VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 po niekolkych minutach po starte prestanu fungovat smerovky aj stierace

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
sef
Vodič
Vodič
sef


Male
Registrácia : 29.08.2009
Počet príspevkov : 218
Auto : Golf MkIV, BCB, r.v. 2002
Bydlisko : Senica

po niekolkych minutach po starte prestanu fungovat smerovky aj stierace Empty
OdoslaťPredmet: po niekolkych minutach po starte prestanu fungovat smerovky aj stierace   po niekolkych minutach po starte prestanu fungovat smerovky aj stierace Icon_minitime19/3/2013, 08:34

poistky vyzeraju vsetky ok, napada vas nieco prosim ? Question
Návrat hore Goto down
sef
Vodič
Vodič
sef


Male
Registrácia : 29.08.2009
Počet príspevkov : 218
Auto : Golf MkIV, BCB, r.v. 2002
Bydlisko : Senica

po niekolkych minutach po starte prestanu fungovat smerovky aj stierace Empty
OdoslaťPredmet: Re: po niekolkych minutach po starte prestanu fungovat smerovky aj stierace   po niekolkych minutach po starte prestanu fungovat smerovky aj stierace Icon_minitime19/3/2013, 11:51

nic vas nenapada ? Sad
Návrat hore Goto down
Stratosko 1.9tdi
Začiatočník
Začiatočník
Stratosko 1.9tdi


Male
Vek : 32
Registrácia : 29.12.2013
Počet príspevkov : 21
Auto : golf 4 Variant ATD
Bydlisko : žarnovica

po niekolkych minutach po starte prestanu fungovat smerovky aj stierace Empty
OdoslaťPredmet: Re: po niekolkych minutach po starte prestanu fungovat smerovky aj stierace   po niekolkych minutach po starte prestanu fungovat smerovky aj stierace Icon_minitime29/12/2013, 16:19

tento problem som mal aj ja z mojim variantom a zistil som ze rele su dobre ze novy vypinac svetiel nepomohol... co vsetko ti nejde po zapnuti kluca?? mne nesli smerovky stierace kurenie .... isli mi pokial som nezapol svetla akonahle som zapol svetla vsetkz uvedene veci prestali ist...tak som zacal hladat chybu v kabelazi ukazalo sa ze mi preraza kostra v pravom zadnom svetle co vyriesilo potiahnutie noveho kabla
Návrat hore Goto down
Stratosko 1.9tdi
Začiatočník
Začiatočník
Stratosko 1.9tdi


Male
Vek : 32
Registrácia : 29.12.2013
Počet príspevkov : 21
Auto : golf 4 Variant ATD
Bydlisko : žarnovica

po niekolkych minutach po starte prestanu fungovat smerovky aj stierace Empty
OdoslaťPredmet: Re: po niekolkych minutach po starte prestanu fungovat smerovky aj stierace   po niekolkych minutach po starte prestanu fungovat smerovky aj stierace Icon_minitime29/12/2013, 16:21

bo ak ti niekde prerazi kostra tak golf ma velmi rychli pristup ktomuz a odpoji stierace smerovky svetla pojdu len stretavacie stierace ostrekovace a to je asy vsetko v kazdom pripade ja som to riesil dost dlho a este mi nesli stretavacky len dlhe svetla a to aj ked som packu drzal tak som siel potme z kkosic bola to radost
Návrat hore Goto down
Sponsored content





po niekolkych minutach po starte prestanu fungovat smerovky aj stierace Empty
OdoslaťPredmet: Re: po niekolkych minutach po starte prestanu fungovat smerovky aj stierace   po niekolkych minutach po starte prestanu fungovat smerovky aj stierace Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
po niekolkych minutach po starte prestanu fungovat smerovky aj stierace
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» po niekolkych minutach zacnu svietit brzdove svetla
» stierace
» stierace
» Nefunguju stierace
» stierace

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Exteriér-
Prejdi na: