VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 samovolne spustenie alarmu

Goto down 
+8
Reo-Coker
Pheppo
boraTDI
zuzko
ivco85
Kuric
Marshall_G_IV
mireq
12 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
mireq
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 41
Registrácia : 06.01.2009
Počet príspevkov : 10
Auto : VW Golf 1.6
Bydlisko : BR

samovolne spustenie alarmu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: samovolne spustenie alarmu   samovolne spustenie alarmu - Stránka 2 Icon_minitime20/1/2009, 07:26

Marshall_G_IV napísal:
mireq napísal:
este nieco: nesvieti mi pri otvoreni kufra to svetielko v nom a tak isto ked otvorim vodicove dvere tak interierove svetlo sa niekedy zapne a niekedy nie+ svetielko v dverach nesvieti vobec. ..
uz som z toho uplne hotovy

tak si myslim ze je problem jednoznacne tam...najskor to daj na VAG aby si zistil ktore dvere su zle, a potom treba uz len zavadu odstranit a vsetko pojde ako ma Wink aj mne sa hral skriatok s dverami, raz zo soferovimi, potom sa museli svine okotit a zacal sa hrat aj so spolujazdcovimi, a potom aj s oba zadnimi Smile vsetky zamky som dal prekontrolovat a opravit a (klop,klop,klop) ide vsetko ako ma [a ties mi neslo stopne osvetlenie,alarm,nepipalo ked som nechal svetla zapnute, nepipalo ked bola rucna zatiahnuta,...a kopec inych nasledkov ma ten blaznivi dverny skriatok, tak sup snim prec...] Wink


no toto bude aj moj problem, aj mne k tym zavadam este nepipa ked necham svetla zapnute
Návrat hore Goto down
Marshall_G_IV
Profík
Profík
Marshall_G_IV


Male
Vek : 36
Registrácia : 23.04.2008
Počet príspevkov : 1102
Auto : Passat B5.5 1.8T 110kW
Bydlisko : LEVICE

samovolne spustenie alarmu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: samovolne spustenie alarmu   samovolne spustenie alarmu - Stránka 2 Icon_minitime20/1/2009, 08:05

napisal som ti pm....
Návrat hore Goto down
stinkie999
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 37
Registrácia : 06.04.2008
Počet príspevkov : 26
Auto : VW Golf 4, 1.6 SR, 74 KW, AKL, 1/99,
Bydlisko : Senica, Trnava

samovolne spustenie alarmu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: samovolne spustenie alarmu   samovolne spustenie alarmu - Stránka 2 Icon_minitime25/1/2009, 22:10

chlapci, precitajte si moj prispevok v tejto istej sekcii s nazvom problem s elektrikou, ci ako...

skus ukostrenie...

za posledne dva mesiace mi alarm hukal asi tak tisickrat...

po vymene zhoreneho kontaktu na ukostreni zrazu klud... nahoda ???
Návrat hore Goto down
zuzko
Agent
Agent
zuzko


Male
Vek : 40
Registrácia : 04.09.2007
Počet príspevkov : 1724
Auto : opel vectra 2.0 16V
Bydlisko : malacky Tel:0907 849 756

samovolne spustenie alarmu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: samovolne spustenie alarmu   samovolne spustenie alarmu - Stránka 2 Icon_minitime26/1/2009, 10:11

nie mohla t byt aj kostra
Návrat hore Goto down
Blitzkrieg
Pilot
Pilot
Blitzkrieg


Male
Vek : 45
Registrácia : 07.12.2008
Počet príspevkov : 823
Auto : vW golf IV 1.9 TDI GTI 85kw
Bydlisko : Kosice

samovolne spustenie alarmu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: moja skusenost   samovolne spustenie alarmu - Stránka 2 Icon_minitime27/1/2009, 13:11

mne chlapik ked montoval alarm tak mi vravel zesa mu sam spustal,vraj to rusilo interierove svetlo tak tam praskol ledku a bol pokoj, no na zadne dvere sa vybodol a svetla som tam mal vypnute,raz som sa hral v auticku a zapol som zadne interierove svetlaa alarm sa mi zacal sam spustat. Tak som ich vypol a je pokoj. Chlapik mi vravel nech donesiem autoze mi tam tiez praskne ledkya bude klud.

Tos tolko moja skusenost so samovolnym spustanim alarmu
Návrat hore Goto down
zuzko
Agent
Agent
zuzko


Male
Vek : 40
Registrácia : 04.09.2007
Počet príspevkov : 1724
Auto : opel vectra 2.0 16V
Bydlisko : malacky Tel:0907 849 756

samovolne spustenie alarmu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: samovolne spustenie alarmu   samovolne spustenie alarmu - Stránka 2 Icon_minitime27/1/2009, 13:47

to ti co za kuchara montovalo alarm??ked na interierove svetlo napajal kontakty???hm??preto ti to samovolne spusta je to napojene na svetlo a nieje tam oneskorena casova odozva ked zaalarmujes kedy sa ti spusta??po akej chvili??
Návrat hore Goto down
Marshall_G_IV
Profík
Profík
Marshall_G_IV


Male
Vek : 36
Registrácia : 23.04.2008
Počet príspevkov : 1102
Auto : Passat B5.5 1.8T 110kW
Bydlisko : LEVICE

samovolne spustenie alarmu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: samovolne spustenie alarmu   samovolne spustenie alarmu - Stránka 2 Icon_minitime27/1/2009, 13:54

zuzko napísal:
to ti co za kuchara montovalo alarm??ked na interierove svetlo napajal kontakty???hm??preto ti to samovolne spusta je to napojene na svetlo a nieje tam oneskorena casova odozva ked zaalarmujes kedy sa ti spusta??po akej chvili??

uz kolko som sa nasmial ze co za kuchara Very Happy ale inak zuzko pravdu mas,...s tym nastavenim oneskorenia Wink
Návrat hore Goto down
zuzko
Agent
Agent
zuzko


Male
Vek : 40
Registrácia : 04.09.2007
Počet príspevkov : 1724
Auto : opel vectra 2.0 16V
Bydlisko : malacky Tel:0907 849 756

samovolne spustenie alarmu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: samovolne spustenie alarmu   samovolne spustenie alarmu - Stránka 2 Icon_minitime27/1/2009, 14:43

no ved ked niekto si po domacky montuje alarm tak napaja to na interierove svetlo ja som to tak robil ked som zacinal bo sa mi nechceli hladat kontakty ale teraz si ich radsej najdem a napojim ako to ma byt aby som sa vyhol takymto moznym problemom
Návrat hore Goto down
Blitzkrieg
Pilot
Pilot
Blitzkrieg


Male
Vek : 45
Registrácia : 07.12.2008
Počet príspevkov : 823
Auto : vW golf IV 1.9 TDI GTI 85kw
Bydlisko : Kosice

samovolne spustenie alarmu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: samovolne spustenie alarmu   samovolne spustenie alarmu - Stránka 2 Icon_minitime27/1/2009, 22:03

odkial si vedel ze sa vola Kuchar study osobnev tom nevidim nic zle,ked odomknem tak sa mi rozsvieti interier,ked vyberiem kluc zo zapalovania,interier sa rozsvieti,kedzamknem zhasne. simply like that
Návrat hore Goto down
Jano
Začiatočník
Začiatočník
Jano


Male
Registrácia : 06.04.2009
Počet príspevkov : 11
Auto : Golf IV 1,4 16V AKQ, r.v.98
Bydlisko : Košice

samovolne spustenie alarmu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: samovolne spustenie alarmu   samovolne spustenie alarmu - Stránka 2 Icon_minitime8/4/2009, 16:55

Zdravim ja mam trochu insi problem, chcel by som vediet ci mam alarm ale je vypnuty alebo nie. Bol som sa spytat aj v servise a tam mi povedali ze original alarm sa neda vypnut. Na kluciku mam iba jedno tlacitko s ktorim odomykam aj zamykam. Raz som skusil zamknut ale jedny dvere som nechal otvorene, tak kontrolka vo dverach prestala blikat a v pristrojovke akoby nieco zacalo zopinat. Taktiez pri odomknuti alebo zamknuti mi nebliknu smerovky. Jedna sa o Golf 1,4 16V r.v. 1998 vybava Basis, dovezeny. Dik.
Návrat hore Goto down
Marshall_G_IV
Profík
Profík
Marshall_G_IV


Male
Vek : 36
Registrácia : 23.04.2008
Počet príspevkov : 1102
Auto : Passat B5.5 1.8T 110kW
Bydlisko : LEVICE

samovolne spustenie alarmu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: samovolne spustenie alarmu   samovolne spustenie alarmu - Stránka 2 Icon_minitime8/4/2009, 18:10

to ci bliknu alebo nebliknu smerovky sa da tusim cez VAG nastavit,...a podla toho ci blika kontrolka vo dverach alebo nie sa neriad, lebo ta blika iba ked sa jej chce Wink aj ked by mala vtedy ked su vsetky dvere zavrete,..to ma byt kontrolka SAFE. Ale vazne raz blika a raz nie, a pritom moze byt vsetko zamknute OK.
Návrat hore Goto down
Anielicek
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 20.06.2016
Počet príspevkov : 2
Auto : golf4 1.9 tdi 66kw

samovolne spustenie alarmu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: samovolne spustenie alarmu   samovolne spustenie alarmu - Stránka 2 Icon_minitime20/6/2016, 19:23

zdravi co moze by moholo spuštat alarm sam sa mi zapne bud po 5min aalebo 7-8hod a teraz mi za se saskuje ak vytiahnem kluče vynuluju sa hod aj KM a radio tieš iba blikne same od seba mi zasvieti ABS a aj vykričnik brzdy dakujem pekne za odpoved mam alarm alarm tss do portman su tam TRI tlacitka
Návrat hore Goto down
Anielicek
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 20.06.2016
Počet príspevkov : 2
Auto : golf4 1.9 tdi 66kw

samovolne spustenie alarmu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: samovolne spustenie alarmu   samovolne spustenie alarmu - Stránka 2 Icon_minitime21/6/2016, 18:28

zdravi co  moze by moholo spuštat alarm sam sa mi zapne bud po 5min aalebo 7-8hod a teraz mi za se saskuje ak vytiahnem kluče vynuluju sa hod aj KM a radio tieš iba blikne same od seba mi zasvieti ABS a aj vykričnik brzdy dakujem pekne za odpoved mam alarm alarm tss do portman su tam TRI tlacitka
Návrat hore Goto down
Sponsored content





samovolne spustenie alarmu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: samovolne spustenie alarmu   samovolne spustenie alarmu - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
samovolne spustenie alarmu
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» POISTKY ALARMU.
» samovolne vypinanie tempomatu
» auto samovolne brzdi
» Samovolne zamykanie. Poskladanie zadnych dveri POMOOOC

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Ostatné-
Prejdi na: