VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Po zmene sportoveho filtra ziadna zmena!

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Markosz
Začiatočník
Začiatočník
Markosz


Male
Registrácia : 17.10.2013
Počet príspevkov : 4

Po zmene sportoveho filtra ziadna zmena! Empty
OdoslaťPredmet: Po zmene sportoveho filtra ziadna zmena!   Po zmene sportoveho filtra ziadna zmena! Icon_minitime29/10/2013, 20:27

servus, vymenil som si v mojom golfe filter za sportovy, najprv som to neoddelil od motora, cize to salo hlavne ten teply vzduch, no a zvuk motora sa mi nezmenil. a to bol moj povodny ciel, potom som tam zaimprovizoval a dal okolo tej sisky stary kybel ktory na to sadol, a k nemu som príojim vodovodne trubky z hornbachu ktore som nakonies vyviedol dole vpredu na spojleri, cize tam priamo prudil studeny vzduch. no ani tak mi to ten zvuk nezmenilo, neviem naozaj cim to moze byt. kamarat ma nemenovane auto s objemom motora 1.2, benzin. dal si tam krpatu sisku, ani to neoddelil od motora a ma to uplne paradny agresivny sportovy zvuk... tak moja otazka znie cim by som to mohol docielit? ten zvuk. a ta siska je znacky pilot, aj nad tym som rozmyslal ci to nieje moc obycajna siska, no myslim ze princip je tam vsade taky isty. vdaka za odpovede
Návrat hore Goto down
MaRko009
Vodič
Vodič
MaRko009


Male
Vek : 32
Registrácia : 26.06.2010
Počet príspevkov : 193
Auto : Audi A3 1.9TDi 81kW
Bydlisko : Topoľčany

Po zmene sportoveho filtra ziadna zmena! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Po zmene sportoveho filtra ziadna zmena!   Po zmene sportoveho filtra ziadna zmena! Icon_minitime29/10/2013, 21:09

daj preč katalizator aj tak už neplní svoju funkciu Wink
Návrat hore Goto down
RoboKE
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 29.10.2013
Počet príspevkov : 6
Auto : G3 1.9TDi AFN
Bydlisko : Košice

Po zmene sportoveho filtra ziadna zmena! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Po zmene sportoveho filtra ziadna zmena!   Po zmene sportoveho filtra ziadna zmena! Icon_minitime29/10/2013, 21:56

Ja som to práve dnes riešil. Odpoj to hneď za váhou vzduchu a skús aký to bude mať zvuk ale pozor na nečistoty. Ja som tam dal univerzálny filter za 16€ a dosť počuť ako nasáva vzduch, ale o nejakom odfukovaní po ubratí plynu sa nedá hovoriť. Plastový box na filter som vyhodil, a jednoducho som to prichytil aby to samovolne nelietalo. Vyhodil som výfuk za katom a páči sa mi to Very Happy
Návrat hore Goto down
Markosz
Začiatočník
Začiatočník
Markosz


Male
Registrácia : 17.10.2013
Počet príspevkov : 4

Po zmene sportoveho filtra ziadna zmena! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Po zmene sportoveho filtra ziadna zmena!   Po zmene sportoveho filtra ziadna zmena! Icon_minitime30/10/2013, 13:03

vyhodil si stredovy tlmic a hodil tam nejaku trubicu? Very Happy
Návrat hore Goto down
RoboKE
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 29.10.2013
Počet príspevkov : 6
Auto : G3 1.9TDi AFN
Bydlisko : Košice

Po zmene sportoveho filtra ziadna zmena! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Po zmene sportoveho filtra ziadna zmena!   Po zmene sportoveho filtra ziadna zmena! Icon_minitime30/10/2013, 21:04

za katalyzátorom som to odpojil a vybral zvyšok, nič som nepridával, akurat som nevedel z ponad zadnej nápravy vybrať, nešlo mi do hlavy jak ho menia Very Happy flexa to vyriešila... plánoval som dávať do auta hudbu ale už netreba Very Happy motor má citelne lepší ťah ale nie raketa aby sme sa chápali
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Po zmene sportoveho filtra ziadna zmena! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Po zmene sportoveho filtra ziadna zmena!   Po zmene sportoveho filtra ziadna zmena! Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Po zmene sportoveho filtra ziadna zmena!
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Koncovka palivoveho filtra
» vymena olejoveho filtra
» montazny priemer vzduchoveho filtra

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF III 1992-1996 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: