VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Nefungujúca ručička palivomera

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
sipec
Začiatočník
Začiatočník
sipec


Male
Vek : 37
Registrácia : 19.01.2013
Počet príspevkov : 14
Auto : golf 4 1,9 Tdi 66kw
Bydlisko : Trenčin

Nefungujúca ručička palivomera Empty
OdoslaťPredmet: Nefungujúca ručička palivomera   Nefungujúca ručička palivomera Icon_minitime3/2/2013, 18:30

Mam taký problém,že mi ručička neukazuje ozajstný stav paliva v nádrži.Ručička po naštartovaní ide trocha hore,ale potom sa akokebi začne zadrhávať,a buď ostane na mieste,alebo sa vráti naspeť pri červenú čiarku,pritom môžem mať aj pol nádrže.Čo myslíte,čo to môže robiť?Môže biť pokazený plavák v nádrži?Alebo tá ručička?Nemám teras čas na servis,ten budem riešiť aš o niake dva týždne.Teras to robím tak že čapnem za povecme 20e a vinulujem si počítadlo km. a po niakom prejdutí zasa načapujem a vynulujem.Neviem,že či bi mi zasvietila kontrolka rezervy,alebo nie keď to mám takéto pokazené a nechcem sa nato spoliehať.
Nemáťe niekto niaký lepší provizorný nápad na tie dva týždne,kým to dám do servisu?Dakujem...
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Nefungujúca ručička palivomera Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nefungujúca ručička palivomera   Nefungujúca ručička palivomera Icon_minitime15/7/2013, 19:42

studený spoj na plošáku, skúsiť preletovať... hádam pomôže...
Návrat hore Goto down
 
Nefungujúca ručička palivomera
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» nefungujuca lava smerovka golf 4

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Ostatné-
Prejdi na: