VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 ako na montaz prahovych nastavcov

Goto down 
+2
Lucko
apophis
6 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

ako na montaz prahovych nastavcov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov - Stránka 2 Icon_minitime21/8/2008, 08:59

a akoze ti to prekryva neon? to ked si tam daval ten prah si si to nevsimol?
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
apophis
Pilot
Pilot
apophis


Male
Vek : 41
Registrácia : 07.05.2008
Počet príspevkov : 952
Auto : Golf IV 1.8T 4motion - rachotina
Bydlisko : BA

ako na montaz prahovych nastavcov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov - Stránka 2 Icon_minitime21/8/2008, 09:13

mato88 napísal:
a akoze ti to prekryva neon? to ked si tam daval ten prah si si to nevsimol?

teraz ten neon svieti len rovno dole a pod auto, nie aj von. neprekryva ho to uplne, len je to uz skoro pod nim, takze svetlo, nejde vsetkymi smermi, ako islo predtym. ved mozem poobede skusit odfotit, ako to tam teraz vyzera.
aj ma to napadlo, ze to tam bude zavadzat, ale zabudol som to potom vyskusat v zapale prace Smile trubicu mam dost daleko, tak som dufal, ze to vadit nebude. moja chyba Embarassed


Sharkygolf napísal:

K tym neonom:je to pekne,ale čo z toho,ked zapnuť to môžeš ked niekde stojiš.Rozmyšlal som nad tym,ale nakoniec som to usudil ako zbytočnu investiciu,ale nezapovedam sa.

ja som to tam nedaval, to uz bolo. je zakazane s tym jazdit, tak je to dost zbytocna investicia. a tieto diodove su ani neni zrovna lacne Very Happy
zase na druhej strane ma to potesilo, ze tam boli. ak z golfa raz bude tunovane auto, tak na zrazoch a podobnych akciach to bude efektne Smile
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

ako na montaz prahovych nastavcov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov - Stránka 2 Icon_minitime21/8/2008, 09:16

ale predsa tak je to najkrajsie,ked to neni vidiet,ked to podsvecuje len pod autom nie?
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
Sharkygolf
Pilot
Pilot
Sharkygolf


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.06.2007
Počet príspevkov : 887
Auto : VW GOLF 3 1.8i 66 kW ADZ r.97
Bydlisko : Lúky PU

ako na montaz prahovych nastavcov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov - Stránka 2 Icon_minitime21/8/2008, 09:17

Ale ved tunovane už je akurat ho stale zlepšuješ,takže na zrazoch to sadne ako niečo na šerblik Very Happy

Maťo,lenže asi mu to svieti len na uzko a nerozptyluje svetlo na širšie.
Návrat hore Goto down
apophis
Pilot
Pilot
apophis


Male
Vek : 41
Registrácia : 07.05.2008
Počet príspevkov : 952
Auto : Golf IV 1.8T 4motion - rachotina
Bydlisko : BA

ako na montaz prahovych nastavcov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov - Stránka 2 Icon_minitime21/8/2008, 09:31

mato88 napísal:
ale predsa tak je to najkrajsie,ked to neni vidiet,ked to podsvecuje len pod autom nie?

teraz je to svetlo zacina asi 15cm pod autom. predtym sa mi to pacilo viac. nesvietilo mi to moc von, ved pozri na tejto stranke http://vwgolf-club.net/forum-f8/topic-t798.htm
bude to aj po tej uprave prahov svietit menej von, ako povodne, ale trosku tomu chcem pridat Smile

Sharkygolf napísal:
Ale ved tunovane už je akurat ho stale zlepšuješ,takže na zrazoch to sadne ako niečo na šerblik Very Happy

snazim sa drzat pri zemi svoj nazor, ci je to tunovane auto Smile kym nemam urobeny motor a podvozok (a dalsie veci), tak ho este beriem, ako mierny tuning. klame vyzorom, lebo vyzera ako zavodne auto a motor je obycajny Laughing podvozok je sice sportovy od vw, ale musi ist este vyska dole, takze aj iny podvozok..
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

ako na montaz prahovych nastavcov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov - Stránka 2 Icon_minitime21/8/2008, 09:33

mas pravdu az tak von to neslo Wink
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
Sharkygolf
Pilot
Pilot
Sharkygolf


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.06.2007
Počet príspevkov : 887
Auto : VW GOLF 3 1.8i 66 kW ADZ r.97
Bydlisko : Lúky PU

ako na montaz prahovych nastavcov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov - Stránka 2 Icon_minitime21/8/2008, 09:36

ale tuning znamena ladenie a aj menšie upravy znamenaju zmenu auta a nezaleži na tom,že sa s motorom nič nerobilo,su rôzne štyly tuningu.Auto môže zvonku vyzerať ako čista seria a pri tom ma v sebe napratanych pc somarin a 300 konikkov pod kapotou. Very Happy
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

ako na montaz prahovych nastavcov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov - Stránka 2 Icon_minitime21/8/2008, 09:39

tuning je hlavne o detailoch a vynimocnosti vytrcat z davu ci uz malickostou,alebo niecim velkym Wink
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
apophis
Pilot
Pilot
apophis


Male
Vek : 41
Registrácia : 07.05.2008
Počet príspevkov : 952
Auto : Golf IV 1.8T 4motion - rachotina
Bydlisko : BA

ako na montaz prahovych nastavcov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov - Stránka 2 Icon_minitime21/8/2008, 09:45

Sharkygolf napísal:
ale tuning znamena ladenie a aj menšie upravy znamenaju zmenu auta a nezaleži na tom,že sa s motorom nič nerobilo,su rôzne štyly tuningu.Auto môže zvonku vyzerať ako čista seria a pri tom ma v sebe napratanych pc somarin a 300 konikkov pod kapotou. Very Happy

ano, ano, s tym suhlasim. tuning je uz vlastne skoro kazda uprava auta. aj s tym suhlasim, ze su rozne druhy tuningu.
som sa nechal uniest tym, ze ked to porovnam s niektorymi autami, tak sa to na ne ani zdaleka nechyta. preto vravim, ze mam mierne tunovane auto Very Happy
ja budem mat hybrid medzi lestenkou a zavodnym autom Laughing
Návrat hore Goto down
apophis
Pilot
Pilot
apophis


Male
Vek : 41
Registrácia : 07.05.2008
Počet príspevkov : 952
Auto : Golf IV 1.8T 4motion - rachotina
Bydlisko : BA

ako na montaz prahovych nastavcov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov - Stránka 2 Icon_minitime21/8/2008, 09:47

mato88 napísal:
mas pravdu az tak von to neslo Wink

takze to upravim, aby so trochu viac svietilo Wink
Návrat hore Goto down
Sharkygolf
Pilot
Pilot
Sharkygolf


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.06.2007
Počet príspevkov : 887
Auto : VW GOLF 3 1.8i 66 kW ADZ r.97
Bydlisko : Lúky PU

ako na montaz prahovych nastavcov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov - Stránka 2 Icon_minitime21/8/2008, 09:52

Ja mam tiež hybrid.A nie všetci si môžu dovoliť take upravy ako maju podaktorí manici na zrazoch a party.Je to v ramci každeho možnosti a schopnosti.Takže prečo sa porovnavať,ked si môžeš tvoriť vlastne predstavy.
Návrat hore Goto down
apophis
Pilot
Pilot
apophis


Male
Vek : 41
Registrácia : 07.05.2008
Počet príspevkov : 952
Auto : Golf IV 1.8T 4motion - rachotina
Bydlisko : BA

ako na montaz prahovych nastavcov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov - Stránka 2 Icon_minitime21/8/2008, 10:01

Mas pravdu, je to o kazdeho moznostiach. Vramci tych mojich som zatial spokojny, ako sa golfik vyvija.
Ja mam tu vlastnost, ze chcem stale vsetko zlepsovat a som na seba narocny, takze preto aj dost narocnym okom na golfika pozeram Very Happy
Návrat hore Goto down
apophis
Pilot
Pilot
apophis


Male
Vek : 41
Registrácia : 07.05.2008
Počet príspevkov : 952
Auto : Golf IV 1.8T 4motion - rachotina
Bydlisko : BA

ako na montaz prahovych nastavcov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov - Stránka 2 Icon_minitime21/8/2008, 20:33

Tak uz mam ale druhu stranu nahodenu.
Tentokrat som aj nitoval pre istotu, kedze som upravoval otvory a tie skrutky po viacerych skusaniach dobre nedrzali. Asi aj na pravu stranu dam po jednom nite na kazdu stranu prahu, nech mam klud. Ale zda sa, ze to lepidlo drzi super.
Návrat hore Goto down
ivco85
VW Junior
VW Junior
ivco85


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB
Bydlisko : okr. Galanta

ako na montaz prahovych nastavcov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov - Stránka 2 Icon_minitime21/8/2008, 21:42

apophis napísal:
ivco85 napísal:
ale ale..dalsi dokaz ze aj inziniri dokazu robit manualne.. .a perfect..:race:

dik ivco, presne rovnaka veta, ako mi otec vravieva.. Laughing
dnes by som mal ten lavy prah urobit a snad v sobotu tmelit a brusit
no dobrych a sikovnych inzinirov nebude nikdy dost!! dance
Návrat hore Goto down
Sponsored content





ako na montaz prahovych nastavcov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
ako na montaz prahovych nastavcov
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» montaz anteny
» montaz serva
» montaz palubneho pc
» reproduktory montaz ..?!

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Exteriér-
Prejdi na: