VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Cena prestavby ?

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
nixter
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 05.10.2009
Počet príspevkov : 5

Cena prestavby ? Empty
OdoslaťPredmet: Cena prestavby ?   Cena prestavby ? Icon_minitime5/10/2009, 19:03

Caute takze som tu novy a mam mozno blbu otazku ale tu je.. Priblizne opakujem priblizne kolko by stala taka prestavba dvojkoveho golfiku myslim po vizualnej stranke aby to vyzeralo naozaj dobre.. viem ze je vela ludi a firiem preto chcem vediet pribliznu sumu... jednalo by sa hlavne o zovnajsok, proste spravit z auta nieco podobne ako je mozne vidiet na obrazkoch v galerii kde su fakt pekne kusy... DIk za odpovede chalani
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

Cena prestavby ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cena prestavby ?   Cena prestavby ? Icon_minitime5/10/2009, 19:06

nixter napísal:
Caute takze som tu novy a mam mozno blbu otazku ale tu je.. Priblizne opakujem priblizne kolko by stala taka prestavba dvojkoveho golfiku myslim po vizualnej stranke aby to vyzeralo naozaj dobre.. viem ze je vela ludi a firiem preto chcem vediet pribliznu sumu... jednalo by sa hlavne o zovnajsok, proste spravit z auta nieco podobne ako je mozne vidiet na obrazkoch v galerii kde su fakt pekne kusy... DIk za odpovede chalani

..podľa toho čo by si na ňom xel meniť???...tuzing typu:čo pumpa dala ťa wela nevyjde Laughing
Návrat hore Goto down
nixter
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 05.10.2009
Počet príspevkov : 5

Cena prestavby ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cena prestavby ?   Cena prestavby ? Icon_minitime5/10/2009, 19:09

no jednalo by sa o nove plachy zvonku, povedzme precalunenie do koze... tot hlavne veci... svetla a ine detaily neratam... jedna sa mi hlavne o narazniky,kapotu atd. proste velke casti auta nie detaily diiik
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

Cena prestavby ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cena prestavby ?   Cena prestavby ? Icon_minitime5/10/2009, 19:13

nixter napísal:
no jednalo by sa o nove plachy zvonku, povedzme precalunenie do koze... tot hlavne veci... svetla a ine detaily neratam... jedna sa mi hlavne o narazniky,kapotu atd. proste velke casti auta nie detaily diiik
..tak tu máš zhruba cennik ND,prepočítaj si to na eurá a budeš v obraze!
http://katalog.mjauto.cz/index.phtml?PHPSESSID=pk63a3sm4u4jn519sd7vvtfoc7
Návrat hore Goto down
nixter
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 05.10.2009
Počet príspevkov : 5

Cena prestavby ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cena prestavby ?   Cena prestavby ? Icon_minitime5/10/2009, 19:17

gabesz0102 napísal:
nixter napísal:
no jednalo by sa o nove plachy zvonku, povedzme precalunenie do koze... tot hlavne veci... svetla a ine detaily neratam... jedna sa mi hlavne o narazniky,kapotu atd. proste velke casti auta nie detaily diiik
..tak tu máš zhruba cennik ND,prepočítaj si to na eurá a budeš v obraze!
http://katalog.mjauto.cz/index.phtml?PHPSESSID=pk63a3sm4u4jn519sd7vvtfoc7

Dik aspon mam sajnu Smile btw oni sa este stale vyrabaju aj nove diely ? zjavne hej len mi to pride cudne ze aj do starsich aut ako toto sa daju kupit nove veci... a este otazka... je to relativne ale kolko moze stat montaz seckeho co by som kupil... proste zbuchat to vsetko dokopy a osadit na auto hm ? dik
Návrat hore Goto down
mako
Pretekár
Pretekár
mako


Male
Vek : 46
Registrácia : 23.05.2008
Počet príspevkov : 302
Auto : VW Golf IV 1,9 TDI Variant 74 kw AXR
Bydlisko : SPA Brusno

Cena prestavby ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cena prestavby ?   Cena prestavby ? Icon_minitime5/10/2009, 19:23

33 193,91 Eur,zhruba. Cena prestavby ? Icon_biggrin Prepáč., ale ja som musel, lebo tvoje otázky sú fakt konkrétne Cena prestavby ? Icon_biggrin .
Návrat hore Goto down
nixter
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 05.10.2009
Počet príspevkov : 5

Cena prestavby ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cena prestavby ?   Cena prestavby ? Icon_minitime5/10/2009, 19:25

mako napísal:
33 193,91 Eur,zhruba. Cena prestavby ? Icon_biggrin Prepáč., ale ja som musel, lebo tvoje otázky sú fakt konkrétne Cena prestavby ? Icon_biggrin .

V pohode Very Happy proste soferujem novy voz ale chcel by som nejaku staru klasiku... ako kazdy chalan fascinuju ma auta len mam v oblasti VW chaos ! Smile tak sa pytam co taka sranda moze stat... ako priklad uvadzam tie krasavice v galerii co vyzeraju fakt dobre a zaujima ma priblizna cena takeho tuningu... nic viac
Návrat hore Goto down
SABREX
Profík
Profík
SABREX


Male
Vek : 111
Registrácia : 09.06.2008
Počet príspevkov : 1247
Auto : VW GOLF MKIV kombajn
Bydlisko : D.K.

Cena prestavby ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cena prestavby ?   Cena prestavby ? Icon_minitime5/10/2009, 21:15

záleží čo máš -aký základ.
Návrat hore Goto down
VILKO G1
Pilot
Pilot
VILKO G1


Male
Registrácia : 13.05.2008
Počet príspevkov : 773
Auto : Golf 1 1.6 D VILKO
Bydlisko : MARTIN

Cena prestavby ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cena prestavby ?   Cena prestavby ? Icon_minitime6/10/2009, 20:54

nixter napísal:
mako napísal:
33 193,91 Eur,zhruba. Cena prestavby ? Icon_biggrin Prepáč., ale ja som musel, lebo tvoje otázky sú fakt konkrétne Cena prestavby ? Icon_biggrin .

V pohode Cena prestavby ? Icon_biggrin proste soferujem novy voz ale chcel by som nejaku staru klasiku... ako kazdy chalan fascinuju ma auta len mam v oblasti VW chaos ! Cena prestavby ? Icon_smile tak sa pytam co taka sranda moze stat... ako priklad uvadzam tie krasavice v galerii co vyzeraju fakt dobre a zaujima ma priblizna cena takeho tuningu... nic viac

moja G1 ma stala okolo 4000€ a to žiaden tuning len klasika Cena prestavby ? Icon_scratch Cena prestavby ? Icon_wink
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Cena prestavby ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cena prestavby ?   Cena prestavby ? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Cena prestavby ?
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» cena laku?
» Cena rozvodov
» Brzdy ? cca cena
» Dovoz diskov z USA....cena?info?ako?kde?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF II 1984-1991 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Ostatné-
Prejdi na: