VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 vymena blinkeru v spetaku

Goto down 
+5
jan166
duracell
synak
jozef.79
pepek
9 posters
AutorSpráva
pepek
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 17.05.2009
Počet príspevkov : 2
Auto : golf V

vymena blinkeru v spetaku Empty
OdoslaťPredmet: vymena blinkeru v spetaku   vymena blinkeru v spetaku Icon_minitime17/5/2009, 22:43

nazdar, neviete mi niekto poradit, ze ako vymenit blinker v spatnom zrkadle na golfaV?
Návrat hore Goto down
jozef.79
Autoškolák
Autoškolák
jozef.79


Male
Vek : 45
Registrácia : 17.03.2008
Počet príspevkov : 63
Auto : GV
Bydlisko : BJ/KE, VAG diagnostika HEXCAN 908

vymena blinkeru v spetaku Empty
OdoslaťPredmet: Re: vymena blinkeru v spetaku   vymena blinkeru v spetaku Icon_minitime19/5/2009, 18:55

naklon sklo zrkadla na max a jemne prstami daj dole sklo, potom skrutkovač do ruky a .. postupne to rozoberieš,
Návrat hore Goto down
pepek
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 17.05.2009
Počet príspevkov : 2
Auto : golf V

vymena blinkeru v spetaku Empty
OdoslaťPredmet: Re: vymena blinkeru v spetaku   vymena blinkeru v spetaku Icon_minitime19/5/2009, 22:59

a to sklo, to je jedno, ze v ktorom smere sa nakloni?
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

vymena blinkeru v spetaku Empty
OdoslaťPredmet: Re: vymena blinkeru v spetaku   vymena blinkeru v spetaku Icon_minitime20/5/2009, 07:55

Link
Návrat hore Goto down
duracell
Začiatočník
Začiatočník
duracell


Male
Vek : 40
Registrácia : 12.05.2009
Počet príspevkov : 43
Auto : Golf V GTDI biely
Bydlisko : Závod

vymena blinkeru v spetaku Empty
OdoslaťPredmet: Re: vymena blinkeru v spetaku   vymena blinkeru v spetaku Icon_minitime3/6/2009, 05:53

Ja osobne dávam dole najprv obal spätáku. Trochu ho podpáčim skrutkovačom a ide von a až potom dám dole zrkadlo. Ide to lahko robil som to tak už vela krát.
Návrat hore Goto down
jan166
Začiatočník
Začiatočník
jan166


Male
Vek : 40
Registrácia : 10.12.2008
Počet príspevkov : 24
Auto : vw golf 5 2.0 TDi sportline 103kw
Bydlisko : presov a okolie

vymena blinkeru v spetaku Empty
OdoslaťPredmet: Re: vymena blinkeru v spetaku   vymena blinkeru v spetaku Icon_minitime14/10/2009, 12:46

pepek napísal:
nazdar, neviete mi niekto poradit, ze ako vymenit blinker v spatnom zrkadle na golfaV?

NO TAK TO BY AJ MNA ZAUJIMALO,POTREBUJEM VYMENIT CELU SMEROVKU V SPETAKU LEBO JE PUKNUTA,VIDEO BY MOC MOC POMOHLO LEBO TIE NAVODY CO SOM TU CITAL MOC NEPOMOZU,NAKLONIT ZRKADLO ALE V KTOROM SMERE HA? A ANI TEN JEDEN LINK CO TU JE TAK NEFUNGUJE HMMM
Návrat hore Goto down
jan166
Začiatočník
Začiatočník
jan166


Male
Vek : 40
Registrácia : 10.12.2008
Počet príspevkov : 24
Auto : vw golf 5 2.0 TDi sportline 103kw
Bydlisko : presov a okolie

vymena blinkeru v spetaku Empty
OdoslaťPredmet: Re: vymena blinkeru v spetaku   vymena blinkeru v spetaku Icon_minitime20/10/2009, 21:11

hmm nikto nic,nieco som nasies ale je to anglicky

http://www.golfmkv.com/forums/showthread.php?t=3995&highlight=mirror+signals
Návrat hore Goto down
jan166
Začiatočník
Začiatočník
jan166


Male
Vek : 40
Registrácia : 10.12.2008
Počet príspevkov : 24
Auto : vw golf 5 2.0 TDi sportline 103kw
Bydlisko : presov a okolie

vymena blinkeru v spetaku Empty
OdoslaťPredmet: Re: vymena blinkeru v spetaku   vymena blinkeru v spetaku Icon_minitime20/10/2009, 21:21

VIE PROSIM VAS NIEKTO NEJAKE STRANKY KDE KUPIM CIRE SMEROVKY DO ZRKADIEL? NIE TMAVE ANI DYMOVE!
Návrat hore Goto down
MarekP
Autoškolák
Autoškolák
MarekP


Male
Vek : 40
Registrácia : 10.02.2009
Počet príspevkov : 107
Auto : VW G5, 1.9TDI, VW Passat 2.0TDI SportLine (125kW DSG), Tatra 613

vymena blinkeru v spetaku Empty
OdoslaťPredmet: Re: vymena blinkeru v spetaku   vymena blinkeru v spetaku Icon_minitime23/10/2009, 14:28

No ja by som prave potreboval zohnat tie tmave (dymove), videl som na internete GV s takymito smerovkami a vyzerali naozaj dobre. Neviete niekto kde sa daju zohnat?
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

vymena blinkeru v spetaku Empty
OdoslaťPredmet: Re: vymena blinkeru v spetaku   vymena blinkeru v spetaku Icon_minitime23/10/2009, 15:44

marekP tu.. http://www.angeleyes.sk/45/3/VW_Predne_Cire_Svetla.html

jan166 ..neviem si predstavit co presne zhanas.. ved cire smerovky tam mas od vyroby nie..? a ak tam mas ine alebo mas nejaku poskodenu a zhanas origo tak najlepsie asi vo VW ...ked som bral origo veci z vw ako spoilere, mriezky a pod.. som bol prekvapeny ze tieto veci neboli az tak drahe ako som si myslel.. tak radsej si kupim original a mam pokoj a kludny spanok..
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

vymena blinkeru v spetaku Empty
OdoslaťPredmet: Re: vymena blinkeru v spetaku   vymena blinkeru v spetaku Icon_minitime23/10/2009, 15:55

MarekP napísal:
No ja by som prave potreboval zohnat tie tmave (dymove), videl som na internete GV s takymito smerovkami a vyzerali naozaj dobre. Neviete niekto kde sa daju zohnat?

mame ich aj my za 50 eur
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
MarekP
Autoškolák
Autoškolák
MarekP


Male
Vek : 40
Registrácia : 10.02.2009
Počet príspevkov : 107
Auto : VW G5, 1.9TDI, VW Passat 2.0TDI SportLine (125kW DSG), Tatra 613

vymena blinkeru v spetaku Empty
OdoslaťPredmet: Re: vymena blinkeru v spetaku   vymena blinkeru v spetaku Icon_minitime25/10/2009, 20:19

synak napísal:
marekP tu.. http://www.angeleyes.sk/45/3/VW_Predne_Cire_Svetla.html

jan166 ..neviem si predstavit co presne zhanas.. ved cire smerovky tam mas od vyroby nie..? a ak tam mas ine alebo mas nejaku poskodenu a zhanas origo tak najlepsie asi vo VW ...ked som bral origo veci z vw ako spoilere, mriezky a pod.. som bol prekvapeny ze tieto veci neboli az tak drahe ako som si myslel.. tak radsej si kupim original a mam pokoj a kludny spanok..
Tiez si myslim, ze originalne su najlepsie a zozenie ich kazdy predajca nahradnych dielov.
Dakujem za odporucania, urcite si ich kupim, len musim najskor trochu posetrit peniaze, lebo mam teraz maleho syna (2 mesiace) a ten spotrebuje skoro vsetky moje volne peniaze. Mato88 urcite sa coskoro ozvem. Dakujem
Návrat hore Goto down
Kari07
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 03.10.2010
Počet príspevkov : 2

vymena blinkeru v spetaku Empty
OdoslaťPredmet: Re: vymena blinkeru v spetaku   vymena blinkeru v spetaku Icon_minitime13/2/2011, 11:52

chcem sa spytat, ako vymenit ziarovky v spetnom zrkadle,... ako postupovat?
Návrat hore Goto down
lasko
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 04.09.2011
Počet príspevkov : 8

vymena blinkeru v spetaku Empty
OdoslaťPredmet: Re: vymena blinkeru v spetaku   vymena blinkeru v spetaku Icon_minitime15/12/2011, 21:12

smerovku som kúpil v autodepo Prievidza za 14€.
Návrat hore Goto down
lasko
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 04.09.2011
Počet príspevkov : 8

vymena blinkeru v spetaku Empty
OdoslaťPredmet: Re: vymena blinkeru v spetaku   vymena blinkeru v spetaku Icon_minitime15/12/2011, 21:15

opravujem Depoauto Peievidza
Návrat hore Goto down
Sponsored content





vymena blinkeru v spetaku Empty
OdoslaťPredmet: Re: vymena blinkeru v spetaku   vymena blinkeru v spetaku Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
vymena blinkeru v spetaku
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» zapojenie smerovky na spetaku
» Vymena gum stabilizatora

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Exteriér-
Prejdi na: