VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 ako na montaz prahovych nastavcov

Goto down 
+2
Lucko
apophis
6 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
apophis
Pilot
Pilot
apophis


Male
Vek : 41
Registrácia : 07.05.2008
Počet príspevkov : 952
Auto : Golf IV 1.8T 4motion - rachotina
Bydlisko : BA

ako na montaz prahovych nastavcov Empty
OdoslaťPredmet: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov Icon_minitime18/8/2008, 11:46

Viete mi prosim Vas niekto poradit, ako postupovat pri montazi plastovych prahovych nastavcov na golfa IV? Mozno s tym ma niekto skusenosti a bude vediet poradit.
Co viem, pod dverami (ta dlha cast) sa lepi a na krajoch sa to nituje.
Takze napriklad take rady, ake lepidlo pouzit, ci miesto nitov pouzit skrutky, na co si dat pozor a podobne rady by ste niekto mohli dat..
Cital som aj nejake navody po anglicky, ale lepsie sa so slovakom dorozumiem Laughing
Vopred dakujem
Návrat hore Goto down
apophis
Pilot
Pilot
apophis


Male
Vek : 41
Registrácia : 07.05.2008
Počet príspevkov : 952
Auto : Golf IV 1.8T 4motion - rachotina
Bydlisko : BA

ako na montaz prahovych nastavcov Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov Icon_minitime18/8/2008, 20:36

Tak ked mi nikto neporadi, pomoze mi pravidlo "porad si sam" Laughing
Nity uz mam nachystane (este pozicat z prace nitovacku) a lepit to budem asi tymto:
ako na montaz prahovych nastavcov P1000347ix4
To som dostal k prahovym nastavcom, ktore som kupil pred 2 mesiacmi a nepacili sa mi. Zabudol som, ze to mam doma
Návrat hore Goto down
Lucko
Agent
Agent
Lucko


Male
Vek : 39
Registrácia : 31.03.2008
Počet príspevkov : 1822
Auto : VW Passat B5 1.9 TDI AFN
Bydlisko : Trnava

ako na montaz prahovych nastavcov Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov Icon_minitime18/8/2008, 22:19

no teda sikulo Surprised
Návrat hore Goto down
apophis
Pilot
Pilot
apophis


Male
Vek : 41
Registrácia : 07.05.2008
Počet príspevkov : 952
Auto : Golf IV 1.8T 4motion - rachotina
Bydlisko : BA

ako na montaz prahovych nastavcov Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov Icon_minitime18/8/2008, 22:22

to sa este uvidi, ako to v stredu natunujem Laughing
Návrat hore Goto down
Lucko
Agent
Agent
Lucko


Male
Vek : 39
Registrácia : 31.03.2008
Počet príspevkov : 1822
Auto : VW Passat B5 1.9 TDI AFN
Bydlisko : Trnava

ako na montaz prahovych nastavcov Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov Icon_minitime19/8/2008, 07:33

ked to tam das hod hned foto,nech ta mozme ohodnotit Smile
Návrat hore Goto down
Sharkygolf
Pilot
Pilot
Sharkygolf


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.06.2007
Počet príspevkov : 887
Auto : VW GOLF 3 1.8i 66 kW ADZ r.97
Bydlisko : Lúky PU

ako na montaz prahovych nastavcov Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov Icon_minitime19/8/2008, 08:30

ja som osobne použil lepiaci tmel a drži to dobre
Návrat hore Goto down
apophis
Pilot
Pilot
apophis


Male
Vek : 41
Registrácia : 07.05.2008
Počet príspevkov : 952
Auto : Golf IV 1.8T 4motion - rachotina
Bydlisko : BA

ako na montaz prahovych nastavcov Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov Icon_minitime19/8/2008, 09:03

No vidis, ved Ty si tuner, Teba som sa mal pytat. Ved tym lepidlom, co mam tu musi drzat dobre a ked dam aj nity, nema to kam ujst Smile Jediny problem je to pekne dopasovat, to budem musiet zvladnut.
Návrat hore Goto down
apophis
Pilot
Pilot
apophis


Male
Vek : 41
Registrácia : 07.05.2008
Počet príspevkov : 952
Auto : Golf IV 1.8T 4motion - rachotina
Bydlisko : BA

ako na montaz prahovych nastavcov Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov Icon_minitime20/8/2008, 21:36

Tak dnes sa mi to nepodarilo urobit. Stihol som len jednu stranu, lebo som zacal cca 17.30 a skoro do 8 som sa s tym piplal. Zacal som aj tu druhu, ale umele osvetlenie je naprd, to treba za denneho svetla robit. Takze pokracujem snad zajtra.
Par foto:

naradie.. Smile
ako na montaz prahovych nastavcov 85711151qb9

blbec som az teraz v krabici od nich nasiel lepidlo, skrutky, certifikat a nalepky s typovym oznacenim Smile lepidlo je taketo:
ako na montaz prahovych nastavcov 85514621ae3

zial, bolo ich treba aj upravovat. okrem toho miesta na foto aj pri spodnej hrane piatych dveri, musel som ten oblucik zvacsit
ako na montaz prahovych nastavcov 81086105pi8

teraz schne lepidlo, zevraj 8 hodin ho treba nechat. potom budem musiet este vytmelit a zabrusit tie prechody. ale len trosku, daval som tolko lepidla, aby nebolo treba vela tmelit.
takto nejako to zatial vyzera:
ako na montaz prahovych nastavcov 71098211nl1

ako na montaz prahovych nastavcov 88983785mf4
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

ako na montaz prahovych nastavcov Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov Icon_minitime20/8/2008, 21:40

sak sikovny si Wink
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
apophis
Pilot
Pilot
apophis


Male
Vek : 41
Registrácia : 07.05.2008
Počet príspevkov : 952
Auto : Golf IV 1.8T 4motion - rachotina
Bydlisko : BA

ako na montaz prahovych nastavcov Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov Icon_minitime20/8/2008, 21:46

dik. snad sa to podari poriadne spravit..
Návrat hore Goto down
ivco85
VW Junior
VW Junior
ivco85


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB
Bydlisko : okr. Galanta

ako na montaz prahovych nastavcov Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov Icon_minitime21/8/2008, 00:09

ale ale..dalsi dokaz ze aj inziniri dokazu robit manualne.. .a perfect..:race:
Návrat hore Goto down
apophis
Pilot
Pilot
apophis


Male
Vek : 41
Registrácia : 07.05.2008
Počet príspevkov : 952
Auto : Golf IV 1.8T 4motion - rachotina
Bydlisko : BA

ako na montaz prahovych nastavcov Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov Icon_minitime21/8/2008, 06:07

ivco85 napísal:
ale ale..dalsi dokaz ze aj inziniri dokazu robit manualne.. .a perfect..:race:

dik ivco, presne rovnaka veta, ako mi otec vravieva.. Laughing
dnes by som mal ten lavy prah urobit a snad v sobotu tmelit a brusit
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




ako na montaz prahovych nastavcov Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov Icon_minitime21/8/2008, 06:57

no zatial to vyzera dobre tak snad to dotiahnes uspesne do konca Very Happy
Návrat hore Goto down
Sharkygolf
Pilot
Pilot
Sharkygolf


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.06.2007
Počet príspevkov : 887
Auto : VW GOLF 3 1.8i 66 kW ADZ r.97
Bydlisko : Lúky PU

ako na montaz prahovych nastavcov Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov Icon_minitime21/8/2008, 08:26

No vidiš,že nato maju aj oni paky a dali ti lepidlo,ale je to super,že je to plast ak sa nemylim.Ten sa da dobre tvarovať.Ja musim akurat horne spoje ešte niekedy pregitovať.
Návrat hore Goto down
tono55
Pilot
Pilot
tono55


Male
Registrácia : 25.01.2008
Počet príspevkov : 885
Auto : položené

ako na montaz prahovych nastavcov Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov Icon_minitime21/8/2008, 08:31

No pekne, podarilo sa Smile

a vizera to tam velmi dobre
Návrat hore Goto down
apophis
Pilot
Pilot
apophis


Male
Vek : 41
Registrácia : 07.05.2008
Počet príspevkov : 952
Auto : Golf IV 1.8T 4motion - rachotina
Bydlisko : BA

ako na montaz prahovych nastavcov Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov Icon_minitime21/8/2008, 08:48

to Sharkygolf:
ano, je to plast. radsej som bral plastove, aby vydrzali nejake jemne nehody Very Happy
presne tie horne spoje chcem este gitovat, ako Ty.

podcenil som vyrobcu a neprekutral krabicu, ked som ich vybaloval Smile som rad, ze dali to lepidlo a skrutky. tak by to malo byt vzdy, ze to predavaju so vsetkym, co budes potrebovat.
nitovat som nakoniec nemusel, stacili skrutky. jednu som pouzil tu, co nou bol podblatnik uchyteny. uz bol na tych prahoch vyvrtany otvor, ze bol presne nad tou skrutkou, tak som to pochopil tak, ze to pripravili na tu skrutku. ale na lavom prahu ten otvor netrafili, tak som ho musel na inom mieste vyvrtat.

to tono55:
dik. ved Ty si ma nakopol, aby som sa do toho konecne pustil Wink
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

ako na montaz prahovych nastavcov Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov Icon_minitime21/8/2008, 08:52

tono55 napísal:
No pekne, podarilo sa Smile

a vizera to tam velmi dobre



ty si nemal tiez moc v laske slovensinu,ze? Twisted Evil
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
apophis
Pilot
Pilot
apophis


Male
Vek : 41
Registrácia : 07.05.2008
Počet príspevkov : 952
Auto : Golf IV 1.8T 4motion - rachotina
Bydlisko : BA

ako na montaz prahovych nastavcov Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov Icon_minitime21/8/2008, 08:53

a zabudol som na jeden "big" problem.
prekryva mi to kusok neony na podsvietenie auta, tak budem musiet kusok obrat z tej strany, co je pod autom. na lavom to problem nieje, lebo ten je este dole, ale ten pravy, co je uz na aute sa bude horsie robit Very Happy musim asi niekde nad jamou. ale neony skoro vobec nezapinam, tak s tym viem zit Laughing malo ma napadnut skor to vyskusat, ale cloveka vsetko nenapadne Very Happy

mato88, aj ja mam s tym niekedy problem, ze az ked nieco napisem, tak si vsimnem, ake chyby su tam. alebo si nevsimnem vobec Very Happy clovek uz toho vela zo skoly pozabudal a to som byval jednotkar Very Happy
Návrat hore Goto down
Sharkygolf
Pilot
Pilot
Sharkygolf


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.06.2007
Počet príspevkov : 887
Auto : VW GOLF 3 1.8i 66 kW ADZ r.97
Bydlisko : Lúky PU

ako na montaz prahovych nastavcov Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov Icon_minitime21/8/2008, 08:55

Tak plast ma vyhody na svojej strane.Oproti vyššej nadobudacej cene.Ale su už skoro predpripravene a lahšie ich dopasuješ.A ako hovoriš su odolnejšie voči menšim kontaktom :-) Takže ešte spraviš druhu stranu a bude to super. afro

K tym neonom:je to pekne,ale čo z toho,ked zapnuť to môžeš ked niekde stojiš.Rozmyšlal som nad tym,ale nakoniec som to usudil ako zbytočnu investiciu,ale nezapovedam sa.
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

ako na montaz prahovych nastavcov Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov Icon_minitime21/8/2008, 08:58

apophis napísal:
mato88, aj ja mam s tym niekedy problem, ze az ked nieco napisem, tak si vsimnem, ake chyby su tam. alebo si nevsimnem vobec Very Happy clovek uz toho vela zo skoly pozabudal a to som byval jednotkar Very Happy


to mu len vraciam za patku co mi dal zo slovenciny v mojej galerii Wink dance
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
Sponsored content





ako na montaz prahovych nastavcov Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako na montaz prahovych nastavcov   ako na montaz prahovych nastavcov Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
ako na montaz prahovych nastavcov
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» montaz anteny
» montaz serva
» montaz palubneho pc
» reproduktory montaz ..?!

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Exteriér-
Prejdi na: