VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 stierace

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
stevo21
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 08.05.2009
Počet príspevkov : 19
Auto : VW Golf V

stierace Empty
OdoslaťPredmet: stierace   stierace Icon_minitime5/4/2010, 17:16

caute neviete mi poradit co moze byt ze pri nastartovanom aute ked sojim tak mi neidu stierace a ani ostrek predneho okna ale zadny ide a pri jazde mi idu stierace ale ostrek nie...dik
auto VW G5
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

stierace Empty
OdoslaťPredmet: Re: stierace   stierace Icon_minitime5/4/2010, 20:18

...no kedze aj stierace maju v tomto aute svoju RJ tak najlepsie bude navstivit servis a diagnostiku.. resp. u G5 sa zvykla odpalit tato RJ pri domontovani neorigo xenonov H.I.D.
Návrat hore Goto down
Pit-Bull
Pretekár
Pretekár



Male
Registrácia : 25.03.2009
Počet príspevkov : 397
Auto : VW GOLF VI / Yamaha R6

stierace Empty
OdoslaťPredmet: Re: stierace   stierace Icon_minitime5/4/2010, 20:33

ak mas na mysli, to ze ked stojis a mas ich zapnute aj s intenzitou stierania a nestieraju tak to je preto lebo tusim, ze po 2-3 minutach ak auto stoji sa automaticky deaktivuju, potom ked zaradis rychlost sa automaticky aktivuju. Ostrekovac no 2 dovody: prvy asi preto lebo tam nemas vodu :-P druhy asi preto lebo ti mohli upchat alebo zaniest trisky... synak pochybujem, ze by to bola RJ lebo potom by nesli vobec...
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

stierace Empty
OdoslaťPredmet: Re: stierace   stierace Icon_minitime5/4/2010, 20:57

..porucha na RJ sposobena montazou xen. sa prejavovala tak ze stierace isli stale a nesli vypnut.. jedine klucik zo zapalovania.. cize to ze je pokazena RJ nemusi este znamenat ze to nejde vobec. ..a to ze sa stierace deaktivuju pocas statia je pravda.. resp. oni sa uplne nevypnu iba sa im predlzi cyklus ked ich mas pustene na plno a stojis napr. na semaforoch.. vtedy spomalia.. ale on pise ze mu nejdu vobec.. ..to ze mu nejde ostrek.. no sak snad si skontroloval hladinu vody kym to sem napisal.. Smile a to s tym xen. som len tak strelil.. jasne ze to nemusi byt ono.. len viem ze sa to deje..
Návrat hore Goto down
stevo21
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 08.05.2009
Počet príspevkov : 19
Auto : VW Golf V

stierace Empty
OdoslaťPredmet: Re: stierace   stierace Icon_minitime6/4/2010, 13:56

bol som dnes v servise a nevedely prist na chybu tak mi objednaly novu packu ze to moze byt ona zla a na diagnostiku mi to nedali ze to z tym nema nic spolocne...
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

stierace Empty
OdoslaťPredmet: Re: stierace   stierace Icon_minitime6/4/2010, 14:22

..divne.. mne ked blbol zadny stierac tak to na diagnostike bolo.. kludne to moze byt aj ta packa.. ved skusia chalani.. Smile
Návrat hore Goto down
MarekP
Autoškolák
Autoškolák
MarekP


Male
Vek : 40
Registrácia : 10.02.2009
Počet príspevkov : 107
Auto : VW G5, 1.9TDI, VW Passat 2.0TDI SportLine (125kW DSG), Tatra 613

stierace Empty
OdoslaťPredmet: Re: stierace   stierace Icon_minitime16/4/2010, 11:06

synak napísal:
..divne.. mne ked blbol zadny stierac tak to na diagnostike bolo.. kludne to moze byt aj ta packa.. ved skusia chalani.. Smile
A co si mal s tym zadnym stieracom? Mne tiez niekedy blbne, niekedy vobec nejde a niekedy sa sam od seba pusti ked nastartujem. Skusal som si to diagnostikovat a este sa mi to nepodarilo. Vzdy ked sedim v aute s pocitacom tak ako naschval sa nic nedeje a nevypisuje ziadnu poruchu. Ked ho zase namam pri sebe, tak stierac si zase robi co sa mu chce.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





stierace Empty
OdoslaťPredmet: Re: stierace   stierace Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
stierace
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» stierace
» stierace
» stierace
» riadiacka na stierace

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Exteriér-
Prejdi na: