VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 uchytenie klucky

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

uchytenie klucky Empty
OdoslaťPredmet: uchytenie klucky   uchytenie klucky Icon_minitime16/7/2008, 10:08

...doma som sa hral na kutila Tima.. Smile ..lakoval som si klucky a listy.. vsetko bolo oki az na moment ked som zistil ze sa mi pri demontazi kluciek v tom mechanizme nieco uvolnilo(asi som oddtocil zavit alebo co) lebo uz nedokazem pritiahnut tu malinku cast na klucke ktora ide najprv von a az potom klucka.. a plus mi tam aj nieco chrasti.. cize helfla by rada niekoho kto uz ten zamok videl aj zvnutra ci na to nieje nejaka finta.. lebo rozoberat kvoli tomu tapacir dvere atd sa mi zatial nechce.. a servis je asi az posledna moznost.. Smile
Návrat hore Goto down
tono55
Pilot
Pilot
tono55


Male
Registrácia : 25.01.2008
Počet príspevkov : 885
Auto : položené

uchytenie klucky Empty
OdoslaťPredmet: Re: uchytenie klucky   uchytenie klucky Icon_minitime16/7/2008, 17:58

Asi ta sklamem ale myslim ze bez demontaze tapacíra to nepojde Smile
Ved to nieje zasa az tak pracna zalezitost, ked to zvladnes, zvladnes rozobrat cely interier, nevies kedy sa ti taka zrucnost moze zist. Naozaj to nieje nic tazke..

Ked tu klucku uvidis priamo bude sa ti to lahsie riesit. Pripadne pridaj foto potom.
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

uchytenie klucky Empty
OdoslaťPredmet: Re: uchytenie klucky   uchytenie klucky Icon_minitime17/7/2008, 07:47

....no dobre.. a nevies nahodov ako presne sa to dava dole..? lebo vzdy ked som sa pokusal davat dole tapacir na predoslich autach tak som tam nieco urval....a uz by som to nerad zopakoval... Smile ..je mi jasne ze postup bude asi taky ze najprv dole madlo dveri atd. , ale ked sa do toho pustim tak chcem uz presny postup.. ala ´uvolnime srobik B , potom C , a odklikneme plochu F ´ atd. .. Smile
Návrat hore Goto down
tono55
Pilot
Pilot
tono55


Male
Registrácia : 25.01.2008
Počet príspevkov : 885
Auto : položené

uchytenie klucky Empty
OdoslaťPredmet: Re: uchytenie klucky   uchytenie klucky Icon_minitime17/7/2008, 07:58

skus sa pozriet na www.vwvortex.com vo fórach, v návodoch. tam takéto bývajú.

alebo sa poobede pozriem na aute Razz
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

uchytenie klucky Empty
OdoslaťPredmet: Re: uchytenie klucky   uchytenie klucky Icon_minitime17/7/2008, 08:17

..dik.. Smile
Návrat hore Goto down
peterpeto
Začiatočník
Začiatočník
peterpeto


Male
Vek : 40
Registrácia : 25.01.2008
Počet príspevkov : 25
Auto : VW Golf V [BLACK]
Bydlisko : západné Slovensko

uchytenie klucky Empty
OdoslaťPredmet: Re: uchytenie klucky   uchytenie klucky Icon_minitime28/8/2008, 15:36

pre "Synak"

Pocuj a ako chytila farba na tych kluckach? Nebude sa to supat casom?
Ja planujem dat do laku podnarazniky a listy, ale z tych kluciek mam obavy ;(

A ako sa demontuju tie bocne listy? Treba rozobrat kvoli tomu dvere? Mozes napisat daky navod.... a pripadne kde su uchytovacie body a tvar zacvakavacich uchytov.

Dakujem
Neraz by som pri demontazi nieco poskodil Wink
Návrat hore Goto down
ivco85
VW Junior
VW Junior
ivco85


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB
Bydlisko : okr. Galanta

uchytenie klucky Empty
OdoslaťPredmet: Re: uchytenie klucky   uchytenie klucky Icon_minitime29/8/2008, 10:56

no neviem ako na G5..ale na G4 su bocne listy nacvaknute aj prilepene...
takze predpokladam ze to bude obdobne..
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

uchytenie klucky Empty
OdoslaťPredmet: Re: uchytenie klucky   uchytenie klucky Icon_minitime4/1/2009, 18:43

..sorac ze pisem tak neskoro .. dlho som tu nebol.. cize mam to uz cca pol roka a nevidim naznak ze by sa to malo odlupovat.. ..postupoval som takto.. smirgel cca 600 az 1200 ,odmastit ,potom zaklad na plasty(da sa kupit v kazdom obchode s farbami) ..nechat zascnut cca 30min a potom som striekal uz priamo cierny spray..a na to poslednu vrstvu bezfarebneho laku, ako som uz pisal .. vysledok prekvapil aj mna sameho.. ako origo.. Smile ja som listy nedemontovaval.. pri striekani som ich mal na aute ako ten chalan v tom linku.. ale su zacvakavacie.. nie lepene.. cize idu dat v poho dolu.. ...tu je link ktory ma inspiroval..Smile

http://images.google.sk/imgres?imgurl=https://2img.net/h/i143.photobucket.com/albums/r159/MantamadGTE/Golf%2520Colour%2520Coding/2.jpg&imgrefurl=http://uk-mkivs.net/forums/p/181523/1188207.aspx&usg=__tmKnph-XrlO7vCbgjgcrDJHyM3o=&h=480&w=640&sz=27&hl=sk&start=1&um=1&tbnid=QshDlHsXr1LUGM:&tbnh=103&tbnw=137&prev=/images%3Fq%3Dpaint%2Bhandle%2Bgolf%2BV%26um%3D1%26hl%3Dsk%26sa%3DG
Návrat hore Goto down
Sponsored content





uchytenie klucky Empty
OdoslaťPredmet: Re: uchytenie klucky   uchytenie klucky Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
uchytenie klucky
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Architektura a uchytenie motorov, kabelaz moznost montaze a demontaze
» Klucky z GIII do GII
» klucky na dverach
» klucky z audi na g2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Ostatné-
Prejdi na: