VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 prasknute celne sklo

Goto down 
+3
sindi123
ob3l1x
mcelroy
7 posters
AutorSpráva
mcelroy
Autoškolák
Autoškolák
mcelroy


Male
Vek : 39
Registrácia : 16.04.2009
Počet príspevkov : 75
Auto : VW Golf 1,9TDI 74KW, 101PS, AXR
Bydlisko : Bratislava

prasknute celne sklo Empty
OdoslaťPredmet: prasknute celne sklo   prasknute celne sklo Icon_minitime25/8/2010, 14:51

caute, tak auto som mal na parkovisku cez vikend a ked som v pondelok nasadol, tak som zbadal toto prasknute celne sklo Sklo.th

Uploaded with ImageShack.us
cize radost velka, neviem ci to dakto hodil kamen alebo to bolo na ceste a prasklo to az potom alebo co...
ale asi to bude treba cele vymenit... samozrejme isto to chcem riesit cez poistku... havarijnu nemam, co je skoda, takze mi pls poradte dobry sposob ako to zariadit, nech to neplatim cele sam...
Návrat hore Goto down
ob3l1x
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 37
Registrácia : 24.08.2010
Počet príspevkov : 9
Auto : VW Golf 1,4 16V 3dv
Bydlisko : Kosice

prasknute celne sklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: prasknute celne sklo   prasknute celne sklo Icon_minitime25/8/2010, 15:07

Chod niekde kde je nejake stavenicko momentalne sa robia dialnice takze o to nie je nudza chod za nejakym kamionom a na nejakej ceste kde su kamienky tesne po tom mieste ho zastav ze mu odletel kamienok a tebe rozbilo celne sklo ...
Oni maju na toto riesene poistky cize by s tym nemal byt problem.
Návrat hore Goto down
sindi123
Začiatočník
Začiatočník
sindi123


Male
Vek : 48
Registrácia : 01.08.2010
Počet príspevkov : 45
Auto : VW Golf 1.6 III
Bydlisko : Br

prasknute celne sklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: prasknute celne sklo   prasknute celne sklo Icon_minitime26/8/2010, 12:27

ja somto riešil so susedom tak ,že som mu to akože spravil ja išlo to cez moju povinnú poistku,tak sa s niekým dohodni a máš
Návrat hore Goto down
s3ho
Vodič
Vodič
s3ho


Male
Vek : 33
Registrácia : 06.01.2010
Počet príspevkov : 196
Bydlisko : Ziar nad Hronom

prasknute celne sklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: prasknute celne sklo   prasknute celne sklo Icon_minitime26/8/2010, 13:35

presne tak bratranec to tiez riesil s kamaratom sa dohodli akoze mu to spravil on a mas po probleme
Návrat hore Goto down
nikibad
Agent
Agent
nikibad


Male
Vek : 40
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1520
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003
Bydlisko : Namestovo

prasknute celne sklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: prasknute celne sklo   prasknute celne sklo Icon_minitime26/8/2010, 21:50

havarijna by to bola aj tak k nicomu lebo tam mas spolucast 165€(5000sk) a to zaplatis ty.zistoval som to chcelo som tiez cez havarijnu spravit skolo.
staci od znameho kamarata ze ti odletel od jeho auta kamienko a prasklo. a ak nevidno po skalke sierku tak zborek kladivo a sprav to tam a je to Very Happy
Návrat hore Goto down
Erik TDI
Autoškolák
Autoškolák
Erik TDI


Male
Vek : 32
Registrácia : 01.08.2010
Počet príspevkov : 135
Auto : VW Golf 1.9 TDI 66/90, VW Passat 1.6TD ´89, Fiat Punto HGT ´01,
Bydlisko : Východná, okres Lipt. Mikulaš

prasknute celne sklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: prasknute celne sklo   prasknute celne sklo Icon_minitime27/8/2010, 22:01

moj oco to tak vyriešil už dvakrat na autobuse sklo za 70 000, tym istym sposobom Smile že išiel za kamionom a vyletela mu skala a treslo do okna. Vec vyriešena Smile)
Návrat hore Goto down
xporter
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 16.11.2011
Počet príspevkov : 25
Auto : VW GOLF 1.9TDi 74kw PD 2004
Bydlisko : Čadca

prasknute celne sklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: prasknute celne sklo   prasknute celne sklo Icon_minitime17/6/2012, 18:18

zdravim chalani ..... vcera mi prasklo sklo celne a chcem sa spytat teraz tam mam zelene a nove chcem dat zelené so šedým protislnečným pruhom ..... je to mozne alebo si musimist vybavit nejaky papier na to?
tuto je zelene sklo
http://www.autosklo-servis.sk/product/vw-golf-ivbora-celne-sklo-zelene-6219/

tu je to s tym pruhom
http://www.autosklo-servis.sk/product/vw-golf-ivbora-celne-sklo-zelene-so-sedym-protislnecnym-pruhom-6218/

cenovo je to rozdiel 5€ ale to nehra rolu na tej sume ..... ja len chcem vediet ci si oficialne mozem vymenit sklo za to s tym protislnecnym pruhom alebo treba ho zapisat ....DIKY
Návrat hore Goto down
Sponsored content





prasknute celne sklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: prasknute celne sklo   prasknute celne sklo Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
prasknute celne sklo
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Celne sklo a palubovka,medzera....
» Moze to byt prasknute tesnenie pod hlavou??
» Predne sklo
» Bocne sklo

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Exteriér-
Prejdi na: