VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 DIAG zasuvka na GOLF III

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
patreees_SK
Vodič
Vodič
patreees_SK


Male
Vek : 32
Registrácia : 13.10.2010
Počet príspevkov : 223
Auto : VW GOLF III 1,6 GT
Bydlisko : NITRA

DIAG zasuvka na GOLF III - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: DIAG zasuvka na GOLF III   DIAG zasuvka na GOLF III - Stránka 2 Icon_minitime30/12/2010, 00:00

inac ja co mam aj papiere od toho su dake cudnee...
Návrat hore Goto down
patreees_SK
Vodič
Vodič
patreees_SK


Male
Vek : 32
Registrácia : 13.10.2010
Počet príspevkov : 223
Auto : VW GOLF III 1,6 GT
Bydlisko : NITRA

DIAG zasuvka na GOLF III - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: DIAG zasuvka na GOLF III   DIAG zasuvka na GOLF III - Stránka 2 Icon_minitime30/12/2010, 00:08

mal si pravdu nema to zastrcku teda vlastne ma ale len taku cudnu Crying or Very sad
Návrat hore Goto down
patreees_SK
Vodič
Vodič
patreees_SK


Male
Vek : 32
Registrácia : 13.10.2010
Počet príspevkov : 223
Auto : VW GOLF III 1,6 GT
Bydlisko : NITRA

DIAG zasuvka na GOLF III - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: DIAG zasuvka na GOLF III   DIAG zasuvka na GOLF III - Stránka 2 Icon_minitime30/12/2010, 00:10

mal si pravdu
.........co vteraz???auto este neni prepisane...
Návrat hore Goto down
patreees_SK
Vodič
Vodič
patreees_SK


Male
Vek : 32
Registrácia : 13.10.2010
Počet príspevkov : 223
Auto : VW GOLF III 1,6 GT
Bydlisko : NITRA

DIAG zasuvka na GOLF III - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: DIAG zasuvka na GOLF III   DIAG zasuvka na GOLF III - Stránka 2 Icon_minitime30/12/2010, 01:48

takze po aute nemam lebo nic nieje prerazane ani prevarane trosku si sa omylil tie smerovky tak isto ako zastrcku a airbagi su somariny kukni si na nete 96 golfy kolke z nich maju airbag alebo tie smerovky ake maju a aj interier!!!
Návrat hore Goto down
klickop
Pretekár
Pretekár
klickop


Male
Vek : 41
Registrácia : 12.10.2007
Počet príspevkov : 303
Auto : Golf III 1.6 55kW ABU
Bydlisko : Partizánske / Ibbenburen / DE

DIAG zasuvka na GOLF III - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: DIAG zasuvka na GOLF III   DIAG zasuvka na GOLF III - Stránka 2 Icon_minitime30/12/2010, 09:07

ale aj papiere sa dorábali k autu keď sa dovážali spoza hraníc a omladzovali aby sa dali prihlásiť tzv. r.v.93 sa postavil na papiere s r.v. 95
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

DIAG zasuvka na GOLF III - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: DIAG zasuvka na GOLF III   DIAG zasuvka na GOLF III - Stránka 2 Icon_minitime30/12/2010, 11:39

patreees_SK napísal:
takze po aute nemam lebo nic nieje prerazane ani prevarane trosku si sa omylil tie smerovky tak isto ako zastrcku a airbagi su somariny kukni si na nete 96 golfy kolke z nich maju airbag alebo tie smerovky ake maju a aj interier!!!


somarina je to co pises,tvoje auto je skladacka ako vsetky co si tu spomenul,ja ti chcem len dobre,ale ked si stojis za svojim,tak je to tvoja vec,uz ti tu nebudem pisat,nech sa vyjadria aj ostatny co sa tomu aspon trosku rozumeju!
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
sindi123
Začiatočník
Začiatočník
sindi123


Male
Vek : 48
Registrácia : 01.08.2010
Počet príspevkov : 45
Auto : VW Golf 1.6 III
Bydlisko : Br

DIAG zasuvka na GOLF III - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: DIAG zasuvka na GOLF III   DIAG zasuvka na GOLF III - Stránka 2 Icon_minitime30/12/2010, 13:00

no známy má tiež 93 má to aj zásuvku aj erbegy všetko je to v elektrike ja mám 12.95 tú zásuvky na diagnostiku mám ale erbeg nie bol som pri viacerých mechanikoch ale nik my nepovedal že by to malo mať erbeg keď je to po auguste 95 a fakt to bolo pri mechanikovi čo má licenciu z VW z Nemecka tak neviem ako to je s tými ročníkmi
Návrat hore Goto down
Sponsored content





DIAG zasuvka na GOLF III - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: DIAG zasuvka na GOLF III   DIAG zasuvka na GOLF III - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
DIAG zasuvka na GOLF III
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» MOTOR-DIAG OBD-DIAG
» VAG diag
» ACTIA Multi-Diag III 2010
» 12V zasuvka
» zasuvka v aute

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: INÉ :: Diagnostika-
Prejdi na: