VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Nefunguju stierace

Goto down 
+7
nikibad
pithon6
lupo
baciluss
ivco85
remco
Auro
11 posters
AutorSpráva
Auro
Autoškolák
Autoškolák



Male
Registrácia : 02.10.2008
Počet príspevkov : 82

Nefunguju stierace Empty
OdoslaťPredmet: Nefunguju stierace   Nefunguju stierace Icon_minitime28/1/2009, 16:04

Caute pani kamos ma taky probem ze mu nestieraju stierace, proste prepne packu hore a nic, ostrekovanie ide aj zadny stierac funguje len tie predne nie mal som ho na VAG ale nic nenaslo resp ani som nevedel kde hladat riadiacu jednotku nema niekto skusenost s tym???


Naposledy upravil Auro dňa 28/1/2009, 16:07, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
remco
Profík
Profík
remco


Male
Vek : 39
Registrácia : 07.09.2007
Počet príspevkov : 1145
Auto : VW Golf IV TDI
Bydlisko : Žilina-Bratislava

Nefunguju stierace Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nefunguju stierace   Nefunguju stierace Icon_minitime28/1/2009, 16:06

poistku si pozeral?Smile
Návrat hore Goto down
http://www.vwgolf-club.net/forum-f8/topic-t115.htm
Auro
Autoškolák
Autoškolák



Male
Registrácia : 02.10.2008
Počet príspevkov : 82

Nefunguju stierace Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nefunguju stierace   Nefunguju stierace Icon_minitime28/1/2009, 16:08

Ano jasne az taky lol! nesom hehe:)
Návrat hore Goto down
ivco85
VW Junior
VW Junior
ivco85


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB
Bydlisko : okr. Galanta

Nefunguju stierace Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nefunguju stierace   Nefunguju stierace Icon_minitime28/1/2009, 16:28

Podla toho co pises je moznych pricin viacero....
Podla vsetkeho bude packa OK...ale aj tak by som to overil....
predpokladam ze problem podla vsetkeho bude v samotnom motorceku stieracov.....
takze ako prve by som dal dole konektor z motorceka stieracov, zapol packu do polohy stierania a premeral ci tam ide prud.....
ak nie..je mozne ze problem je v samotnej packe a v danej polohe nedrzi kontakt...co ale predpokladam tak na 0,1 %
Ak bude v konektore prud..tak je problem v samotnom motorceku, ktory mohol odist..potom ho treba vymontovat popripade ho rozobrat..vycistit,,,,vyskusat...ak nic..zohnat z vrakaca druhy...
Nehovorim ze to bude platit na 100%...ale takto neako som to uz raz riesil...
Návrat hore Goto down
Auro
Autoškolák
Autoškolák



Male
Registrácia : 02.10.2008
Počet príspevkov : 82

Nefunguju stierace Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nefunguju stierace   Nefunguju stierace Icon_minitime28/1/2009, 16:36

dikes IVCO skusime to co to spravi
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Nefunguju stierace Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nefunguju stierace   Nefunguju stierace Icon_minitime29/1/2009, 11:55

Auro napísal:
dikes IVCO skusime to co to spravi
Ktoru poisku si pozeral? A stierac nejde len v polohe 1hore alebo vo vsetkych???
Návrat hore Goto down
Auro
Autoškolák
Autoškolák



Male
Registrácia : 02.10.2008
Počet príspevkov : 82

Nefunguju stierace Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nefunguju stierace   Nefunguju stierace Icon_minitime29/1/2009, 12:30

Poistka je v poriadku, neidu ani v jednej polohe
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Nefunguju stierace Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nefunguju stierace   Nefunguju stierace Icon_minitime29/1/2009, 13:26

Auro napísal:
Poistka je v poriadku, neidu ani v jednej polohe
Prepac mozno sa teraz trochu hlupo opytam...pozeral si obe poistky??? 27 a 24???
Návrat hore Goto down
Auro
Autoškolák
Autoškolák



Male
Registrácia : 02.10.2008
Počet príspevkov : 82

Nefunguju stierace Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nefunguju stierace   Nefunguju stierace Icon_minitime30/1/2009, 04:00

No pravdupovediac ja som poistky nekontroloval kontroloval si ich ten kamos sam ako prve tak som sa hned pytal ze ci su poistky OK vraj hej, do mna prisiel aby som mu to checkol cez VAG ale tam dako som to nevedel najst, zajtra mu cinknem neh dobehne a skontrolujem tie poistky aj vyskusam to pomerat ako si mi napisal
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Nefunguju stierace Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nefunguju stierace   Nefunguju stierace Icon_minitime12/2/2009, 23:41

Tak ako pokracujes v rieseni zavady???
Návrat hore Goto down
lupo
Pretekár
Pretekár
lupo


Male
Vek : 34
Registrácia : 17.11.2008
Počet príspevkov : 498
Auto : VW GOLF V-1,9 TDI,LADA NIVA 4x4
Bydlisko : Lúky /PU

Nefunguju stierace Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nefunguju stierace   Nefunguju stierace Icon_minitime13/2/2009, 14:16

Stierače budú zadreté v púzdrach,aj ja som to robil a skôr či neskôr sa to dodrbe na každom Golfe.Treba rozobrať mechanizmus stieračov a rozhýbať to a dobre premazať.Tie púzdra v ktorých je oska,tie zkorodujú a potom sa zaseknú.
Nie je to nič zložité. bounce
Návrat hore Goto down
http://lupogolf@pobox.sk
ivco85
VW Junior
VW Junior
ivco85


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB
Bydlisko : okr. Galanta

Nefunguju stierace Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nefunguju stierace   Nefunguju stierace Icon_minitime13/2/2009, 14:24

lupo napísal:
Stierače budú zadreté v púzdrach,aj ja som to robil a skôr či neskôr sa to dodrbe na každom Golfe.Treba rozobrať mechanizmus stieračov a rozhýbať to a dobre premazať.Tie púzdra v ktorých je oska,tie zkorodujú a potom sa zaseknú.
Nie je to nič zložité. bounce
Wink
Návrat hore Goto down
pithon6
Vodič
Vodič



Male
Vek : 40
Registrácia : 09.05.2009
Počet príspevkov : 169
Auto : vw golf 6 gti ed35
Bydlisko : michalovce

Nefunguju stierace Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nefunguju stierace   Nefunguju stierace Icon_minitime4/11/2009, 06:23

mozem sa spytat ze mne stierace stieraju ale tak ako keby sa im nechcelo a ked dam na najrychlesiu polohu tak nejdu.a inac sa tazko otacaju sakra v com to bude?
Návrat hore Goto down
nikibad
Agent
Agent
nikibad


Male
Vek : 40
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1520
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003
Bydlisko : Namestovo

Nefunguju stierace Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nefunguju stierace   Nefunguju stierace Icon_minitime4/11/2009, 11:18

pithon6 napísal:
mozem sa spytat ze mne stierace stieraju ale tak ako keby sa im nechcelo a ked dam na najrychlesiu polohu tak nejdu.a inac sa tazko otacaju sakra v com to bude?
lupo ti o dva prispevky vysiie odpovedal,rozobrat premazat
Návrat hore Goto down
pithon6
Vodič
Vodič



Male
Vek : 40
Registrácia : 09.05.2009
Počet príspevkov : 169
Auto : vw golf 6 gti ed35
Bydlisko : michalovce

Nefunguju stierace Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nefunguju stierace   Nefunguju stierace Icon_minitime4/11/2009, 14:24

aha no tak dik skusim to
Návrat hore Goto down
tre-SKA
Autoškolák
Autoškolák
tre-SKA


Male
Vek : 35
Registrácia : 13.07.2009
Počet príspevkov : 133
Auto : VW GOLF IV 1.6 SR (AKL) (r.v. 1999)

Nefunguju stierace Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nefunguju stierace   Nefunguju stierace Icon_minitime30/8/2010, 09:22

presne tak, tiez som mal ten problem, stierace isli hrozne pomaly alebo nesli vobec... chce to vytiahnut stierace, dat dolu plastove torpedo, vytiahnut cely mechanizmust stieracov a vytiahnut osku z toho puzdra, islo to dost tazko ale islo. Uplne to tam bolo zkorodovane... prebrusit a vycistit osku aj puzdro... potom to treba namazat vazelinou a nasunut naspat a zlozit a stierace budu ako nove Smile

tie pohyblive klby su tam len nasunute treba to podobrat srubovakmi...
Návrat hore Goto down
http://www.treska.eu
Pedrisko
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 07.10.2010
Počet príspevkov : 4
Auto : Golf IV TDI
Bydlisko : TN

Nefunguju stierace Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nefunguju stierace   Nefunguju stierace Icon_minitime24/11/2010, 16:14

lupo napísal:
Stierače budú zadreté v púzdrach,aj ja som to robil a skôr či neskôr sa to dodrbe na každom Golfe.Treba rozobrať mechanizmus stieračov a rozhýbať to a dobre premazať.Tie púzdra v ktorých je oska,tie zkorodujú a potom sa zaseknú.
Nie je to nič zložité. bounce

Zdravim pani,
pravdepodobne mam vyssie opisany problem..vedel by mi pls niekto s tymto problemom helfnut v BA, prip. v blizkom okoli? (predne stierace sa zastavili v polke procesu stierania, v akejkolvek polohe stierace nefunguju a je pocut klasicke cvakanie ako pri funkcnom stierani. ostrekovace, zadne stierace su OK a poistky vyzeraju byt tiez) viete mi pls niekto pomoct? velka vdaka vopred
Návrat hore Goto down
zuzko
Agent
Agent
zuzko


Male
Vek : 40
Registrácia : 04.09.2007
Počet príspevkov : 1724
Auto : opel vectra 2.0 16V
Bydlisko : malacky Tel:0907 849 756

Nefunguju stierace Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nefunguju stierace   Nefunguju stierace Icon_minitime30/11/2010, 01:07

lupo napísal:
Stierače budú zadreté v púzdrach,aj ja som to robil a skôr či neskôr sa to dodrbe na každom Golfe.Treba rozobrať mechanizmus stieračov a rozhýbať to a dobre premazať.Tie púzdra v ktorých je oska,tie zkorodujú a potom sa zaseknú.
Nie je to nič zložité. bounce
lupo to poznam fotrovi som to robil na octavke vybrusil vylestil smirglom vazelinka a litaju jak besne
Návrat hore Goto down
Golf 4 66 kW
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 12.04.2013
Počet príspevkov : 3
Auto : VW Golf 4 1.9 tdi 66 kW
Bydlisko : Zvolen

Nefunguju stierace Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nefunguju stierace   Nefunguju stierace Icon_minitime10/11/2014, 10:24

Podobne aj ja som mal taký problém. Boli zadreté, vnútri v oskách plno bordelu, išli ťažko vonku z tých osiek, ale podarilo sa. Asi častý problém na G4, teraz mám podobné príznaky na zadnom stierači ale ten ešte stiera, niekedy sa zasekáva a spomaľuje. Musím to rozobrať.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Nefunguju stierace Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nefunguju stierace   Nefunguju stierace Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Nefunguju stierace
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» nefunguju smerovky
» stierace
» nefunguju smerovky na lavej strane auta
» stierace

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Exteriér-
Prejdi na: