VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 samovolne spustenie alarmu

Goto down 
+8
Reo-Coker
Pheppo
boraTDI
zuzko
ivco85
Kuric
Marshall_G_IV
mireq
12 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
mireq
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 41
Registrácia : 06.01.2009
Počet príspevkov : 10
Auto : VW Golf 1.6
Bydlisko : BR

samovolne spustenie alarmu Empty
OdoslaťPredmet: samovolne spustenie alarmu   samovolne spustenie alarmu Icon_minitime18/1/2009, 07:35

Blbne mi alarm. Zacal sa samovolne spustat. najprv vcera vecer, potom nic a rano opat. a teraz je to uz horsie. zapne sa, ja ho vypnem a za par minut sa spusti opat a stale dokola. Teraaz som ho nechal neaktivny tak prosim poradte v com moze byt problem. prip. zatial ci by sa nejak dal docasne alarm odpojit ale aby central fungoval nadalej.dakujem
Návrat hore Goto down
Marshall_G_IV
Profík
Profík
Marshall_G_IV


Male
Vek : 36
Registrácia : 23.04.2008
Počet príspevkov : 1102
Auto : Passat B5.5 1.8T 110kW
Bydlisko : LEVICE

samovolne spustenie alarmu Empty
OdoslaťPredmet: Re: samovolne spustenie alarmu   samovolne spustenie alarmu Icon_minitime18/1/2009, 12:33

trosku to opis...aky mas alarm ci origo alebo daku dorabku, popripade znacku,...atd.
Návrat hore Goto down
Kuric
Pretekár
Pretekár
Kuric


Male
Vek : 37
Registrácia : 22.11.2008
Počet príspevkov : 582
Auto : VW Golf IV 1,8 20v Benzin 4Motion
Bydlisko : West Coast

samovolne spustenie alarmu Empty
OdoslaťPredmet: Re: samovolne spustenie alarmu   samovolne spustenie alarmu Icon_minitime18/1/2009, 13:02

Mozte poradit aj mne ? Mam origos alarm o ktorom som doteraz ani nevedel , prvy x som ho pocul ked som zamkol dialkovym dvere a spolujazdec zabuchol az po zmagnuti . zacal hucat a ja ze co mam alarm Very Happy hehe parada . Chcel by som vediet kedy sa alarm spusti , skusali sme kopat do kolies , mikat s kluckami a nic Razz Dufam ze sa tu nikto na mne nepobavi ale pomoze Very Happy
Návrat hore Goto down
ivco85
VW Junior
VW Junior
ivco85


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB
Bydlisko : okr. Galanta

samovolne spustenie alarmu Empty
OdoslaťPredmet: Re: samovolne spustenie alarmu   samovolne spustenie alarmu Icon_minitime18/1/2009, 13:30

Kuric napísal:
Mozte poradit aj mne ? Mam origos alarm o ktorom som doteraz ani nevedel , prvy x som ho pocul ked som zamkol dialkovym dvere a spolujazdec zabuchol az po zmagnuti . zacal hucat a ja ze co mam alarm Very Happy hehe parada . Chcel by som vediet kedy sa alarm spusti , skusali sme kopat do kolies , mikat s kluckami a nic Razz Dufam ze sa tu nikto na mne nepobavi ale pomoze Very Happy
to nie je alarm..to je len jedna z komfortnych funkcii to nazvyme..mam to aj ja..a da sa to aktivovat....funguje to neako takto ako hovoris..pri naruseni systemu to huka a blikaju smerovky..tiez som bol prekvapeny prvy krat..Smile..ale alarm v klasickom ponimani to vsak nie je..
Návrat hore Goto down
zuzko
Agent
Agent
zuzko


Male
Vek : 40
Registrácia : 04.09.2007
Počet príspevkov : 1724
Auto : opel vectra 2.0 16V
Bydlisko : malacky Tel:0907 849 756

samovolne spustenie alarmu Empty
OdoslaťPredmet: Re: samovolne spustenie alarmu   samovolne spustenie alarmu Icon_minitime18/1/2009, 21:58

mireq napísal:
Blbne mi alarm. Zacal sa samovolne spustat. najprv vcera vecer, potom nic a rano opat. a teraz je to uz horsie. zapne sa, ja ho vypnem a za par minut sa spusti opat a stale dokola. Teraaz som ho nechal neaktivny tak prosim poradte v com moze byt problem. prip. zatial ci by sa nejak dal docasne alarm odpojit ale aby central fungoval nadalej.dakujem

mireq vypln si profil co mas za auto a aky alarm tam mas to je vela moznosti prva ze nemas uzavrety okruh snimacov takze niektory snimac ti nespina dobre teda co z toho vyplyva aj ked mas pozatvarane dvere niektore ti ostavaju visiet a preto to huka ako keby si mal nieco otvorene ked tak napis pm alebo crnkni skusim poradit
Návrat hore Goto down
mireq
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 41
Registrácia : 06.01.2009
Počet príspevkov : 10
Auto : VW Golf 1.6
Bydlisko : BR

samovolne spustenie alarmu Empty
OdoslaťPredmet: Re: samovolne spustenie alarmu   samovolne spustenie alarmu Icon_minitime19/1/2009, 07:26

zuzko napísal:
mireq napísal:
Blbne mi alarm. Zacal sa samovolne spustat. najprv vcera vecer, potom nic a rano opat. a teraz je to uz horsie. zapne sa, ja ho vypnem a za par minut sa spusti opat a stale dokola. Teraaz som ho nechal neaktivny tak prosim poradte v com moze byt problem. prip. zatial ci by sa nejak dal docasne alarm odpojit ale aby central fungoval nadalej.dakujem

mireq vypln si profil co mas za auto a aky alarm tam mas to je vela moznosti prva ze nemas uzavrety okruh snimacov takze niektory snimac ti nespina dobre teda co z toho vyplyva aj ked mas pozatvarane dvere niektore ti ostavaju visiet a preto to huka ako keby si mal nieco otvorene ked tak napis pm alebo crnkni skusim poradit

no do dnesneho rana ma to opat dvakrat prebudilo. ale vcera som skusil spustit alarm a rozdiel bol v tom ze on huka a blika zatial co pri tej zavade trubi a blika. Volal som aj do servisu co taky alarm montuje a tam mi povedali ze ked to trubi tak to nebude alarm ale porucha niekde s centralom. tak neviem.
skusil som uzamknut auto len pomocou dialkoveho na kluci cize len central a bez alarmu a zas to trubilo. vacsinou sa to stane nad ranom. skoro aj v rovnakom case niekedy okolo stvrtej a siestej.
co to moze byt? uz druhu noc som sa nevyspal Neutral
Návrat hore Goto down
boraTDI
Profík
Profík
boraTDI


Male
Vek : 44
Registrácia : 09.04.2008
Počet príspevkov : 1091
Auto : GIV TDI GTI
Bydlisko : SC

samovolne spustenie alarmu Empty
OdoslaťPredmet: Re: samovolne spustenie alarmu   samovolne spustenie alarmu Icon_minitime19/1/2009, 08:07

žeby si ťa zlodeji testovali a ked vypneš alarm tak auto pôjde na prechádzku po europe Laughing
Návrat hore Goto down
mireq
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 41
Registrácia : 06.01.2009
Počet príspevkov : 10
Auto : VW Golf 1.6
Bydlisko : BR

samovolne spustenie alarmu Empty
OdoslaťPredmet: Re: samovolne spustenie alarmu   samovolne spustenie alarmu Icon_minitime19/1/2009, 08:09

boraTDI napísal:
žeby si ťa zlodeji testovali a ked vypneš alarm tak auto pôjde na prechádzku po europe Laughing

Very Happy eee uz som skusal aj tak ze som si sadol do auta zamkol sa a spustilo sa to
Návrat hore Goto down
boraTDI
Profík
Profík
boraTDI


Male
Vek : 44
Registrácia : 09.04.2008
Počet príspevkov : 1091
Auto : GIV TDI GTI
Bydlisko : SC

samovolne spustenie alarmu Empty
OdoslaťPredmet: Re: samovolne spustenie alarmu   samovolne spustenie alarmu Icon_minitime19/1/2009, 09:23

ked to trúbi tak je to zámok a ked to húka tak je to zase zámok lebo to máš napojené na dverové spínače možno.

treb skočiť na VAG a on ti ukáže ktorý zámok je zlý alebo neskoro zamkne mne to robili 5te dvere a len som premazal zámok a odvtedy je to OK ale aj tak skontrolujem zámky .

A na prednej kapote nemáš spínač na alarm ? môže byť zamrznutý alebo vyskočený kábel z neho stane sa to a hlavne v zime .
Návrat hore Goto down
mireq
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 41
Registrácia : 06.01.2009
Počet príspevkov : 10
Auto : VW Golf 1.6
Bydlisko : BR

samovolne spustenie alarmu Empty
OdoslaťPredmet: Re: samovolne spustenie alarmu   samovolne spustenie alarmu Icon_minitime19/1/2009, 09:37

boraTDI napísal:
ked to trúbi tak je to zámok a ked to húka tak je to zase zámok lebo to máš napojené na dverové spínače možno.

treb skočiť na VAG a on ti ukáže ktorý zámok je zlý alebo neskoro zamkne mne to robili 5te dvere a len som premazal zámok a odvtedy je to OK ale aj tak skontrolujem zámky .

A na prednej kapote nemáš spínač na alarm ? môže byť zamrznutý alebo vyskočený kábel z neho stane sa to a hlavne v zime .

zatial mam podozrenie ze to mozu byt 5 dvere lebo nejak sa aj blbo zatvaraju, skusim este ich po riadnom uzavrati aj zamknut klucom nech su stale zamknute.

a na prednej kapote mam snimac alarmu, skusal som ho ze som nechal kufor otvoreny, zatlacil ten kolik a aktivoval alarm, ked som nasledne povolil kolik tak sa spustil alarm, hukal nie trubil. Z toho vychadzam ze predna kapota asi nebude na chybe.
inak na zadnych dverach mam problem so stieracom. nesiel, zistil som ze je vypalena poistka, tak som ju vcera vymenil ale blbne to. ked len otocim klucom tak sa hned automaticky zapol stierac, prebehol asi 3krat a vypol. to iste robilo aj ked som ho zapol a nasledne vypol tak este zo tri razi sa otocil a az potom vypol. dalej som si vsimol ze pri ostreku sa voda pohybovala v takom smere ako sa tocol stierac,. cize isli spolu.
Návrat hore Goto down
boraTDI
Profík
Profík
boraTDI


Male
Vek : 44
Registrácia : 09.04.2008
Počet príspevkov : 1091
Auto : GIV TDI GTI
Bydlisko : SC

samovolne spustenie alarmu Empty
OdoslaťPredmet: Re: samovolne spustenie alarmu   samovolne spustenie alarmu Icon_minitime19/1/2009, 09:43

no tak jedine ten VAG aby si si bol na 100% istý a ked sa ti zle zatvárajú dvere skús ich otvoriť a ten zámok zatvoriť šroubovákom ,simulovať zatvorenie dverí a tak môžeš vyskúšať všetky dvere po jednom a zistíš ktoré to robia
Návrat hore Goto down
mireq
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 41
Registrácia : 06.01.2009
Počet príspevkov : 10
Auto : VW Golf 1.6
Bydlisko : BR

samovolne spustenie alarmu Empty
OdoslaťPredmet: Re: samovolne spustenie alarmu   samovolne spustenie alarmu Icon_minitime19/1/2009, 10:10

boraTDI napísal:
no tak jedine ten VAG aby si si bol na 100% istý a ked sa ti zle zatvárajú dvere skús ich otvoriť a ten zámok zatvoriť šroubovákom ,simulovať zatvorenie dverí a tak môžeš vyskúšať všetky dvere po jednom a zistíš ktoré to robia
musim este to poskusat. ale moze to byt sposobene aj zimou? lebo spusta sa mi len niekedy v case od tretej rano do max. siedmej rano. ked je najvacsia zima
Návrat hore Goto down
zuzko
Agent
Agent
zuzko


Male
Vek : 40
Registrácia : 04.09.2007
Počet príspevkov : 1724
Auto : opel vectra 2.0 16V
Bydlisko : malacky Tel:0907 849 756

samovolne spustenie alarmu Empty
OdoslaťPredmet: Re: samovolne spustenie alarmu   samovolne spustenie alarmu Icon_minitime19/1/2009, 10:20

stavalo sa aj to napr na fabii bol posunuty nie na dverach ale na kasni ten zamok resp to co zapada do zamku tak zamok nedoliehal uplne aj ked bolo zamknute resp nezasiel az uplne do zamku aby zopol mikrospinac v zamku tak bol stale otvoreny okruh (jedna sa o 5 dvere) stacilo doladit a bolo vsetko ok a zimou moze byt aj to ze je tam milimetrova odchylka a roztahovanim a stahovanim mrazmi vsetko je mozne treba dostelovat
Návrat hore Goto down
mireq
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 41
Registrácia : 06.01.2009
Počet príspevkov : 10
Auto : VW Golf 1.6
Bydlisko : BR

samovolne spustenie alarmu Empty
OdoslaťPredmet: Re: samovolne spustenie alarmu   samovolne spustenie alarmu Icon_minitime19/1/2009, 10:38

zuzko napísal:
stavalo sa aj to napr na fabii bol posunuty nie na dverach ale na kasni ten zamok resp to co zapada do zamku tak zamok nedoliehal uplne aj ked bolo zamknute resp nezasiel az uplne do zamku aby zopol mikrospinac v zamku tak bol stale otvoreny okruh (jedna sa o 5 dvere) stacilo doladit a bolo vsetko ok a zimou moze byt aj to ze je tam milimetrova odchylka a roztahovanim a stahovanim mrazmi vsetko je mozne treba dostelovat
este jedna otazka, chcem si dat folie, Je potrebne ich dat potom zapisat do technickeho alebo nie?
Návrat hore Goto down
boraTDI
Profík
Profík
boraTDI


Male
Vek : 44
Registrácia : 09.04.2008
Počet príspevkov : 1091
Auto : GIV TDI GTI
Bydlisko : SC

samovolne spustenie alarmu Empty
OdoslaťPredmet: Re: samovolne spustenie alarmu   samovolne spustenie alarmu Icon_minitime19/1/2009, 10:40

doTP NIE!!! dajú ti k tomu špeciálnu kartičku ktorú zelený chcú radi vidieť
Návrat hore Goto down
zuzko
Agent
Agent
zuzko


Male
Vek : 40
Registrácia : 04.09.2007
Počet príspevkov : 1724
Auto : opel vectra 2.0 16V
Bydlisko : malacky Tel:0907 849 756

samovolne spustenie alarmu Empty
OdoslaťPredmet: Re: samovolne spustenie alarmu   samovolne spustenie alarmu Icon_minitime19/1/2009, 10:58

nie ten kto ti spravi folie ten ti da zvlast ako keby technicak od folii resp karticku to sa do TP nedava
Návrat hore Goto down
mireq
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 41
Registrácia : 06.01.2009
Počet príspevkov : 10
Auto : VW Golf 1.6
Bydlisko : BR

samovolne spustenie alarmu Empty
OdoslaťPredmet: Re: samovolne spustenie alarmu   samovolne spustenie alarmu Icon_minitime19/1/2009, 17:14

este nieco: nesvieti mi pri otvoreni kufra to svetielko v nom a tak isto ked otvorim vodicove dvere tak interierove svetlo sa niekedy zapne a niekedy nie+ svetielko v dverach nesvieti vobec. ..
uz som z toho uplne hotovy
Návrat hore Goto down
Pheppo
Pretekár
Pretekár
Pheppo


Male
Vek : 34
Registrácia : 13.04.2008
Počet príspevkov : 368
Auto : Volkswagen Golf IV 2.0 (86kW/116PS)
Bydlisko : Prešov

samovolne spustenie alarmu Empty
OdoslaťPredmet: Re: samovolne spustenie alarmu   samovolne spustenie alarmu Icon_minitime19/1/2009, 20:40

mireq napísal:
este nieco: nesvieti mi pri otvoreni kufra to svetielko v nom a tak isto ked otvorim vodicove dvere tak interierove svetlo sa niekedy zapne a niekedy nie+ svetielko v dverach nesvieti vobec. ..
uz som z toho uplne hotovy
taze ako pisal zuzko bude to v tych spinacikoch v dverach
Návrat hore Goto down
http://omega.tuke.sk/te080380
Reo-Coker
Začiatočník
Začiatočník
Reo-Coker


Vek : 35
Registrácia : 29.10.2008
Počet príspevkov : 45
Auto : VW Golf 1.9 TDI 85kw
Bydlisko : Žakarovce

samovolne spustenie alarmu Empty
OdoslaťPredmet: Re: samovolne spustenie alarmu   samovolne spustenie alarmu Icon_minitime19/1/2009, 21:26

Cawte... Aj ja som mal s tým problém... som mal zamknute auto a npr rano okolo 01:00 sa sam spustil... som ho dialkovym vypol ... a potom po case sa spustil samovolne znova... ale to by nebolo nic potom som ho mal odomknute ked som cel tzen problem riesit... Very Happy: a stalo sa mi to ze .. kluce ostali v aute a samo sa zamklo... a mam len jedni kluce takze som si musel vykradnut vlastne auto... a najhorsie je to ze potom mi stale ta diodka co je dnu ktora ma blikat v pravidelnom intervale zacala vzdy po otvoreni auta blikat rychlo.. a po case sa mi auto samo zamyka vždy... tak som musel odpojit bateku aby som ho uplne vypol.. a teraz pouzivam len kluce..ten alarm sa vola ze fantom...aspon tak je na dialkovom...je to dajaky drist..neviem kto to robil ..auto mam z holandska... ale teraz je po nehode tak to dam cele vymenit... neviete mi niekto nahodou poradit ohladom chrom - nerez.. kryt. kluciek? ci sa to oplati..dakujem
Návrat hore Goto down
Marshall_G_IV
Profík
Profík
Marshall_G_IV


Male
Vek : 36
Registrácia : 23.04.2008
Počet príspevkov : 1102
Auto : Passat B5.5 1.8T 110kW
Bydlisko : LEVICE

samovolne spustenie alarmu Empty
OdoslaťPredmet: Re: samovolne spustenie alarmu   samovolne spustenie alarmu Icon_minitime19/1/2009, 22:09

mireq napísal:
este nieco: nesvieti mi pri otvoreni kufra to svetielko v nom a tak isto ked otvorim vodicove dvere tak interierove svetlo sa niekedy zapne a niekedy nie+ svetielko v dverach nesvieti vobec. ..
uz som z toho uplne hotovy

tak si myslim ze je problem jednoznacne tam...najskor to daj na VAG aby si zistil ktore dvere su zle, a potom treba uz len zavadu odstranit a vsetko pojde ako ma Wink aj mne sa hral skriatok s dverami, raz zo soferovimi, potom sa museli svine okotit a zacal sa hrat aj so spolujazdcovimi, a potom aj s oba zadnimi Smile vsetky zamky som dal prekontrolovat a opravit a (klop,klop,klop) ide vsetko ako ma [a ties mi neslo stopne osvetlenie,alarm,nepipalo ked som nechal svetla zapnute, nepipalo ked bola rucna zatiahnuta,...a kopec inych nasledkov ma ten blaznivi dverny skriatok, tak sup snim prec...] Wink
Návrat hore Goto down
Sponsored content





samovolne spustenie alarmu Empty
OdoslaťPredmet: Re: samovolne spustenie alarmu   samovolne spustenie alarmu Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
samovolne spustenie alarmu
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» POISTKY ALARMU.
» samovolne vypinanie tempomatu
» auto samovolne brzdi
» Samovolne zamykanie. Poskladanie zadnych dveri POMOOOC

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Ostatné-
Prejdi na: