VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Buchot kolesa a napravy

Goto down 
+10
VWPeter98
Snake24
Matko11
djpetersnv
mako
joco999
Tyouko
Marshall_G_IV
misobelko
keny
14 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
keny
Začiatočník
Začiatočník
keny


Male
Registrácia : 18.11.2008
Počet príspevkov : 8
Auto : VW GOLF IV - 1.4 16V 55KW (75K) LPG

Buchot kolesa a napravy Empty
OdoslaťPredmet: Buchot kolesa a napravy   Buchot kolesa a napravy Icon_minitime29/1/2009, 19:35

Caute, potrebujem poradit, pocas jazdy ked prejdem po nejakej jame alebo hrbolatej ceste pocujem buchot. neviem co to je, ako keby som mal povolene tlmice alebo napravu. raz sa mi zda ze to ide s predu, potom zase zo zadu. mam pocit ze mi odpadne koleso. a teraz v zime ked mam studene auto to este viac pocut. ked idem po rovine tak je vsetko o.k. Poradte!!
Návrat hore Goto down
misobelko
Pretekár
Pretekár
misobelko


Male
Vek : 41
Registrácia : 28.08.2007
Počet príspevkov : 480
Auto : golf
Bydlisko : PK

Buchot kolesa a napravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Buchot kolesa a napravy   Buchot kolesa a napravy Icon_minitime29/1/2009, 19:44

Daj to kuknut nejakemu mechanikovi. Mozes mat vymlatene capy, ulozenie tlmicov, ulozenie náprav, stabilizátora...
Návrat hore Goto down
Marshall_G_IV
Profík
Profík
Marshall_G_IV


Male
Vek : 36
Registrácia : 23.04.2008
Počet príspevkov : 1102
Auto : Passat B5.5 1.8T 110kW
Bydlisko : LEVICE

Buchot kolesa a napravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Buchot kolesa a napravy   Buchot kolesa a napravy Icon_minitime29/1/2009, 20:25

Ja mam ten isty problem, a na druhy mesiac sa ties chystam s tym mechanikovi...uz sa to neda pocuvat, ties si myslim ze mi zamalo odpadne dake koleso.. Surprised
Návrat hore Goto down
Tyouko
Vodič
Vodič
Tyouko


Male
Vek : 38
Registrácia : 12.01.2009
Počet príspevkov : 295
Auto : Golf IV TDI, ALH, Highline
Bydlisko : Humenne

Buchot kolesa a napravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Buchot kolesa a napravy   Buchot kolesa a napravy Icon_minitime30/1/2009, 17:39

Zdar tak ja sa pridam mne to tiez roby a pocut to stale viac nepocit to az tak cez diery ale hlavne po zvlnenej ceste ked idem pomaly... vraj vacsinou to je silonb. stabilizat.je to mozne? confused
Návrat hore Goto down
joco999
Autoškolák
Autoškolák
joco999


Registrácia : 24.10.2008
Počet príspevkov : 77
Auto : VW GOLF IV. 1.9TDi 115ps

Buchot kolesa a napravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Buchot kolesa a napravy   Buchot kolesa a napravy Icon_minitime30/1/2009, 18:39

chalani v prvom rade si dajte prezret spodne gulove capy a capy na servo riadeni a stabilizacne tycky
Návrat hore Goto down
Tyouko
Vodič
Vodič
Tyouko


Male
Vek : 38
Registrácia : 12.01.2009
Počet príspevkov : 295
Auto : Golf IV TDI, ALH, Highline
Bydlisko : Humenne

Buchot kolesa a napravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Buchot kolesa a napravy   Buchot kolesa a napravy Icon_minitime30/1/2009, 19:12

ok Smile
Návrat hore Goto down
keny
Začiatočník
Začiatočník
keny


Male
Registrácia : 18.11.2008
Počet príspevkov : 8
Auto : VW GOLF IV - 1.4 16V 55KW (75K) LPG

Buchot kolesa a napravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Buchot kolesa a napravy   Buchot kolesa a napravy Icon_minitime1/2/2009, 14:35

moze to byt aj casom, ja mam auto od 2002 a len 30 000km...pravidelny servis. dlho stavalo v garazi Sad
Návrat hore Goto down
mako
Pretekár
Pretekár
mako


Male
Vek : 46
Registrácia : 23.05.2008
Počet príspevkov : 302
Auto : VW Golf IV 1,9 TDI Variant 74 kw AXR
Bydlisko : SPA Brusno

Buchot kolesa a napravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Buchot kolesa a napravy   Buchot kolesa a napravy Icon_minitime1/2/2009, 16:14

Chalani mám ten istý problém, presne. Chlap čo mi robieva auto nevie prísť na to čo to je. K..a už ma to serie, nedá sa to počúvať. Musím ísť k niekomu inému čo to pozrie.
Návrat hore Goto down
djpetersnv
Pilot
Pilot
djpetersnv


Male
Vek : 35
Registrácia : 11.12.2007
Počet príspevkov : 806
Auto : GOLF IV 1,9TDI, Passat B5 1,8T
Bydlisko : Spišská Nová Ves

Buchot kolesa a napravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Buchot kolesa a napravy   Buchot kolesa a napravy Icon_minitime1/2/2009, 18:14

a co tak silentbloky????
Návrat hore Goto down
http://www.mpauto.phishing-site.www
misobelko
Pretekár
Pretekár
misobelko


Male
Vek : 41
Registrácia : 28.08.2007
Počet príspevkov : 480
Auto : golf
Bydlisko : PK

Buchot kolesa a napravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Buchot kolesa a napravy   Buchot kolesa a napravy Icon_minitime1/2/2009, 18:45

Nemas zaveseny vonavy stromcek na antene???

...niektori vedia ocom tocim...
Návrat hore Goto down
mako
Pretekár
Pretekár
mako


Male
Vek : 46
Registrácia : 23.05.2008
Počet príspevkov : 302
Auto : VW Golf IV 1,9 TDI Variant 74 kw AXR
Bydlisko : SPA Brusno

Buchot kolesa a napravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Buchot kolesa a napravy   Buchot kolesa a napravy Icon_minitime1/2/2009, 19:53

Ja mám silentbloky vymenené,kopu iných vecí vrátane tlmičov. uloženia tlmičov. Asi budem postupne vymienať všetko.
misobelko: vysvetli ten stromček, ja neviem vocogo
Návrat hore Goto down
Tyouko
Vodič
Vodič
Tyouko


Male
Vek : 38
Registrácia : 12.01.2009
Počet príspevkov : 295
Auto : Golf IV TDI, ALH, Highline
Bydlisko : Humenne

Buchot kolesa a napravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Buchot kolesa a napravy   Buchot kolesa a napravy Icon_minitime8/2/2009, 10:15

Tyouko napísal:
Zdar tak ja sa pridam mne to tiez roby a pocut to stale viac nepocit to az tak cez diery ale hlavne po zvlnenej ceste ked idem pomaly... vraj vacsinou to je silonb. stabilizat.je to mozne? confused
Poriesene boli to silenb. stab. na napravnici teraz to je ok. :race:
Návrat hore Goto down
Matko11
Pilot
Pilot
Matko11


Male
Vek : 37
Registrácia : 28.01.2009
Počet príspevkov : 791
Auto : VW Golf IV TDI 81 KW
Bydlisko : okres DETVA

Buchot kolesa a napravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Buchot kolesa a napravy   Buchot kolesa a napravy Icon_minitime1/3/2009, 23:07

nooo tak sa pridavam aj ja.... presne ten isty problem.... hlavne na zvlnenej ceste to bucha... najskor som myslel, ze je to vzadu ulozenie tlmicov... tak som isiel k mechanikovi, ten iba pokrutil hlavou, ze v zadu nema co buchat... ani to nepozeral... pozrel capy,... su ok... a potom kukol tieto gumy stab.... a tie su vymlatene riadne.... takze som sa potesil... som si uz chystal peniaze na nove tlmice... Very Happy:D ete to len mam ist vymienat... cize ked to bude napisem, ci to bolo ono... Wink
Návrat hore Goto down
Snake24
Autoškolák
Autoškolák
Snake24


Male
Vek : 34
Registrácia : 12.03.2009
Počet príspevkov : 137
Auto : Golf IV 1.9TDi GTI 150ps ARL :)
Bydlisko : Nitra

Buchot kolesa a napravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Buchot kolesa a napravy   Buchot kolesa a napravy Icon_minitime12/3/2009, 00:55

chalani ja mam rovnaky problem, vymenil som tlmice, a furt to bucha a trepe, presne ako pisete po zvlnenej ceste, alebo ked chytim nejaku povrchovu nerovnost nemusi byt ani jama, j..bne to strasne....
Návrat hore Goto down
Tyouko
Vodič
Vodič
Tyouko


Male
Vek : 38
Registrácia : 12.01.2009
Počet príspevkov : 295
Auto : Golf IV TDI, ALH, Highline
Bydlisko : Humenne

Buchot kolesa a napravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Buchot kolesa a napravy   Buchot kolesa a napravy Icon_minitime12/3/2009, 09:15

Snake24 napísal:
chalani ja mam rovnaky problem, vymenil som tlmice, a furt to bucha a trepe, presne ako pisete po zvlnenej ceste, alebo ked chytim nejaku povrchovu nerovnost nemusi byt ani jama, j..bne to strasne....
na 99% silenblok. stabilizatora na napravnici asi 2 uera a hodinka prace
Návrat hore Goto down
VWPeter98
Začiatočník
Začiatočník
VWPeter98


Male
Vek : 36
Registrácia : 02.02.2009
Počet príspevkov : 29
Auto : Golf IV 1.6SR , AKL
Bydlisko : Zilina

Buchot kolesa a napravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Buchot kolesa a napravy   Buchot kolesa a napravy Icon_minitime12/3/2009, 10:06

gumicky na stabilizacnych tyčiach na 100%.su mozne aj ine veci ale tie nebuchaju tak hnusne ako hentie 4eurove zalezitosti Wink
Návrat hore Goto down
kosei17
Začiatočník
Začiatočník
kosei17


Male
Registrácia : 03.09.2008
Počet príspevkov : 38
Auto : Vw golf 4 tdi 66kw alh

Buchot kolesa a napravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Buchot kolesa a napravy   Buchot kolesa a napravy Icon_minitime20/3/2009, 23:26

no tak asi to bude tycky stabilizatora a gumicky zvuk ako keby som presiel cez kanal uz som to menil ale nejak zase po 20000km sa to ozyva
Návrat hore Goto down
Matko11
Pilot
Pilot
Matko11


Male
Vek : 37
Registrácia : 28.01.2009
Počet príspevkov : 791
Auto : VW Golf IV TDI 81 KW
Bydlisko : okres DETVA

Buchot kolesa a napravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Buchot kolesa a napravy   Buchot kolesa a napravy Icon_minitime22/3/2009, 12:01

takze chalani... vymenene gumi na stabilizatore.... a krasne tichucko.... Wink ani tuk nepocut.... WinkWink je to parada... a stalo ma to 200,- sk aj s robotou.... Wink ale hned po vymene mi zasa zacalo vadit vrzganie interieru... Very Happy:D:D:D
Návrat hore Goto down
michalyx
Autoškolák
Autoškolák
michalyx


Male
Registrácia : 10.12.2008
Počet príspevkov : 117
Auto : IV 1,6 AZD
Bydlisko : Calexcity

Buchot kolesa a napravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Buchot kolesa a napravy   Buchot kolesa a napravy Icon_minitime22/3/2009, 13:32

Matko11 napísal:
takze chalani... vymenene gumi na stabilizatore.... a krasne tichucko.... Wink ani tuk nepocut.... WinkWink je to parada... a stalo ma to 200,- sk aj s robotou.... Wink ale hned po vymene mi zasa zacalo vadit vrzganie interieru... Very Happy:D:D:D
presny moj problem Very Happy hned ako som to vymenil ma zacal stvat ten interier:D
Návrat hore Goto down
samo_NZ
Začiatočník
Začiatočník
samo_NZ


Male
Vek : 37
Registrácia : 21.12.2008
Počet príspevkov : 24
Auto : Golf-IV, 1.9 TDi PD, 74kw
Bydlisko : Nove Zamky

Buchot kolesa a napravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Buchot kolesa a napravy   Buchot kolesa a napravy Icon_minitime22/3/2009, 14:04

No do ... Ja som mal nedavno tento isty problem, silentbloky na zadnej naprave, akurat ze ma to nestalo par eur ale 125 Eu aj s robotou, jedna ta guma stala 46 eur, je to normalne? Mam tam sice sportove tlmice ale tak nejaky velky rozdiel sa mi to zda byt. Co vy na to?
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Buchot kolesa a napravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Buchot kolesa a napravy   Buchot kolesa a napravy Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Buchot kolesa a napravy
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» buchanie zadnej napravy
» buchot v prednej naprave..iba ked je mokro...
» tukanie prednej napravy len pri spiatocke
» Pukanie z prednej napravy

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Podvozok-
Prejdi na: