VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Dvojvlaknova ziarovka v zadnych brzdovych svetlach

Goto down 
+2
mato88
ivco85
6 posters
AutorSpráva
ivco85
VW Junior
VW Junior
ivco85


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB
Bydlisko : okr. Galanta

Dvojvlaknova ziarovka v zadnych brzdovych svetlach Empty
OdoslaťPredmet: Dvojvlaknova ziarovka v zadnych brzdovych svetlach   Dvojvlaknova ziarovka v zadnych brzdovych svetlach Icon_minitime31/8/2008, 14:56

vcera som sa tak hral a vsimol som si to..viete mi niekto vysvetlil aky to ma zmysel..ked aj tak po stupeni na brzrdu svieti iba jedno??
rozmyslal som ze ci by sa to nedalo urobit tak ze by mi vlastne svietilo jedno vlakno ako normalne obrisove svetlo a druhe ako brzda..tym padom bi som mal vzadu ako obrisove svetla dve ziarovky resp.dva pasy....
nesuvisi nahodou ta dvojvlaknova ziarovka s urcenim aj pre USA trh?,fakt tipujem..budem rad ked niekto vnesie do toho svetlo..Smile
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

Dvojvlaknova ziarovka v zadnych brzdovych svetlach Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvojvlaknova ziarovka v zadnych brzdovych svetlach   Dvojvlaknova ziarovka v zadnych brzdovych svetlach Icon_minitime31/8/2008, 15:06

vsetko sa da,len sa s tym treba pohrat,ja som to takto mal na skodovke,predne smerovky boli dvojvlaknove a zadne svetla som mal ledkove 6W/21W je to parada,kazdy kuka ako puk ze ako ti to svieti

Dvojvlaknova ziarovka v zadnych brzdovych svetlach Toto_b10
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
indian
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 30.07.2008
Počet príspevkov : 22
Auto : VW Golf IV Variant 1.9TDI ALH, VW Golf IV Variant 1.9TDI AGR

Dvojvlaknova ziarovka v zadnych brzdovych svetlach Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvojvlaknova ziarovka v zadnych brzdovych svetlach   Dvojvlaknova ziarovka v zadnych brzdovych svetlach Icon_minitime9/9/2008, 13:57

No presne tak, ako to chces je to na Variante seriovo. Na zadnych obrysovych je jedna 5W ziarovka a jedna dvojvlaknova 5/21W. To 5W vlakno svieti ako obrysove a to 21W ako brzdove. Takze svietia vlasne 2 obrysove na kazdej strane. Je to dobre hlavne preto, ze ked sa ti 1 vypali, tak este svieti druha a nemusis hned bezat kupovat a menit. Vcera som tu 5W ziarovku menil lebo som 3 tyzdne jazdil v pravo len s tou dvojvlaknovou. A presne tak isto je to aj na Espere, Fiate Marea Weekend, ... Tak nevim, preco nie aj na klasickom G4.
Návrat hore Goto down
Sharkygolf
Pilot
Pilot
Sharkygolf


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.06.2007
Počet príspevkov : 887
Auto : VW GOLF 3 1.8i 66 kW ADZ r.97
Bydlisko : Lúky PU

Dvojvlaknova ziarovka v zadnych brzdovych svetlach Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvojvlaknova ziarovka v zadnych brzdovych svetlach   Dvojvlaknova ziarovka v zadnych brzdovych svetlach Icon_minitime9/9/2008, 14:09

Na trojke je to tiež tak
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Dvojvlaknova ziarovka v zadnych brzdovych svetlach Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvojvlaknova ziarovka v zadnych brzdovych svetlach   Dvojvlaknova ziarovka v zadnych brzdovych svetlach Icon_minitime5/10/2008, 22:45

ivco...good idea Idea ...zase mam nad cim rozmyslat...ale zda sa mi ze som niekde cital ze dvojvlaknovky u nas nie su povolene...alebo to je len haluz??? drunken Apropo kto by to zistil ze??? Very Happy
Návrat hore Goto down
Marshall_G_IV
Profík
Profík
Marshall_G_IV


Male
Vek : 36
Registrácia : 23.04.2008
Počet príspevkov : 1102
Auto : Passat B5.5 1.8T 110kW
Bydlisko : LEVICE

Dvojvlaknova ziarovka v zadnych brzdovych svetlach Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvojvlaknova ziarovka v zadnych brzdovych svetlach   Dvojvlaknova ziarovka v zadnych brzdovych svetlach Icon_minitime6/10/2008, 08:08

este som to neskumal, ale nieje ta dvojvlaknova ziarovka ako hmlovka..? Razz
Návrat hore Goto down
ivco85
VW Junior
VW Junior
ivco85


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB
Bydlisko : okr. Galanta

Dvojvlaknova ziarovka v zadnych brzdovych svetlach Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvojvlaknova ziarovka v zadnych brzdovych svetlach   Dvojvlaknova ziarovka v zadnych brzdovych svetlach Icon_minitime6/10/2008, 14:35

Marshall_G_IV napísal:
este som to neskumal, ale nieje ta dvojvlaknova ziarovka ako hmlovka..? Razz
ee..golf ma hmlovku dolu...a toto je v brzdovom..teda hore..
Návrat hore Goto down
ivco85
VW Junior
VW Junior
ivco85


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB
Bydlisko : okr. Galanta

Dvojvlaknova ziarovka v zadnych brzdovych svetlach Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvojvlaknova ziarovka v zadnych brzdovych svetlach   Dvojvlaknova ziarovka v zadnych brzdovych svetlach Icon_minitime6/10/2008, 14:38

baciluss napísal:
ivco...good idea Idea ...zase mam nad cim rozmyslat...ale zda sa mi ze som niekde cital ze dvojvlaknovky u nas nie su povolene...alebo to je len haluz??? drunken Apropo kto by to zistil ze??? Very Happy
no mal som co napisat.:Smile zase nebude docent spavat kym to neurobi .Smile..ale tiez som nad tym premyslal ze byto bola sranda mal vlastne vzadu dve obrysove svetla...otazkou je len ze ked su vsetci zvyknuti nato ze G4 ma iba jedno obrysove a permanentne by mi svietili dve..tak aby niekto nechytil pepku za mnou ze som skocil na brzdy... alebo si nemyslel co to je za pacienta ked ma stale nohu na brzde..:race:
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Dvojvlaknova ziarovka v zadnych brzdovych svetlach Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvojvlaknova ziarovka v zadnych brzdovych svetlach   Dvojvlaknova ziarovka v zadnych brzdovych svetlach Icon_minitime6/10/2008, 16:46

ivco85 napísal:
baciluss napísal:
ivco...good idea Idea ...zase mam nad cim rozmyslat...ale zda sa mi ze som niekde cital ze dvojvlaknovky u nas nie su povolene...alebo to je len haluz??? drunken Apropo kto by to zistil ze??? Very Happy
no mal som co napisat.:Smile zase nebude docent spavat kym to neurobi .Smile..ale tiez som nad tym premyslal ze byto bola sranda mal vlastne vzadu dve obrysove svetla...otazkou je len ze ked su vsetci zvyknuti nato ze G4 ma iba jedno obrysove a permanentne by mi svietili dve..tak aby niekto nechytil pepku za mnou ze som skocil na brzdy... alebo si nemyslel co to je za pacienta ked ma stale nohu na brzde..:race:
Ja si myslim ze ked ti nebude svietit 3 brzdove tak sa menusis obavat. Na ceste z chorvatska som sa stretol s autom ktremu ostal viset brzdovy spinac a asi celu cestu do HU presiel s brzdovimi svetlami.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Dvojvlaknova ziarovka v zadnych brzdovych svetlach Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvojvlaknova ziarovka v zadnych brzdovych svetlach   Dvojvlaknova ziarovka v zadnych brzdovych svetlach Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Dvojvlaknova ziarovka v zadnych brzdovych svetlach
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hmlovky v NARAZNIKU?alebo vo SVETLACH?
» Nesvieti ziarovka v kufri
» predny reflektor nesvieti a raz svieti, ziarovka je ok
» Trenie brzdovych kotucov
» aky rozmer brzdovych kotucov?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Exteriér-
Prejdi na: