VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 predny spoiler

Goto down 
+5
MarekP
tapo
dramatiq
ivco85
synak
9 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

predny spoiler Empty
OdoslaťPredmet: predny spoiler   predny spoiler Icon_minitime4/1/2009, 22:02

...vie mi niekto na 100% povedat ci pasuje na naraznik obyc. golfu podnaraznik(spoiler) z GTI ,R32 alebo Jetty ... dik..
Návrat hore Goto down
ivco85
VW Junior
VW Junior
ivco85


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB
Bydlisko : okr. Galanta

predny spoiler Empty
OdoslaťPredmet: Re: predny spoiler   predny spoiler Icon_minitime5/1/2009, 09:55

mal by myslim....pretoze naraznik z GTI a klasicky su geometriou myslim uplne rovnake...len sa trochu lisia prevedenim..
a jetta..to je presny golf len s inym zadkom...
ale zistim ti to presne...
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

predny spoiler Empty
OdoslaťPredmet: Re: predny spoiler   predny spoiler Icon_minitime5/1/2009, 10:45

..viem ze jetta je golf s kufrom ale predny naraznik ma ako R32
Návrat hore Goto down
ivco85
VW Junior
VW Junior
ivco85


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB
Bydlisko : okr. Galanta

predny spoiler Empty
OdoslaťPredmet: Re: predny spoiler   predny spoiler Icon_minitime5/1/2009, 10:53

synak napísal:
..viem ze jetta je golf s kufrom ale predny naraznik ma ako R32
zistim...len teraz nestiham
R32 je velmi mozne ze je iny
ale klasika vs. GTI sa myslim lisi iba podspojlerom..samozrejme trosku inak vyzera..ale ako som pisal geometria je rovnaka...
Návrat hore Goto down
dramatiq
Pretekár
Pretekár
dramatiq


Male
Vek : 41
Registrácia : 06.04.2008
Počet príspevkov : 684
Auto : 335i coupe
Bydlisko : BA

predny spoiler Empty
OdoslaťPredmet: Re: predny spoiler   predny spoiler Icon_minitime5/1/2009, 11:05

a aky podnaraznik ma rka mi povedz?
Návrat hore Goto down
http://www.metal-finish.sk
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

predny spoiler Empty
OdoslaťPredmet: Re: predny spoiler   predny spoiler Icon_minitime5/1/2009, 12:26

...GTI a normalny Golfacky naraznik je diametralne odlisny.. prave GTI a R32 su skoro rovnake ..rozdiel je iba v maske.. viem to preto lebo som kupil komplet GTI naraznik a chcel som ho nahodit na svoje auto a az potom som zistil ze komlpet vsetky uchyty a nosniky co drzia chladic, svetla atd. su ine.. tak som ho vratil.. ale vtedy som si neskusil ci aspom ten podnaraznik pasuje na klasicky naraznik.. preto sa to pytam..
Návrat hore Goto down
ivco85
VW Junior
VW Junior
ivco85


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB
Bydlisko : okr. Galanta

predny spoiler Empty
OdoslaťPredmet: Re: predny spoiler   predny spoiler Icon_minitime5/1/2009, 14:17

takze takto...R32 naraznik je uplne iny..a je to jeden kus ako vravi dramatiq..takze ziadny podnaraznik nema...takze ten je pass
co sa tyka podnaraznika z GTI ten pasovat bude.....ma aj rovnake katalogove cislo,teda uchytenie a licovanie na narazniku bude presne sediet..len ten GTi ma samozrejme trochu iny tvar...
je to presne ako pri G4 podnaraznik obycajny a z V6 ako mam ja..lisia sa tvarom ale presne pasuju...
btw. GTi podnaraznik na G5 ma oznacenie 1K0 805 903D
Návrat hore Goto down
ivco85
VW Junior
VW Junior
ivco85


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB
Bydlisko : okr. Galanta

predny spoiler Empty
OdoslaťPredmet: Re: predny spoiler   predny spoiler Icon_minitime5/1/2009, 14:23

https://2img.net/r/ihimizer/img255/7550/26831767hj6.jpg
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

predny spoiler Empty
OdoslaťPredmet: Re: predny spoiler   predny spoiler Icon_minitime5/1/2009, 14:44

....vdaka.. idem zhanat .. Smile
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

predny spoiler Empty
OdoslaťPredmet: Re: predny spoiler   predny spoiler Icon_minitime8/10/2009, 20:44

...takze znova.. podnazarnik z GTI a Jetty je sirsi.. nepasuje..odskusane v servise.. ale nasiel som par obrazkov od vynaliezavych amikov a tato varianta sa mi paci najviac.. nakolko nemam rad kolotocovy tuning ale nednoduche veci.. co hovorite na toto.. ? .. je to podnaraznik z prvej generacie Leon cupra .. a podla mna tam sadne ako rit na serbel.. akurat ho tam treba asi nasrobovat samorezkami lebo uchyty nebudu sediet..
...len neviem kde to zohnat.. nevie mi s tym niekto helfnut..? lebo jedine co napadlo mna je origo predajna seat.. ale tam za to asi budu chciet cely moj mesacny plat Smile



predny spoiler Auto4
predny spoiler Mk5seat
predny spoiler Cupraliptotal1
Návrat hore Goto down
tapo
Autoškolák
Autoškolák
tapo


Male
Vek : 35
Registrácia : 13.09.2008
Počet príspevkov : 121
Auto : golf III 1,6 GL ABU, G2, 110 R
Bydlisko : Stará Ľubovňa

predny spoiler Empty
OdoslaťPredmet: Re: predny spoiler   predny spoiler Icon_minitime8/10/2009, 21:26

Vyzera to super, uz to len zohnat za dobry peniaz. drzim palce predny spoiler Icon_smile
Návrat hore Goto down
http://www.skoda110r.cz
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

predny spoiler Empty
OdoslaťPredmet: Re: predny spoiler   predny spoiler Icon_minitime9/10/2009, 08:46

...takze objednane zo seatu ...24€ ..ueej.. predny spoiler Icon_cool
Návrat hore Goto down
MarekP
Autoškolák
Autoškolák
MarekP


Male
Vek : 40
Registrácia : 10.02.2009
Počet príspevkov : 107
Auto : VW G5, 1.9TDI, VW Passat 2.0TDI SportLine (125kW DSG), Tatra 613

predny spoiler Empty
OdoslaťPredmet: Re: predny spoiler   predny spoiler Icon_minitime13/10/2009, 11:33

synak napísal:
...takze objednane zo seatu ...24€ ..ueej.. predny spoiler Icon_cool
Ked to budes mat nahodene, tak prosim ta daj nejake fotky, vyzera to celkom dobre a mozno by som si to dal aj ja. 
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

predny spoiler Empty
OdoslaťPredmet: Re: predny spoiler   predny spoiler Icon_minitime13/10/2009, 12:04

...vcera som to zbuchal.. robota tak na 2h. trosku piplacka aby to presne sedelo....naraznik musel dolu.. zajtra nafotim lebo dnes idem este davat prahy z GTI ..tak potom budu foto v sekcii moje auto..
Návrat hore Goto down
jan166
Začiatočník
Začiatočník
jan166


Male
Vek : 40
Registrácia : 10.12.2008
Počet príspevkov : 24
Auto : vw golf 5 2.0 TDi sportline 103kw
Bydlisko : presov a okolie

predny spoiler Empty
OdoslaťPredmet: Re: predny spoiler   predny spoiler Icon_minitime14/10/2009, 12:32

TAK JA TU Z TOHO VUL,TAK PASUJE GTI NARAZNIK http://vagen.vg//catalog/popup_image.php?pID=2711 http://vagen.vg//catalog/product_info.php?products_id=2711 NA GOLF ALEBO NIE,MAM NA MYSLI KOMPLET CELY NARAZNIK,tak uz som ho objednal tak uvidime ale pisu tam ze pasuje tak uvidime,naha dzoval uz niekto gti naraznik? nejake foto by pomohlo dik
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

predny spoiler Empty
OdoslaťPredmet: Re: predny spoiler   predny spoiler Icon_minitime14/10/2009, 14:01

...original naraznik z GTI ti pasovat nebude.. je tam ina sahara.. (ten plechovy vylisok kde drzi chladic) iny je aj absorber narazov.. aj centralne uchyty su ine.. tiez som svojho casu kupil origo GTI naraznik a pokusal ho nahodit ale ked som zistil co vsetko k tomu este potrebujem vymenit tak som sa na to vyprdol.. je mozne ze ten naraznik kedze nieje origo, ktory je v tom linku je usposobeny tak aby sadol na klasicke uchyty.. a prehodenie naraznikov je vec na 10 min.. potrebujes akurat torxy.. dva sroby su pod maskou 4 pod blatnikom a cca 8 odspodu..
Návrat hore Goto down
jan166
Začiatočník
Začiatočník
jan166


Male
Vek : 40
Registrácia : 10.12.2008
Počet príspevkov : 24
Auto : vw golf 5 2.0 TDi sportline 103kw
Bydlisko : presov a okolie

predny spoiler Empty
OdoslaťPredmet: Re: predny spoiler   predny spoiler Icon_minitime14/10/2009, 20:02

synak napísal:
...original naraznik z GTI ti pasovat nebude.. je tam ina sahara.. (ten plechovy vylisok kde drzi chladic) iny je aj absorber narazov.. aj centralne uchyty su ine.. tiez som svojho casu kupil origo GTI naraznik a pokusal ho nahodit ale ked som zistil co vsetko k tomu este potrebujem vymenit tak som sa na to vyprdol.. je mozne ze ten naraznik kedze nieje origo, ktory je v tom linku je usposobeny tak aby sadol na klasicke uchyty.. a prehodenie naraznikov je vec na 10 min.. potrebujes akurat torxy.. dva sroby su pod maskou 4 pod blatnikom a cca 8 odspodu..

diky synak, hmmm ved uvidime ci bude pasovat,to som zviedaf,dufam ze ano,lebo ak ne tak ma poraz....mmmmm
PS ten tvoj volantik sa mi moc moc luubi,aj ja chcem predny spoiler Icon_smile uz ti funguju aj vsetky gombiky?a ten predny podnaraznik ci ako sa to vola,to co mas uplne dole mas zo seat leon? a tie bocne prahy co mas si kde splasil?
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

predny spoiler Empty
OdoslaťPredmet: Re: predny spoiler   predny spoiler Icon_minitime14/10/2009, 20:18

..volant este nefunguje.. zevraj staci dokupit iba jeden kabel ale nejako neriesim lebo aj tak vecsinou pocuvam hudbu cez MP3 cez AUX vstup.. hej ten podnaraznik..spoiler alebo ako to nazvat je zo seatu leon cupra R prvej generacie.. som tak googlil a zistil som ze po upravach pasuje aj na golf 4 a 5 a tie prahy mam origo z VW ..da sa to kupit aj s uchytmi.
Návrat hore Goto down
jan166
Začiatočník
Začiatočník
jan166


Male
Vek : 40
Registrácia : 10.12.2008
Počet príspevkov : 24
Auto : vw golf 5 2.0 TDi sportline 103kw
Bydlisko : presov a okolie

predny spoiler Empty
OdoslaťPredmet: Re: predny spoiler   predny spoiler Icon_minitime16/10/2009, 23:50

synak napísal:
...original naraznik z GTI ti pasovat nebude.. je tam ina sahara.. (ten plechovy vylisok kde drzi chladic) iny je aj absorber narazov.. aj centralne uchyty su ine.. tiez som svojho casu kupil origo GTI naraznik a pokusal ho nahodit ale ked som zistil co vsetko k tomu este potrebujem vymenit tak som sa na to vyprdol.. je mozne ze ten naraznik kedze nieje origo, ktory je v tom linku je usposobeny tak aby sadol na klasicke uchyty.. a prehodenie naraznikov je vec na 10 min.. potrebujes akurat torxy.. dva sroby su pod maskou 4 pod blatnikom a cca 8 odspodu..

"potrebujes akurat torxy" co su to tie torxy,ak sa mozem spytat dik synak
Návrat hore Goto down
dream7000
Autoškolák
Autoškolák
dream7000


Registrácia : 30.12.2008
Počet príspevkov : 87
Auto : GOLF 5,6
Bydlisko : Námestovo

predny spoiler Empty
OdoslaťPredmet: Re: predny spoiler   predny spoiler Icon_minitime17/10/2009, 08:31

pre synak, kablik na bag pre multif. volant musiš meniť určite a predpokladám že bude treba meniť aj podvolantovu RJ.....nenapísal si ake maš na nej číslo a aké je číslo krúžku na airbag pod volantom....podla toho možeš riešiť ten MFL volant
Návrat hore Goto down
Sponsored content





predny spoiler Empty
OdoslaťPredmet: Re: predny spoiler   predny spoiler Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
predny spoiler
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Zadny spoiler
» Zadny spoiler

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Exteriér-
Prejdi na: