VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Dodatocna montaz hmloviek

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
MarekP
Autoškolák
Autoškolák
MarekP


Male
Vek : 40
Registrácia : 10.02.2009
Počet príspevkov : 107
Auto : VW G5, 1.9TDI, VW Passat 2.0TDI SportLine (125kW DSG), Tatra 613

Dodatocna montaz hmloviek Empty
OdoslaťPredmet: Dodatocna montaz hmloviek   Dodatocna montaz hmloviek Icon_minitime13/7/2009, 13:36

Caute, je problem dodatocne namontovat na Golf V hmlovky?
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

Dodatocna montaz hmloviek Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dodatocna montaz hmloviek   Dodatocna montaz hmloviek Icon_minitime13/7/2009, 15:14

...celkom hej.. nakolko ked som si chcel dat dorobit xenony tak som zistil jednu vec.. GV pouziva dva druhy RJ na svetla (tusim je spolcna aj na stierace ale to neviem na isto) cize ak mas od vyroby hmlovky tak mas moznost aj nakodovat xenony, ak od vyroby hmlovky nemas tak je tam ina riadiacka na ktoru hmlovky ani xen. nepripojis (resp. nenakodujes cez VAG aby ti fungovali) tusim bola aj podmienka ze ked si pri objednavke noveho golfa chcel xen. tak hmlokvy k tomu boli automaticky...v susednom prislevku o xenonoch je o tom nieco popisane.. jedine ze by si tie hmlovky napojil inac.. zvlast kabelaz ,prepinac a tak.. ..ta riadiacka stoji cca 400 € co som pocul od ludi co mi riesli tie xen.
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

Dodatocna montaz hmloviek Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dodatocna montaz hmloviek   Dodatocna montaz hmloviek Icon_minitime13/7/2009, 15:16

...este pre pochopenie a zjednodusenie toho mojho gulasu ..nieje podmienka mat xen. na to aby si mal hmlovky.. Smile
Návrat hore Goto down
dream7000
Autoškolák
Autoškolák
dream7000


Registrácia : 30.12.2008
Počet príspevkov : 87
Auto : GOLF 5,6
Bydlisko : Námestovo

Dodatocna montaz hmloviek Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dodatocna montaz hmloviek   Dodatocna montaz hmloviek Icon_minitime13/7/2009, 15:41

no trošku ťa poopravím, je to RJ centralnej elektriky a je ich mnoho/ nie dva/ druhov.....ak maš k dispozícii VAG zisti číslo BSG /RJ centrálnej elektriky/ v tvojom aute, ak nie musíš ho fyzicky pozrieť pod volantom resp. nad pedálmi a podľa čísla sa dá určiť či tvoja jednotka podporuje montáž hmloviek alebo nie, inak nie je problém vyrobiť kabeláž, okrem toho potrebuješ vymeniť aj vypínač svetiel nakoľko tvoj asi nebude mať polohu na predne hmlovky, príp. vymeniť BSG, aj ta sa dá poriešiť .....okrem toho ak sa do toho pustíš môžeš urobiť aj funkciu Corner hmloviek t.j. že sa ti budú hmlovky prisvecovať do zákrut ale len do 40 km/hod rýchlosti.....riešil som to a je to funkčné...viac info cez SZ, skype alebo ICQ....ahoj
Návrat hore Goto down
DominikVF
Autoškolák
Autoškolák
DominikVF


Male
Vek : 37
Registrácia : 18.09.2009
Počet príspevkov : 122
Auto : golf5 1,9 TDi 77 kW (chip 140 PS 315 NM).. 2006 (model 2007)
Bydlisko : Košice - okolie

Dodatocna montaz hmloviek Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dodatocna montaz hmloviek   Dodatocna montaz hmloviek Icon_minitime9/2/2010, 20:52

tak ja som dnes objednal predný nárazník a su v nom už aj hmlovky, doteraz som hmlovky nemal.. tak ich zrejme časom budem chcieť aj spojazdniť... ja sa ešte ozvem na túto tému, až auto budem mať poskladané a pojazdné... a ešte to, že dnes som pozeral ked mi zdvihli auto na stolicu, že tam vpredu za tými mriežkami nejaké kábeliky su tam.. neviem k čomu to je, či predpríprava na tie hmlovky, alebo na niečo iné sú tam... a prepínač v aute nemám na polohu prepnutia predných hmloviek, tak aj ten potom budem musieť dokupiť... ale to má teraz čas ešte..
Návrat hore Goto down
sajmon717
Začiatočník
Začiatočník
sajmon717


Male
Vek : 33
Registrácia : 24.08.2012
Počet príspevkov : 35
Auto : GOLF 5 , golf mk3 cabrio, golf mk3 GTI
Bydlisko : ŠURANY

Dodatocna montaz hmloviek Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dodatocna montaz hmloviek   Dodatocna montaz hmloviek Icon_minitime7/1/2013, 12:31

zdravim ja som kupil hmlovky a nemam kabelaz ako by som to mal riesit zvlast kable cez poistku a na svoj vypinac ? alebo ked som kupil novy vypinac svetiel chromovy z scirocca tak tam mam aj polohu na predne hmlovky da sa to aj na to napojit ? dakujem za radu
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Dodatocna montaz hmloviek Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dodatocna montaz hmloviek   Dodatocna montaz hmloviek Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Dodatocna montaz hmloviek
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» dodatocna montaz hmloviek
» dodatocna montaz hmloviek do prednych svetiel
» Dodatocna montaz el. spatnych
» Elektricke stahovanie okien (dodatocna montaz)
» dodatocna montaz prednej hmlovky do svetla bez hmlovky

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Exteriér-
Prejdi na: