VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 zapojenie smerovky na spetaku

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Marshall_G_IV
Profík
Profík
Marshall_G_IV


Male
Vek : 36
Registrácia : 23.04.2008
Počet príspevkov : 1102
Auto : Passat B5.5 1.8T 110kW
Bydlisko : LEVICE

zapojenie smerovky na spetaku Empty
OdoslaťPredmet: zapojenie smerovky na spetaku   zapojenie smerovky na spetaku Icon_minitime17/5/2009, 03:10

Cafko all,...

Chcel by som spytat vas co mate schemu alebo dake skusenosti z montaze spetakov zo smerovkami...kde najdem najblizsi kabel na smerovky? (najblizsi k soferovim a najblizsi k spolujazdcovim dveram)
A este by som potreboval napojit aj par lediek ktore by sa zapinali rovno s osvetlenim (stretavacie a parkovacie svetla) kde najdem vo dverach neaky na to patricny kabel?

Dakujem moc... albino
Návrat hore Goto down
zuzko
Agent
Agent
zuzko


Male
Vek : 40
Registrácia : 04.09.2007
Počet príspevkov : 1724
Auto : opel vectra 2.0 16V
Bydlisko : malacky Tel:0907 849 756

zapojenie smerovky na spetaku Empty
OdoslaťPredmet: Re: zapojenie smerovky na spetaku   zapojenie smerovky na spetaku Icon_minitime17/5/2009, 12:31

najblizsie je zo spinacky od smeroviek z packy bo resp ako to myslis najblizsie bo mas dve varianty fyzicky najblizsie mas z blatnika a najjednoduhsie je od packy a tie ledky ja by som to prepojil s dverovym spinacom a u stvorkach by to malo ist od zamku microspinacom dva kabliky
Návrat hore Goto down
Marshall_G_IV
Profík
Profík
Marshall_G_IV


Male
Vek : 36
Registrácia : 23.04.2008
Počet príspevkov : 1102
Auto : Passat B5.5 1.8T 110kW
Bydlisko : LEVICE

zapojenie smerovky na spetaku Empty
OdoslaťPredmet: Re: zapojenie smerovky na spetaku   zapojenie smerovky na spetaku Icon_minitime17/5/2009, 12:40

asi to potiahnem z blatnika teda, nevies nahodof odkial idu kable do blatnika.? ci to ide spodom alebo horom cez motorovy priestor..?

no idem sa na to pozret ze co vyriesim Smile
Návrat hore Goto down
Marshall_G_IV
Profík
Profík
Marshall_G_IV


Male
Vek : 36
Registrácia : 23.04.2008
Počet príspevkov : 1102
Auto : Passat B5.5 1.8T 110kW
Bydlisko : LEVICE

zapojenie smerovky na spetaku Empty
OdoslaťPredmet: Re: zapojenie smerovky na spetaku   zapojenie smerovky na spetaku Icon_minitime17/5/2009, 13:02

takze som to zacal tahat od packy....nevie dakto ze ktory kabel je presne prava a ktory lava smerovkaa na packe..? Crying or Very sad

dakujem
Návrat hore Goto down
djpetersnv
Pilot
Pilot
djpetersnv


Male
Vek : 35
Registrácia : 11.12.2007
Počet príspevkov : 806
Auto : GOLF IV 1,9TDI, Passat B5 1,8T
Bydlisko : Spišská Nová Ves

zapojenie smerovky na spetaku Empty
OdoslaťPredmet: Re: zapojenie smerovky na spetaku   zapojenie smerovky na spetaku Icon_minitime17/5/2009, 13:46

mam schemu ak chces tak poslem daj mail
Návrat hore Goto down
http://www.mpauto.phishing-site.www
djpetersnv
Pilot
Pilot
djpetersnv


Male
Vek : 35
Registrácia : 11.12.2007
Počet príspevkov : 806
Auto : GOLF IV 1,9TDI, Passat B5 1,8T
Bydlisko : Spišská Nová Ves

zapojenie smerovky na spetaku Empty
OdoslaťPredmet: Re: zapojenie smerovky na spetaku   zapojenie smerovky na spetaku Icon_minitime17/5/2009, 14:05

sice mail mas aj tu staci ak mi napises kod motora aby som to vedel najst 
Návrat hore Goto down
http://www.mpauto.phishing-site.www
Marshall_G_IV
Profík
Profík
Marshall_G_IV


Male
Vek : 36
Registrácia : 23.04.2008
Počet príspevkov : 1102
Auto : Passat B5.5 1.8T 110kW
Bydlisko : LEVICE

zapojenie smerovky na spetaku Empty
OdoslaťPredmet: Re: zapojenie smerovky na spetaku   zapojenie smerovky na spetaku Icon_minitime17/5/2009, 15:05

zuzko napísal:
najblizsie je zo spinacky od smeroviek z packy bo resp ako to myslis najblizsie bo mas dve varianty fyzicky najblizsie mas z blatnika a najjednoduhsie je od packy a tie ledky ja by som to prepojil s dverovym spinacom a u stvorkach by to malo ist od zamku microspinacom dva kabliky

najradsej by som to zapojil tak ze ked sa rozsvieia svetla tak aby sa ledky zapli, lebo keby to dam na zamok dveri tak by sa ledky rozsvietili po odomknuti a po zamknuti zhastli,...(vo dverach nieje ziadny kablik ktory reaguje na osvetlenie..? Sad )
inak uz som to skusal napojit aj na prepinac okien (hore-dole) a na jeho osvetlenie,..ale tak tam je prud stale cize mi LED svietili nonstop... Sad
Návrat hore Goto down
Marshall_G_IV
Profík
Profík
Marshall_G_IV


Male
Vek : 36
Registrácia : 23.04.2008
Počet príspevkov : 1102
Auto : Passat B5.5 1.8T 110kW
Bydlisko : LEVICE

zapojenie smerovky na spetaku Empty
OdoslaťPredmet: Re: zapojenie smerovky na spetaku   zapojenie smerovky na spetaku Icon_minitime17/5/2009, 15:31

takze na soferove dvere som uz kablik na osvetlenie nasiel,..dal som to na konektor ktory je na ovladacom paneli sofera a tam kablik slabomodry-modrypasik
len problem to je u spolujazdca...tam som to chcel dat na konektor ktory je na ovladanie okna (ten je podsvieteny) tam je pin na osvetlenie 3-4.
LENZE Smile samotny pin 3 ma stale napetie aj pin 4 ma stale napetie,...a osvetlenie sa da len tak ked spojim diodu cez oba 3 = +, 4 = -, a neda sa tak ze 3 = + a kostra auta -, alebo 4 = + a kostra auta - Sad

nake rady alebo postrehy? Smile
Návrat hore Goto down
Marshall_G_IV
Profík
Profík
Marshall_G_IV


Male
Vek : 36
Registrácia : 23.04.2008
Počet príspevkov : 1102
Auto : Passat B5.5 1.8T 110kW
Bydlisko : LEVICE

zapojenie smerovky na spetaku Empty
OdoslaťPredmet: Re: zapojenie smerovky na spetaku   zapojenie smerovky na spetaku Icon_minitime17/5/2009, 16:36

takze uz idu aj smerovky,...uz len to osvetlenie na spolujazdcovej strane chyba...plz ludia kto pomoze..? Smile
Návrat hore Goto down
Marshall_G_IV
Profík
Profík
Marshall_G_IV


Male
Vek : 36
Registrácia : 23.04.2008
Počet príspevkov : 1102
Auto : Passat B5.5 1.8T 110kW
Bydlisko : LEVICE

zapojenie smerovky na spetaku Empty
OdoslaťPredmet: Re: zapojenie smerovky na spetaku   zapojenie smerovky na spetaku Icon_minitime17/5/2009, 17:05

oki,...tak uz ide vsetko ako ma.. Smile preto ze som vo spolujazdcovych dverach nenasiel vhodne (+) kablik tak som to potiahol az ku prepinacu svetiel a napojil som to tam...

hlavne podakovanie za pomoc: djpetersnv (dakujem za schemi)
Marshall_G_IV (dakujem za trpezlivost) Very Happy
Návrat hore Goto down
tdk
Pretekár
Pretekár
tdk


Male
Vek : 41
Registrácia : 01.06.2008
Počet príspevkov : 506
Auto : G4 1.9TDI ALH
Bydlisko : KE

zapojenie smerovky na spetaku Empty
OdoslaťPredmet: Re: zapojenie smerovky na spetaku   zapojenie smerovky na spetaku Icon_minitime18/5/2009, 17:14

pocuj nechces si odstranit ten "obrazok" z podpisu? dosledkom toho vobec netusim o com su tvoje prispevky .... lol!
Návrat hore Goto down
Marshall_G_IV
Profík
Profík
Marshall_G_IV


Male
Vek : 36
Registrácia : 23.04.2008
Počet príspevkov : 1102
Auto : Passat B5.5 1.8T 110kW
Bydlisko : LEVICE

zapojenie smerovky na spetaku Empty
OdoslaťPredmet: Re: zapojenie smerovky na spetaku   zapojenie smerovky na spetaku Icon_minitime18/5/2009, 19:27

aj som si myslel ze to bude ten najvecsi problem u viacerych Very Happy .wysiwyg { background-image: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; -khtml-background-clip: initial; -khtml-background-origin: initial; background-color: rgb(215, 223, 228); color: rgb(51, 50, 50); font-family: verdanagenevalucida'lucida grande'arialhelveticasans-serif; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: normal; font-size: 10pt; line-height: normal; background-position: initial initial; } p { margin: 0px; }
Návrat hore Goto down
Sponsored content





zapojenie smerovky na spetaku Empty
OdoslaťPredmet: Re: zapojenie smerovky na spetaku   zapojenie smerovky na spetaku Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
zapojenie smerovky na spetaku
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» vymena blinkeru v spetaku
» Zapojenie konektora
» Zapojenie sedacky
» smerovky
» Zapojenie sedaciek

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Interiér-
Prejdi na: