VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Rozmery rozširovacích podložiek

Goto down 
+7
rebel81
Adamec21
Kuric
nikibad
Jojo sdi
tdk
Matko11
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
Snake24
Autoškolák
Autoškolák
Snake24


Male
Vek : 34
Registrácia : 12.03.2009
Počet príspevkov : 137
Auto : Golf IV 1.9TDi GTI 150ps ARL :)
Bydlisko : Nitra

Rozmery rozširovacích podložiek - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozmery rozširovacích podložiek   Rozmery rozširovacích podložiek - Stránka 3 Icon_minitime16/3/2009, 23:02

Matko11 napísal:
hmm... nooo tak to je dobra cena..... tento tyzden by som mal uz vediet, ci bude material alebo nie... tak uvidim, ci sa budu robit... alebo budem zahanat nejake... ale toto je fakt dobra cena.... Wink

ja by som nevymyslal ked to tak moc chces tak kup origo a mas pokoj... vazne sa to oplati ja musim kupit aj tak sroby tak asi zoberem od neho aj ja
Návrat hore Goto down
nikibad
Agent
Agent
nikibad


Male
Vek : 40
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1520
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003
Bydlisko : Namestovo

Rozmery rozširovacích podložiek - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozmery rozširovacích podložiek   Rozmery rozširovacích podložiek - Stránka 3 Icon_minitime20/3/2009, 20:42

Matko11 napísal:
aaaa to volat mu zasa nemusis.. Wink to nesuri vobec... cize to staci ked prides domov, tak to kuknes a napises mi sem.... to bude stacit... vsak to neponahla... este nie je vonku... cize este netreba prezuvat, tak to ma cas zatial....Wink

takze som bol s kamosom a podlozky uz niesu.Boli to 25mm.Boli aj na zmenu roztece na 5x112.Rozmery som nezohnal.. Neutral
Návrat hore Goto down
boraTDI
Profík
Profík
boraTDI


Male
Vek : 44
Registrácia : 09.04.2008
Počet príspevkov : 1091
Auto : GIV TDI GTI
Bydlisko : SC

Rozmery rozširovacích podložiek - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozmery rozširovacích podložiek   Rozmery rozširovacích podložiek - Stránka 3 Icon_minitime23/3/2009, 18:05

našiel som niečo nové http://www.autobazar.eu/sk/rozsirovacie-podlozky-id914660.html

celkom slušná cena
Návrat hore Goto down
Matko11
Pilot
Pilot
Matko11


Male
Vek : 37
Registrácia : 28.01.2009
Počet príspevkov : 791
Auto : VW Golf IV TDI 81 KW
Bydlisko : okres DETVA

Rozmery rozširovacích podložiek - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozmery rozširovacích podložiek   Rozmery rozširovacích podložiek - Stránka 3 Icon_minitime28/3/2009, 20:03

hmm.... noo zatial sa nic nevyraba... lebo nastal problem trosku z materialom.... SadSad mame iba zelezo... ale to tazke... nic take lahke nie je... ale skusim nieco zohnat.... ak nie... tak to vzdam.... prachy, co by som dal za podlozky mozem odlozit.... predam moje elektrony a tie prachy k tomu dolozim... a kupim nejake 16" alebo 17".....
Návrat hore Goto down
Marshall_G_IV
Profík
Profík
Marshall_G_IV


Male
Vek : 36
Registrácia : 23.04.2008
Počet príspevkov : 1102
Auto : Passat B5.5 1.8T 110kW
Bydlisko : LEVICE

Rozmery rozširovacích podložiek - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozmery rozširovacích podložiek   Rozmery rozširovacích podložiek - Stránka 3 Icon_minitime14/5/2009, 18:29

Takze tie rozmeri presne,... vazne nikto nevie..? pls,...velmi by mi to pomohlo ludia.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Rozmery rozširovacích podložiek - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozmery rozširovacích podložiek   Rozmery rozširovacích podložiek - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Rozmery rozširovacích podložiek
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Rozmery reproduktorov na G4
» Rozmery GOLF IV SDI
» rozmery kolies
» Rozmery reprakov - Golf IV
» rozmery diskov pls poradte

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Podvozok-
Prejdi na: