18.05.2011
Počet príspevkov : 316
Auto : VW Golf IV, 1.9TDI-PD, 74kW
Bydlisko : Ružomberok

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Icon_minitime4/1/2012, 13:17

Jop tie US pozičky tomu dodajú šmrnc Very Happy Už teraz horím nedočkavosťou kedy to tam idem namontovať Razz Len ma čakajú bakalárske opletačky čiže času bude na jari po menej, čiže sa s tým začnem bavkať asi až v lete What a Face

A to už musel byť aký zúfalec keď vytiahol komplet anténu zo strechy ... takým len ruky odťať pirat

A tu som sa včera hral s čínskymi LED-kami Razz

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 DSC_0137

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 DSC_0138

Jedna "žiarovka" - 12x SMD LED

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 DSC_0132

Dve spojené "žiarovky" - 24x SMD LED

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 DSC_0131

Na obrázkoch ten rozdiel až tak veľmi patrný nie je, ale v reále je to po spojení skutočne omnoho lepšie cheers
Návrat hore Goto down
nikibad
Agent
Agent
nikibad


Male
Vek : 40
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1520
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003
Bydlisko : Namestovo

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Icon_minitime4/1/2012, 14:07

us pozičky zvažujem aj ja len musisimzistit či u r32 narazniku nieu nejake ine a ako sa uchytavaju. Smile
inač čo ta vyšli ?
a maly detail ten potah na volante eee Twisted Evil Very Happy
Návrat hore Goto down
iqlogic
Pretekár
Pretekár
iqlogic


Male
Vek : 35
Registrácia : 18.05.2011
Počet príspevkov : 316
Auto : VW Golf IV, 1.9TDI-PD, 74kW
Bydlisko : Ružomberok

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Icon_minitime4/1/2012, 14:20

Pozičky som kupoval z eBayu a dal som za ne cca 23€ Smile Tu je link:

kód:
http://www.ebay.com/itm/170740831701?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649#ht_506wt_1270

Mali by sedieť aj na nárazník R32 ... boli rovnaké Razz

A k tomu volantu Very Happy Mám ho len dočasne, v zime sa s ním šoféruje pohodlnejšie Smile Plánujem ho dať očalúniť Wink
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Icon_minitime7/1/2012, 10:54

chlapci to s tým RK bol žart What a Face , ale v podstate sú to vážne veci, ale poďme k téme , iqlogic to budeš mať na kryte motora zrkadlo, ak dobre vidím a bude niečo aj s tým čiernym plastom okolo? A to tam vlepíš to zrkadlo?Pozičky budú fajn... Smile
Návrat hore Goto down
iqlogic
Pretekár
Pretekár
iqlogic


Male
Vek : 35
Registrácia : 18.05.2011
Počet príspevkov : 316
Auto : VW Golf IV, 1.9TDI-PD, 74kW
Bydlisko : Ružomberok

Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Icon_minitime7/1/2012, 23:37

Tak ako píšeš Lajo Smile Zrkadlo bude vlepené na kryte motora namiesto plastového lichobežníka ... ale ešte sa nejak sám neviem rozhodnúť ako ho upravím a aká bude jeho konečná podoba ... skúšal som doma na kúsku iného zrkadla niečo ako gravírovanie, ale zistil som, že na takúto titernú robotu mám moc trasľavé ruky bounce čiže zrkadielko poputuje do nejakej "na-také-veci-určenej" firmy Smile rozmýšľam aj o úprave celého krytu a viacmenej všetkých plastov, ale to sú zatiaľ len také záblesky, čo sa mi honia hlavou drunken a na tie pozičky sa už veľmi teším ... síce je to len malý doplnok, ale celkom osvieži vzhľad auta dance Ináč ... ty už si robil nejaké pokusy s pozičkami?
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   Môj Golfík od Pacificu :) - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Môj Golfík od Pacificu :)
Návrat hore 
Strana 7 z 8Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Golfik IV
» moj golfik
» moj golfik
» Golfik

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Môj Golf-
Prejdi na: