VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Dorobenie vystupu na sub z original autoradia

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
matuldo21
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 05.08.2009
Počet príspevkov : 26
Auto : wv golf V
Bydlisko : Prievidza

Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Empty
OdoslaťPredmet: Dorobenie vystupu na sub z original autoradia   Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Icon_minitime5/8/2009, 17:21

Ahoj ludia.. Mam na Vas strasnu prozbu mam 5golfa rok.2005 s original radiom a muzika hrozna tak som sa rozhodol do toho trosku investovat a dat si do poriadku troska hudbu tak som behol za mechanikom a ten mi povedal ze muzika je dobra co sa tika vysok ze staci len dobra tuba subbacik a tak som taktiez nabehol do predajne kupil subf.kabelas atd....no a do prace pol dna sme sa ondali s vztiahnutim radia a cakalo nas nemile prekvapenie ze to[super radio] nema vystup na sub.to ma momente zlozilo a tak ze skusim kupit nove radio no ked som zacal hladat dalsia rana ked som zistil tie ceny!!!Pobehal som vela stranok co sa da s tym robit kupit obycajne nechcem pretoze to je skarede ta panelovka je ozaj pekna s originalom tak sa chcem vas spytat ako odbornikov co sa tam tam da sravit daka prechodka alebo daco aby som to proste nemusel vyhodit ci sa to dako da na to original radio bol som aj priamo v WV a povedali ze sa to da ale musi urobit novu kabelas a ze to bude trvat dakych 6hod a chcu za to od 160 do 200€ a to sub. mam vlastny kupeny este som zabudol je to aktivny cize zosik ma uz zabudovany prosim vas o pomoc lebo uz neviem co mam robit a vlastne kto by mi to vedel spravit alebo poradit alebo mi dat na dakeho kontakt repektive odporucit DAKUJEM
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dorobenie vystupu na sub z original autoradia   Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Icon_minitime5/8/2009, 17:33

po prve,mas to v zlej sekcii

po druhe,da sa to urobit,existuju take high/low redukcie,sice kvalita sa ti zhorsi,ale z vystupu na repraky ti to urobi cinche a mozes na to teda zapojit dalsi zosik,napr.so subwoofrom,ta redukcia stoji do 10 eur,ale ten tvoj mechanik ti veru moc dobre neporadil lebo tuba je cosa tyka basov najhorsia vec na svete Cool ked si to kupis a dojdes ku mne s vymontovanym radiom ti to urobim za 5 minut zadara,este taka pod otazka,mas tam len predne repro ci aj zadne origo?
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
matuldo21
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 05.08.2009
Počet príspevkov : 26
Auto : wv golf V
Bydlisko : Prievidza

Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dorobenie vystupu na sub z original autoradia   Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Icon_minitime5/8/2009, 17:38

ano su len v prednych dverach...a keby si to vedel tak doletim sprav a este ti aj zaplatim
Návrat hore Goto down
matuldo21
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 05.08.2009
Počet príspevkov : 26
Auto : wv golf V
Bydlisko : Prievidza

Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dorobenie vystupu na sub z original autoradia   Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Icon_minitime5/8/2009, 17:39

a soory som tu po prvy krat takze este neviem kde lietam
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dorobenie vystupu na sub z original autoradia   Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Icon_minitime5/8/2009, 17:41

treba si ale kupit ten high/low adapter,ja na to nemam cas to nahanat,dobre? pre mna je idealna nedela,tak ak chces,dojdi v nedelu do tlmac,aj s tym adapterom,alebo aj dalsiu nedelu,to je jedno ktoru,a ti to urobim,kable uz mas vsetky natahane? aj k radiu od subwoofra aj napajanie k subwoofru?
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
matuldo21
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 05.08.2009
Počet príspevkov : 26
Auto : wv golf V
Bydlisko : Prievidza

Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dorobenie vystupu na sub z original autoradia   Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Icon_minitime5/8/2009, 17:45

praveze nemam ked sme zisteli ze to nema vystup tak som to dnes nahanal cely den ci sa to vobec da......a ja sa do toho fakt nevyznam nechcem tam nieco polamat
Návrat hore Goto down
matuldo21
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 05.08.2009
Počet príspevkov : 26
Auto : wv golf V
Bydlisko : Prievidza

Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dorobenie vystupu na sub z original autoradia   Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Icon_minitime5/8/2009, 17:45

ozaj nemas daku staranku kde by som si to aspon pozrel ako to vyzera
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dorobenie vystupu na sub z original autoradia   Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Icon_minitime5/8/2009, 17:46

ake to je presne autoradio? nejake cislo,alebo meno?
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dorobenie vystupu na sub z original autoradia   Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Icon_minitime5/8/2009, 17:47

daj do google: high low adapter
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
matuldo21
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 05.08.2009
Počet príspevkov : 26
Auto : wv golf V
Bydlisko : Prievidza

Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dorobenie vystupu na sub z original autoradia   Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Icon_minitime5/8/2009, 17:53

strasne ma stve ze vsade kde som bol nikto to nevedel a nikto mi nevedel pomoct ja hovorim aj si to zaplatim za rozumnu cenu proste donesem auto toto tam chcem sprav mi to dobre a ja ti dam za to love......
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dorobenie vystupu na sub z original autoradia   Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Icon_minitime5/8/2009, 17:56

ale ja potrebujem vediet presne cislo,typ toho autoradia
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
Scarp
Vodič
Vodič
Scarp


Male
Registrácia : 29.12.2008
Počet príspevkov : 243
Auto : VW golf IV
Bydlisko : Žarnovica , prechodne BA

Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dorobenie vystupu na sub z original autoradia   Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Icon_minitime5/8/2009, 17:59

dobre citam tuba subacik ? len mi prosim ta nepovedz ze si ako subak kupil tubu ... 
Návrat hore Goto down
http://www.scarp.tym.sk
matuldo21
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 05.08.2009
Počet príspevkov : 26
Auto : wv golf V
Bydlisko : Prievidza

Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dorobenie vystupu na sub z original autoradia   Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Icon_minitime5/8/2009, 18:02

kde to najdem behnem to pozriet do auta ale ak to je v nutri tak to asi len tak teraz nedostanem
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dorobenie vystupu na sub z original autoradia   Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Icon_minitime5/8/2009, 18:03

na radiu by to malo byt napisane,popripade ho odfot
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
matuldo21
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 05.08.2009
Počet príspevkov : 26
Auto : wv golf V
Bydlisko : Prievidza

Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dorobenie vystupu na sub z original autoradia   Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Icon_minitime5/8/2009, 18:05

ten sub. je -
subwoofer FLI TRAP 10
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dorobenie vystupu na sub z original autoradia   Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Icon_minitime5/8/2009, 18:10

subwoofer nic moc,ale potrebujem typ autoradia,subwoofer ma nezaujima teraz
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
matuldo21
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 05.08.2009
Počet príspevkov : 26
Auto : wv golf V
Bydlisko : Prievidza

Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dorobenie vystupu na sub z original autoradia   Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Icon_minitime5/8/2009, 18:22

tu je
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dorobenie vystupu na sub z original autoradia   Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Icon_minitime5/8/2009, 18:23

posli mi fotku na klimek@diamant-x.sk lebo tu si treba najprv precitat navod ako vkladat foto
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
matuldo21
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 05.08.2009
Počet príspevkov : 26
Auto : wv golf V
Bydlisko : Prievidza

Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dorobenie vystupu na sub z original autoradia   Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Icon_minitime5/8/2009, 18:24

https://2img.net/r/ihimizer/img268/3307/05082009t.jpg
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dorobenie vystupu na sub z original autoradia   Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Icon_minitime5/8/2009, 18:29

tak to je rds 300,super,tak zozen ten high low adapter,ked budes v nejakom elektre tak kup aj 5 kusov pinov do ISO kabla a urobim ti to tak ze to bude ako original
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
Sponsored content





Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dorobenie vystupu na sub z original autoradia   Dorobenie vystupu na sub z original autoradia Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Dorobenie vystupu na sub z original autoradia
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Dorobenie ASR???
» Dorobenie PC.
» kod autoradia vw beta
» Zapojenie Autoradia

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Interiér-
Prejdi na: