VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 slabnutie signalu na autoradio

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Marek
Pretekár
Pretekár
Marek


Male
Registrácia : 08.04.2008
Počet príspevkov : 353
Auto : VW Golf
Bydlisko : Slovensko

slabnutie signalu na autoradio Empty
OdoslaťPredmet: slabnutie signalu na autoradio   slabnutie signalu na autoradio Icon_minitime27/4/2008, 09:42

Prosim vas poradte mi niekto,chystam sa kupit nove autoradio,lebo auto som kupil bez neho a pocul som ,že pri neoriginalnom radiu ,slabne signal rozhlasovych stanic.Čo mam urobit,alebo,ake radio kupit ,aby to bolo Ok.
Ocenil by som ak existuju nieake finty resp.riešenia ,aby ste to tu uviedli.

Za radu vopred ďakujem.
Návrat hore Goto down
boraTDI
Profík
Profík
boraTDI


Male
Vek : 44
Registrácia : 09.04.2008
Počet príspevkov : 1091
Auto : GIV TDI GTI
Bydlisko : SC

slabnutie signalu na autoradio Empty
OdoslaťPredmet: Re: slabnutie signalu na autoradio   slabnutie signalu na autoradio Icon_minitime27/4/2008, 09:53

čo myslíš tým slabnutie signálu čo ja viem tak nie je s tým problém či máš origo či neorigo, kažá značka má iný to je pravda ale čo sa týka rádia najlepšie mi chytal blaupunkt ale teraz mám pioneer a nie je problém veľa záleží aj od antény ked máš origo tak nie je problém
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

slabnutie signalu na autoradio Empty
OdoslaťPredmet: Re: slabnutie signalu na autoradio   slabnutie signalu na autoradio Icon_minitime27/4/2008, 10:04

kazda znacka je niecim specificka,ak chces kvalitny cd prehravac oplati sa Alpine,Kenwood,ak pocuvas aj MP3,tak Pioneer,ak casto radio,tak Pioneer,Blaupunkt,asi take najuniverzalnejsie autoradio je Pioneer
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
Marek
Pretekár
Pretekár
Marek


Male
Registrácia : 08.04.2008
Počet príspevkov : 353
Auto : VW Golf
Bydlisko : Slovensko

slabnutie signalu na autoradio Empty
OdoslaťPredmet: Re: slabnutie signalu na autoradio   slabnutie signalu na autoradio Icon_minitime27/4/2008, 10:06

A čo vravite na Sony?
Sony CDX-GT410U.EUR

Autorádio s CD a MP3, CD/MP3/ATRAC/WMA/AAC, RDS tuner,, USB predný vstup, výkon 4 x 50 W, MOSFET zosilňovač, AUX vstup pre MP3 prehrávač, DRIVE S a 24 bit. D/A ...
Návrat hore Goto down
Marek
Pretekár
Pretekár
Marek


Male
Registrácia : 08.04.2008
Počet príspevkov : 353
Auto : VW Golf
Bydlisko : Slovensko

slabnutie signalu na autoradio Empty
OdoslaťPredmet: Re: slabnutie signalu na autoradio   slabnutie signalu na autoradio Icon_minitime27/4/2008, 10:13

Je niaká značka,ktorá sa najviac hodí do VW?
Návrat hore Goto down
boraTDI
Profík
Profík
boraTDI


Male
Vek : 44
Registrácia : 09.04.2008
Počet príspevkov : 1091
Auto : GIV TDI GTI
Bydlisko : SC

slabnutie signalu na autoradio Empty
OdoslaťPredmet: Re: slabnutie signalu na autoradio   slabnutie signalu na autoradio Icon_minitime27/4/2008, 10:15

každý obľubuje niečo iné ako ti maťo napísal ,ja prefeujem pioneer vyššie rady ,majú dobrý zvuk, dobrý EQ a MP3 WMA tiež nie je problém. A sony som mal niekedy v škodovici ale to už je veľmi dávno aby som vedel posúdiť no malo to elektrické vyberanie kazety a to ma vtedy fascinovalo . Razz
Návrat hore Goto down
Marek
Pretekár
Pretekár
Marek


Male
Registrácia : 08.04.2008
Počet príspevkov : 353
Auto : VW Golf
Bydlisko : Slovensko

slabnutie signalu na autoradio Empty
OdoslaťPredmet: Re: slabnutie signalu na autoradio   slabnutie signalu na autoradio Icon_minitime27/4/2008, 10:16

Very Happy
Návrat hore Goto down
ivco85
VW Junior
VW Junior
ivco85


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB
Bydlisko : okr. Galanta

slabnutie signalu na autoradio Empty
OdoslaťPredmet: Re: slabnutie signalu na autoradio   slabnutie signalu na autoradio Icon_minitime27/4/2008, 10:19

nazdar..ja mam tiez sony...a som spokojny...samozrejme ze to asi nemoze konkurovat kenwoodom a alpinom...ale pre bezne pocuvanie..ak sa nechystas robit neaku high-end zostavu do auta to myslim uplne staci...
ale co sa mi nanom paci,,pretoze pocuvam vacsinou iba mp3 je oproti niektorym inym radiam co som videl dost rychle co sa tyka vycitania a pristupu na disk....
cela otazka radia je myslim funkciu jednej premennej...kolko chces do toho investovat..
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

slabnutie signalu na autoradio Empty
OdoslaťPredmet: Re: slabnutie signalu na autoradio   slabnutie signalu na autoradio Icon_minitime27/4/2008, 10:35

cenovo dostupne a celkom kvalitne autoradia su aj JVC,alebo Panasonic,znacka Sony ma celkom dobre ceny,ale za tie iste peniaze by som si radsej kupil Panasonic,urcite je kvalitnejsie ako Sony
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
Sponsored content





slabnutie signalu na autoradio Empty
OdoslaťPredmet: Re: slabnutie signalu na autoradio   slabnutie signalu na autoradio Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
slabnutie signalu na autoradio
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» odstranenie signalu vymeny oleja
» autoradio Beta
» autoradio
» autoradio

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: INÉ :: AutoHifi-
Prejdi na: