VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 predny spoiler

Goto down 
+5
MarekP
tapo
dramatiq
ivco85
synak
9 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

predny spoiler - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: predny spoiler   predny spoiler - Stránka 2 Icon_minitime17/10/2009, 09:59

jan166 ..torx je druh hlavicky v skrutke.. take ´´slniecko´´ ..na aute mas iba taketo skrutky..(a este aj XZN ,ma viacej zarezov ako torx) cize ked chces nieco na aute do buducna robit sam kup si celu sadu ako ja..

dream.. ja viem.. si mi to uz davnejsie pisal a aj som sa snazil sa k nej dostat ale nejako sa mi nedarilo odmontovat ten plast co je pod volantom ..nasiel som tam iba jeden srob.. a nechcel som si to polamat.. tak musim si to zistit cez vag ked pojdem niekedy okolo servisu.. potom ti napisem.. dik..
Návrat hore Goto down
dream7000
Autoškolák
Autoškolák
dream7000


Registrácia : 30.12.2008
Počet príspevkov : 87
Auto : GOLF 5,6
Bydlisko : Námestovo

predny spoiler - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: predny spoiler   predny spoiler - Stránka 2 Icon_minitime17/10/2009, 12:15

jeden srob je zospodu a 2 su este za volantom, volant musi dolu...ale bez toho nebudem vedieť čo a ako, iba ak maš vypis z VAGu ten mi bude stacit, cislo podvolantovky RJ 16
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

predny spoiler - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: predny spoiler   predny spoiler - Stránka 2 Icon_minitime17/10/2009, 16:10

...oki dik.. ked budem mat cas sa do toho pustim..
Návrat hore Goto down
Pit-Bull
Pretekár
Pretekár



Male
Registrácia : 25.03.2009
Počet príspevkov : 397
Auto : VW GOLF VI / Yamaha R6

predny spoiler - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: predny spoiler   predny spoiler - Stránka 2 Icon_minitime29/12/2009, 19:16

mam teraz moznost kupit predny naraznik z GTi komplet a zadny z R32 bude mi to pasovat? dalsia otazocka je ako spravim vyfuk vzadu :-D 2 roky su pomali fuc tak ide sa na rekonstrukciu :-P
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

predny spoiler - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: predny spoiler   predny spoiler - Stránka 2 Icon_minitime30/12/2009, 10:51

..zadny by mal parovat v pohode.. lebo rozdielny je vlastne iba podnaraznik.. ale s predkom bude problem.. ma inu saharu a uchyty.. budes k tomu musiet dokupit dalsich X veci...
Návrat hore Goto down
Pit-Bull
Pretekár
Pretekár



Male
Registrácia : 25.03.2009
Počet príspevkov : 397
Auto : VW GOLF VI / Yamaha R6

predny spoiler - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: predny spoiler   predny spoiler - Stránka 2 Icon_minitime28/1/2010, 17:29

synak hod mi link alebo kde si mozem kupit ten (treba to este striekat ci sa to len pripoji tam pod tu listu?
predny spoiler - Stránka 2 Cupraliptotal1
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

predny spoiler - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: predny spoiler   predny spoiler - Stránka 2 Icon_minitime28/1/2010, 20:28

...kupoval som to v predajni Seatu.. klasika ako hocijaky iny nahradny diel.. ja som to nestriekal.. je to z rovnakeho matrosu ako podnaraznik ktory tam uz mas.. len je s tym dost piplacka aby si to napasoval kedze je to robene na ine auto..cize vsetky povodne uchyty musis ufaklit a navrtat diery na sroby.. ja som zhodil naraznik a islo tam cca 20 srobov s matkami.. aby to poriadne drzalo..
Návrat hore Goto down
lacomt
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 32
Registrácia : 28.10.2011
Počet príspevkov : 1
Auto : Golf 5 1.9 TDI
Bydlisko : MT

predny spoiler - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: predny spoiler   predny spoiler - Stránka 2 Icon_minitime28/10/2011, 03:29

Takze vravite,ze mi je zbytocne na mojho klasickeho golfika objednavat predny naraznik z R32,nebude pasovat?! Sad
Návrat hore Goto down
Sponsored content





predny spoiler - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: predny spoiler   predny spoiler - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
predny spoiler
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Zadny spoiler
» Zadny spoiler

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Exteriér-
Prejdi na: